PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abart Yan Şerit Sticker isteyenler buraya ...(Liste Yapıorz Fiyat Alıcaz)

cosworth20
24/08/2012, 10:14
Abarth Yan Şerit Sticker için ,

Arkadaşlar bu sticker'den isteyen varsa lütfen belirtsin.ona göre fiyat alacağız.Fiyat 30-100 TL arasında gidip geliyor.Kişi sayısı ve temiz işçilik yapan bir reklamcı ayarlayabilirsek yaptıracağız. Burak (NOZER) arkadaşımız ve birkaç arkadaşımız daha bu konuda yardımcı oluyorlar sağolsunlar.Denizli'de olduğum için burada kalifiye ve bu sticker'den anlayan usta birini bulmak zor o yüzden sanırım İstanbul'da yaptıracağız.

https://www.brandsoftheworld.com/logo/abarth-rayo bu adresten vektörel çizimi indirip tabelacıda ve ya reklamcıda corel draw programı ile rengini ebatını ayarlayıp yaptıracağız. Ölçüler 15.4 cm X 200 cm şeklinde olucak. Renk kırmızı olucak.

Liste Başlangıcı Şu şekilde ,

1-cosworth20
2-EMK
3-emrahısıltı
4-

Ziyaretci037
24/08/2012, 11:29
Ebay'de 50 $ ' a yan abarth stickerlarından mevcut.Hemde istediğiniz renkte,birçok renk seçeneğiyle,ebatları orjinal uğraşması yok etmesi yok kredi kartıyla veriyosunuz siparişi geliyor yamukmu oldu uzunmu oldu derdi yok.Böyle uğraşmaya değmez bence,bizde iki arkadaş şerit düşünüyoruz önümüzdeki ay ama Ebay'den alacağız..

FeyyazYavuz
24/08/2012, 11:36
aynen biz borayla ebay den alacağız en temizi yamukmu uzunmu kısamı derdi yok

cosworth20
24/08/2012, 11:47
link atabilir misiniz ? kargo ücreti fln ??

Ziyaretci037
24/08/2012, 11:52
FIAT Punto Abarth Premium Side Stripes Decals Stickers Kit 500 500c Fait SS Uno | eBay (https://www.ebay.com/itm/FIAT-Punto-Abarth-Premium-Side-Stripes-Decals-Stickers-Kit-500-500c-Fait-SS-Uno-/250908245663?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6b4bfe9f#ht_4108wt_1163)

50$ kendisi kargosu da 12$.

120 lira civarına geliyo..

emrahisilti
24/08/2012, 14:10
ebayde çok pahalı arkadaşlar.Uyduruk bir şerit için ben 120 tl veremem yazık o paraya

Ziyaretci040
24/08/2012, 14:17
Valla ben yapıştırmıcam.Ama dediğim gibi yardımcı olmak amacıyla yaptırırım.62$ eğer orjinalse mantıklı oda :)

cosworth20
24/08/2012, 14:24
ebay da bana pahalı geldi açıkcası .

emrahisilti
24/08/2012, 14:26
ozan sen listeyi hazırla burakta yardımcı olabilirse ne mutlu..
120 tl o şeride verip bide yapıştıramazsa direk at çöpe olur

Ziyaretci037
24/08/2012, 14:33
Az bi para değil tabi ama kolayda bir iş değil,sonuçta resimdende belli olduğu üzere arkaya doğru genişliyor,çizgilerin aralarındaki boşluklar artıyor,hemde biraz eğim var,yani bunun birebir aynısını yaptırmak nerdeyse çok zor.Oldu mu da orjinale en yakın hangisiyse o olmalı bence..

Ziyaretci040
25/08/2012, 19:58
Az bi para değil tabi ama kolayda bir iş değil,sonuçta resimdende belli olduğu üzere arkaya doğru genişliyor,çizgilerin aralarındaki boşluklar artıyor,hemde biraz eğim var,yani bunun birebir aynısını yaptırmak nerdeyse çok zor.Oldu mu da orjinale en yakın hangisiyse o olmalı bence..

Valla ben arkadaşlara italyan forum stickerı yaptırıp vermiştim.Kendime yapıştırırken 3. de tutturdum tam olmadı yine sinirlendim öyle duruyor.

Öyle bişeyki eğer bi yamuk yapıştır zoruna gitsin kaldır çöpe at yani :)

Ben her türlü yardımcı olmaya çalışırım ama uygulamayı kendimiz yapmamız lazım ben sadece yaptırıp alıcam.Onuda göz önünde bulundurun arkadaşlar.

Ziyaretci037
25/08/2012, 20:00
Valla ben arkadaşlara italyan forum stickerı yaptırıp vermiştim.Kendime yapıştırırken 3. de tutturdum tam olmadı yine sinirlendim öyle duruyor.

Öyle bişeyki eğer bi yamuk yapıştır zoruna gitsin kaldır çöpe at yani :)

Ben her türlü yardımcı olmaya çalışırım ama uygulamayı kendimiz yapmamız lazım ben sadece yaptırıp alıcam.Onuda göz önünde bulundurun arkadaşlar.

Aynen bi de öyle bi durum var, yapıştırmak için tek şans var,düzgün oldu oldu,olmadı çöp :)

emrahisilti
25/08/2012, 20:07
Cop olacagindan korktugumdan dolayi mumkunse burak bize yaptirsin :) hayir duasi alir.burak isin yogunsa vs sonrada olur seni zor durumda birakmayalim

Ziyaretci040
25/08/2012, 20:14
Hacı ben bişey yapmıcam siz bana çizimi mail atınca dediğiniz formatta (ismini hatırlıyamadım) bende firmaya atıcam yapıcaklar.Olay bundan ibaret sonra gidip alıcam bi buluşmada dağıtıcam şehir dışından istiyen arkadaşlarda olursa kargolıcam. Ama yapıştırma olayını yapamam ne yazıkki ufak stickerlar tamamda bu biraz sıkıntı çıkarabilir.

segin
25/08/2012, 20:29
120 tl pahalı değil aslında ama ebay için riskli toplu bir şekilde çok sağlam bir reklamcıya aynı ölçüleri alıp yaptırılabilir. hem ebaydaki gibi sağlam olur hem işçilik reklamcıya ait olduğu için yamuk, kötü şekilde yapıştırıldığında sorumluluk reklamcıda olur, hemde 120 değil belki 80 e yaptırılır toplu olduğu için. izmirde güvendiğim bir kaç sağlam reklamcı var olarda 120 tl demişlerdi bana zamanında...

ZAK1980
25/08/2012, 22:28
120 oldukça pahalı bence alındı tam yapıstıramadık sok cıkar rezıl olur .
Daha uygun fıyatla yaptırılabılır Ömer bile kendı yapmıstı galıba serıtı aynen orjınal gıbı oldu 40 TL den fazla etmez bence

emrahisilti
26/08/2012, 00:36
bendece edeceği 30-40 tl gerisi boş.Kadıköyde ki kazma reklamcılar yapsaydı iyi olurdu.

cosworth20
26/08/2012, 11:23
görünüyorki bir ayrım var kimi ebayden alacak kimi reklamcıda yaptırıcak.o yüzden ben kendmce yaptırıcam artık.kimse kusura bakmasın .bi işte bile grup olamadık.

emrahisilti
26/08/2012, 11:49
aynen bende yine reklamcıları kovalıyorum burak yardımların için teşekkürler

cosworth20
26/08/2012, 12:03
aynen burak'cm hakkın ödenmez , saolasın ...

emrah'cm sen de kusura bakma ama 3-4 kişiyle de sticker yapamayız.Kolay gelsin.

ekartoo
26/08/2012, 12:46
Abarth Yan Şerit Sticker için ,

Arkadaşlar bu sticker'den isteyen varsa lütfen belirtsin.ona göre fiyat alacağız.Fiyat 30-100 TL arasında gidip geliyor.Kişi sayısı ve temiz işçilik yapan bir reklamcı ayarlayabilirsek yaptıracağız. Burak (NOZER) arkadaşımız ve birkaç arkadaşımız daha bu konuda yardımcı oluyorlar sağolsunlar.Denizli'de olduğum için burada kalifiye ve bu sticker'den anlayan usta birini bulmak zor o yüzden sanırım İstanbul'da yaptıracağız.

abarth rayo | Brands of the World? | Download vector logos and logotypes (https://www.brandsoftheworld.com/logo/abarth-rayo) bu adresten vektörel çizimi indirip tabelacıda ve ya reklamcıda corel draw programı ile rengini ebatını ayarlayıp yaptıracağız. Ölçüler 15.4 cm X 200 cm şeklinde olucak. Renk kırmızı olucak.

Liste Başlangıcı Şu şekilde ,

1-cosworth20
2-EMK
3-emrahısıltı
4-

abarth rayo | Brands of the World? | Download vector logos and logotypes (https://www.brandsoftheworld.com/logo/abarth-rayo) linkini ben vermiştim. Kırmızı olacak diye bir şart yok. Coreldeki çizim sadece kesime gidiyor ve renk olmuyor. Ne renk folyo kullanılacaksa sticker o renk oluyor. Yani herkes tek çizim üzerinden istediğiniz renkteki folyoya kesim yaptırabilir.

Ebay'daki folyonun kalitesi nasıl bilmiyoruz. Çok iyi de olabilir kötü de orta karar da. Folyoların kaliteli ve kalitesizleri var. Kaliteye göre fiyat değişiyor. Kaliteli folyo kolay yapışıyor, kolay çıkmıyor, çıkarırken boyaya zarar vermiyor ve kaliteli folyo diğer normal folyolara göre daha zor çiziliyor. Çizimin ne kadar girintili çıkıntılı olduğu bir önem taşımıyor çünkü corel'den giden çizimi, makine seçilen folyo üzerinde bire bir kesiyor. Yani kesim işini insan değil makine yapıyor. Ebaydakiler de aynı yolla yapılıyor. Çok basit bir işlem ama reklam firmalarının yapmamaları ya da yüksek fiyat istemelerinin sebebi işin az olması. Toplu iş olsa hemen yapılır ve normal fiyat verilir.

gurcan45
26/08/2012, 14:07
ben manısada bır arkadasım a yaptırdım brand dan ındırdık yapıldı valla orjınal gıbı oldu buralarda olanlar varsa yardımcı olurum :)

ekartoo
27/08/2012, 11:18
fiyat alan arkadaşlar fiyat aldığınız yerin kullandığı folyonun marka ve kodu nedir bilgi alabilir miyim?

Ziyaretci040
27/08/2012, 11:23
fiyat alan arkadaşlar fiyat aldığınız yerin kullandığı folyonun marka ve kodu nedir bilgi alabilir miyim?

Bilmiyorum.Ayrıca rica ederim arkadaşlar ... İstiyen varsa forum stickerı var elimde :D İtalyan...

femoli
28/08/2012, 10:26
isteyen olursada ebay ürününün daha kalitesi olan oracle markasından yapabiliriz fiyat olarakta 70 tl dir kargoda ücretsizdir ..

emrahisilti
28/08/2012, 11:18
Mehmet abi cok kaliteli olmasina gerek yok piyasadaki ucuz folyolardanda olur zaten hevesimizi atip cikartiriz biraz daha uygun fiyat yaparsan hepbirlikte alalim :)

femoli
28/08/2012, 12:16
emrah prensip gereği star vs kullanmıyoruz. fiyat gayette uygun aslında

emrahisilti
28/08/2012, 12:23
Kullandigin malzemeye gore fiyat mutlaka uygundur sende haklisin ebayden almak yerine senden alinmasi cok daha uygun.

datroncexs
10/11/2015, 13:59
Konu güncel mi ?