PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gp rosso arka tampon

dicaser
26/08/2012, 01:46
https://imexdesigns.co.uk/images/punto_rosso_q.jpg
arkadaşlar bu arka tamponu nereden temin edebiliriz ? yada yaptırabiliriz ? LUTFEN YARDIM:grup::stretche:

Ziyaretçi
26/08/2012, 01:53
Ankara'da yaptırabileceğimiz bir mekanımız var lakin özel tasarım olacağı için biraz maliyetli olacağını kanısındayım. Boyası ile falan ortalama 800-1000TL civarı çıkar tahminimce tabi daha fazlasıda olabilir aşağısıda ilgilenirsen pm'den ulaşabilirsin numarasını gönderirim o mekan'ın... :)

dicaser
26/08/2012, 02:05
istanbuldan bi tanıdık yokmu ? bu işi güzel bi şekilde yapacak ?

StrawBeeRy
26/08/2012, 02:18
düşünmeden mr garage diyeceğim ama 750 liradan kapı açarlar

dicaser
26/08/2012, 02:20
düşünmeden mr garage diyeceğim ama 750 liradan kapı açarlar
istanbuldamı o usta?
istanbuldaymış :)

Romeo_er2
26/08/2012, 03:04
önceden yapılmış vs kalıbı olsa iş kolay olurdu ama bu kitin üretimi bile yok bildiğim kadarıyla artık..elinizdeki resimlere bakarak ustanın nasıl yapar replika tamponu onu bilemem =)

Una Italiana Rossa
26/08/2012, 04:01
istanbul garaj teamart diye bi yer var yenibosna da olması lazım yeri.. face albümlerde yaptıkları araçlar var ilk hali, yapım aşaması ve son hali.. resim götürürsen birebir yapıyolar diye biliyorum resme bakarak yaptıkları örnekleri var çünkü albümlerinde, merak ettim eğer bi gelişme olursa bu yaptırmak istediğin tamponla ilgili buraya yazarsan sevinirim yada pm atarsın çünkü iki gün önce o rosso gp yi yapan mtk france şirketiyle msj yoluyla konuştum bodykit uygulamak istiyorum nası yapabilirim fln eğer yaptırabiliyosak Türkiyede rosso gp ön tampon yaptırmak istiyorum bende.. umarım yardımcı olur bu link..=)IstanbulGaraj TeamArt | Facebook (https://www.facebook.com/istanbulgaraj)

krm1983
26/08/2012, 09:44
Fena tamponnn

StrawBeeRy
26/08/2012, 11:35
istanbul garageda iyidir ama maliyeti biraz yüksek gelebilir

dicaser
26/08/2012, 13:10
arkadaşlar yorumlarınız için saolun şuanda 2 firmayada resimle birlikte mail ve mesaj attım daha geri dönmediler her türlü gelişmeyi sizlerle paylaşacağım başka bildiğiniz veya tanıdığınız yerler var ise lütfen paylaşın..

Una Italiana Rossa
26/08/2012, 15:53
arkadaşlar yorumlarınız için saolun şuanda 2 firmayada resimle birlikte mail ve mesaj attım daha geri dönmediler her türlü gelişmeyi sizlerle paylaşacağım başka bildiğiniz veya tanıdığınız yerler var ise lütfen paylaşın..

eğer ciddi düşünüyosan, kesin yaptırıcam diyosan bi kaç fotoyla yerlerine gitsen daha iyi olur, mail de yüksek fiyat verebilirler yada ilgilenmeyeblilirler, ama mekana gidersen '-buraya kadar gelmiş, üç beş orta yol bulalım kaçırmayalım' derler:) bi de gittiğinde forumdan geliyorum, şu kadar kişi var forumda hepsinde aynı araç var fotoları atıcam görsünler fln dersen mutlaka ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar ki etiket olsun;) bunlar bendeki işe yarayan taktikler, her zaman kullanırım=)

dicaser
26/08/2012, 19:04
eğer ciddi düşünüyosan, kesin yaptırıcam diyosan bi kaç fotoyla yerlerine gitsen daha iyi olur, mail de yüksek fiyat verebilirler yada ilgilenmeyeblilirler, ama mekana gidersen '-buraya kadar gelmiş, üç beş orta yol bulalım kaçırmayalım' derler:) bi de gittiğinde forumdan geliyorum, şu kadar kişi var forumda hepsinde aynı araç var fotoları atıcam görsünler fln dersen mutlaka ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar ki etiket olsun;) bunlar bendeki işe yarayan taktikler, her zaman kullanırım=)
valla ne yalan sölüyüm böyle düşünmemiştim bi taktiği bende bi deniyim :D

abbsbzdg
02/09/2012, 12:49
Otosansitte akoto var size yardımcı olacaktır...