PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : == Bahçelideki Karizmam 0 Landı ===

femoli
17/07/2007, 09:55
Pazar günü wolkan arkadaşımla beraber bahçeli semalarında geziyorduk,birinci turumuzu attık ve sonra jagarı gördük merhabalaştık ve bir tur daha atalım dedik,emek tarafından dönüyoruz karşımızda bir tane gp vals mavisi içinde bir bayan 20 25 yaşlarında dedikki kart verelim kız önümüzden bir kalktı sağ sol sağ sol kayboldu.

Neyse bahçeli girişinde lambalarda durduk kız yanımıza geldi aha dedim yanımıza o anda mendilci çocuklar geldi abi mendil al yok olum git başımdan abi nolur, lan giiitttt sonra elimdeki kartı gördü abi vereyimmi kıza dedi olum manyakmısın git hemen kızın camı tıklattı el işaretiyle beni gösterdi ikili olun gibisinden eliyle bişiler yaptı ben aşağı iner gibi oldum çocuk kaçtı tüh dedim sonra bahçeliye girdik o önde ben arkada ben bu kartı verecem

İlk durduk tam aşağı inecem hareket ettik tam inecem hareket ettik sonra sağı boşaldı ve oraya geçtik tam yan yana durduk ben camı iyice açıp uzandım belime kadar pardon diyorum iflemiyor kornaya basıyorum yok hanımefendi yok sonra ısrara dayanamadı, ben olayın heyecenı içinde izzeti nefis oldu çünkü bizim sitemiz var çok eğlenceli zevkli bişiler saçmaladım. kız camı açar gibi oldu hayır ben biliyorum zaten dedi camı kapattı elimde kart bahçeli ortasında kala kaldım etrafıma bir baktım herkes bana bakıyor amannınnnnn nasıl utandım ne oldu kabul etmedimi sesi, ben o an tabi o kadar milette açıklama yapacak halim yok tam gaz bahçeli çıkışı çıkana kadar milletin bakışı hehe rezil oldu bak gülümsemesi hiç aklımdan çıkmayacak

shoparr_
17/07/2007, 10:01
hahahaaaaaaa o kıza ben kart verdim görüşüyoruz bile sen benim mahallemde kime kart veriyosun mehmet abi aaaa :P

geçmiş olsun diyelim olucak böyle abi ısrara devam:D

06kaymak
17/07/2007, 10:02
yikilan karizman olsun bee kardes...:)

anvil
17/07/2007, 10:06
haha bu kart verme işi sakatmış yaw. yanlış anlaşılmaya müsait bir durum :D

GaladrieL
17/07/2007, 10:14
Kartlarını hem cinslerine dağıt sende :P Bırak da bayan GP cilere biz tanıtım yapalım :)

hera
17/07/2007, 10:21
Bence hemcinsimiz biraz kabalık yapmış, ne var artistlik yapmayıp camını açsa...sanki dağ başı, ne düşündüki yani, başka bi teklif alacağını mı :D yok daha neler artık derim yani :D :D
ayıp etmişşşşş... ;)

femoli
17/07/2007, 10:22
ee allah allah karşıma kim çıkarsa ona veriyorum ayırımmı yapıyım , yok size veremem bekleyin size gizem arkadaşımız mı verecek diyeyim

Karşıma çıktı verdim eyyyy vals mavisi kız okuyorsan bu msjı , içime acaip oturdu bilesin plakanıda alamadım zaten o heyecandan, trt de çalışıyorsun bunu biliyorum heryerinde ufak ufak trt sticker ları vardı ...

Karşıma bir daha çıkma kendini beğenmiş:welcome:

dejavu
17/07/2007, 10:37
he he he gülerim ben ancak buna femoli..:))))) desene kız seni beğenmedi ::)))))))

femoli
17/07/2007, 10:43
heheheheheh tabi mutlaka öyledir ama önce benim onu beğenmem lazım huyum kurusun :D:D:D:D:D:D:D

BERKAY
17/07/2007, 10:46
yok etrafta polis olsa yanlıs anlasılacan bıton sorgu falan vallah sakat iş :D

unik06
17/07/2007, 10:50
hahahaaaaaaa o kıza ben kart verdim görüşüyoruz bile sen benim mahallemde kime kart veriyosun mehmet abi aaaa :P

geçmiş olsun diyelim olucak böyle abi ısrara devam:D

bak..emre kız TRT'deymiş :siritma:
neden siteye üye olmuyormuş, sorsana!

Karşıma çıktı verdim eyyyy vals mavisi kız okuyorsan bu msjı , içime acaip oturdu bilesin plakanıda alamadım zaten o heyecandan, trt de çalışıyorsun bunu biliyorum heryerinde ufak ufak trt sticker ları vardı ...
Karşıma bir daha çıkma kendini beğenmiş:welcome:

sende birgün damardan girmesen şaşarım zaten :closedey:
hemen..yapıştırdın kıza kendini beğenmiş damgasını.

binbir tane nedeni olabilir, öyle yapması için :pokey000:

femoli
17/07/2007, 11:11
sende birgün damardan girmesen şaşarım zaten :closedey:
hemen..yapıştırdın kıza kendini beğenmiş damgasını.

binbir tane nedeni olabilir, öyle yapması için :pokey000:[/quote]

sana ne olum ne istersem onu derim rezil olan bendim başka ne olabilir utangaçmıydı utandı alamadımı.....

ah canım çok mahçuptu zaten yüzünden gülücükler etıyordu etrafa biri bana sıçradı bende tanışma maksadıyla kart vermeye kalktım ondada kızın mahçupluğundan rezil oldum ölemi .....

GaladrieL
17/07/2007, 11:15
Ne vals mavisiymiş beaa, aylarca unutulmaz artık bu GP :P

zeynepc
17/07/2007, 11:30
HE HEEE çok merak ettim ben şu kızı yaaavf..:D

femoli
17/07/2007, 11:32
neyini merak edeceksiniz sıradan biriydi işte önce insan olmalı güzellik arka planda ( ama yinede hoş bir bayandı) :D:D:D

Linos
17/07/2007, 11:33
Mehmet, sen kızı falan bırak da; evli-barklı adam olarak, Bahçeli'de niye tur atıyorsun yeni yetmeler gibi, ondan bahset? :D :D :D

unik06
17/07/2007, 11:35
Mehmet, sen kızı falan bırak da; evli-barklı adam olarak, Bahçeli'de niye tuyorsun yeni yetmeler gibi, ondan bahset? :D :D :D

Hah....Murat!

Ağzına, eline sağlık :tongue00::tongue00::tongue00:

ARTI bilmem kaç milyon!!! :happydan:

GaladrieL
17/07/2007, 11:38
Mehmet, sen kızı falan bırak da; evli-barklı adam olarak, Bahçeli'de niye tuyorsun yeni yetmeler gibi, ondan bahset? :D :D :D

hu huuuu :cheers00:

Linos haklı kardeşim!! Allah' ın sopası yok işte, öle kalırsın 7. cadde de :P

shoparr_
17/07/2007, 12:11
kız hem de trt den miiiiiiii:busted_b:

elleşmeyin abi bulucam ben artık tesadüfün böylesii :serenade:

Lordrivendel
17/07/2007, 12:16
Ben yolda giderken yan arabadaki bir bayan kart uzatsa alırdım :):)

dejavu
17/07/2007, 12:30
aaaaaaaaaaa olmazki kardeşim teker teker gelin... :)))) femoli gördün mü gizli düşmanların iş başında ::)))) nede çok düşmanın varmış kardeş.. ::)) ben femoliden yanayım.. ::)) istediğine gülde verir kartda verir.. olmazki herkes bi yanda kardeşim tek ... .::)) kardeşim yanlız değilsin sonuna kadar arkandayım... ::)))

memat
17/07/2007, 12:33
Pazar günü wolkan arkadaşımla beraber bahçeli semalarında geziyorduk,birinci turumuzu attık ve sonra jagarı gördük merhabalaştık ve bir tur daha atalım dedik,emek tarafından dönüyoruz karşımızda bir tane gp vals mavisi içinde bir bayan 20 25 yaşlarında dedikki kart verelim kız önümüzden bir kalktı sağ sol sağ sol kayboldu.

Neyse bahçeli girişinde lambalarda durduk kız yanımıza geldi aha dedim yanımıza o anda mendilci çocuklar geldi abi mendil al yok olum git başımdan abi nolur, lan giiitttt sonra elimdeki kartı gördü abi vereyimmi kıza dedi olum manyakmısın git hemen kızın camı tıklattı el işaretiyle beni gösterdi ikili olun gibisinden eliyle bişiler yaptı ben aşağı iner gibi oldum çocuk kaçtı tüh dedim sonra bahçeliye girdik o önde ben arkada ben bu kartı verecem

İlk durduk tam aşağı inecem hareket ettik tam inecem hareket ettik sonra sağı boşaldı ve oraya geçtik tam yan yana durduk ben camı iyice açıp uzandım belime kadar pardon diyorum iflemiyor kornaya basıyorum yok hanımefendi yok sonra ısrara dayanamadı, ben olayın heyecenı içinde izzeti nefis oldu çünkü bizim sitemiz var çok eğlenceli zevkli bişiler saçmaladım. kız camı açar gibi oldu hayır ben biliyorum zaten dedi camı kapattı elimde kart bahçeli ortasında kala kaldım etrafıma bir baktım herkes bana bakıyor amannınnnnn nasıl utandım ne oldu kabul etmedimi sesi, ben o an tabi o kadar milette açıklama yapacak halim yok tam gaz bahçeli çıkışı çıkana kadar milletin bakışı hehe rezil oldu bak gülümsemesi hiç aklımdan çıkmayacak

abi puntonun rengi kırmızımıydı bitena kızda 1 temmuzda bana aynısbını yaptı yarışlarda az daha dövecekti

femoli
17/07/2007, 12:51
waybe neler dönmüş beş dakkada yanlız bırakmaya gelmiyorsunuz

ehhheeehhee ben oraya bir iş görüşmesi için gitmiştim . olmadı dimi

napıyım allah allah canım gezmek istedi gittim kime hesap verecem:D

saol ali kemal valla murat senin çekeceğin var elimden :D

bir kız bana verse ben alırdım biz erkekler nezaketi seven insanlarız öle yapmayız :D:D:D:D

memat
17/07/2007, 13:20
bir kız bana verse ben alırdım biz erkekler nezaketi seven insanlarız öle yapmayız

+10000011010101010

hera
17/07/2007, 13:33
Femoli cim, üzülme...
bak karizma nasıl yok edilirimiş göreceksiniz şimdi :D :D :D
Alanya'dan sizler için :rofl:

femoli
17/07/2007, 13:35
Amanınnnnn oda neeeeee bu baştan karizmayı çizdirmiş canım ben halime şükrediyim:w00t2000::w00t2000::w00t2000:

memat
17/07/2007, 13:59
oneee memet abi sen yine bunun yanında karizmayı çizdirmemiş oluyon:D:D:D
koptumyavv

hera
17/07/2007, 14:08
sabah 8 de votka içmeye başlayan bir rus... hep üstsüz kızlar objektife yakalanacak değil ya :D

memat
17/07/2007, 14:24
buDA altsız yakalanmış :D:D:D:D:D

akin78
17/07/2007, 14:38
Resime çok güldüm yaw :D.İşte karizma böyle dağıtılır :)

zeynepc
17/07/2007, 14:56
çok komik olmuşş...topic renklenmiş saol arkadaşıım :D

dejavu
17/07/2007, 15:55
sizin elininebiri düşmesin.. valla vay haline... adamı dumur yaparsınız... bitik yaparsınız siz.. ::)))

hera
17/07/2007, 15:59
bu adam görüntülediği andan itibaren bitmişti zaten tatil köyünde :D
eee naparsın şişede durduğu gibi durmuyo işte :D
tabii aklımız bi soru takılmadı değil??? o bölgeyi yakınca ne olacaaaakkkk...hadi bikinin boyunda bıraktığı iz rahatsız ediyor diyenler var daaa..bu arkadaş neden yaptı bunu :D sormayı denedik am ingilizce bilmiyordu...biz de rusça bilMiyoruz :(

shoparr_
17/07/2007, 17:19
BU AMCANIN HAYAT FELSEFESİ;

" ÇİRKİN KADIN YOKTUR, AZ VODKA VARDIR!
AMAN ÇOK İÇME, DONUNU YUKARI KALDIR! "

:D:D:D

erdiyilmaz
17/07/2007, 18:02
mehmet haberi yeni aLdım, kart dagıtma girişiminin başarısızLıkLa sonuçLandıgına üzüLdüm :P

antaLyaya geL heLe de kızLarın puntosuna nasıL kart bırakıLır bir iki teknik ögreteyim :P

bu arada foto da çok güzeL : )

femoli
17/07/2007, 18:39
hadi len biliyoruz senin antalya maceralarını boşa sallamayla benzin biter :bebek:unutma bar macerası sabaha karşı kuş uçar hhheeeeehhhheeeee:P:P:P

erdiyilmaz
17/07/2007, 18:50
geçen seneki acemiLigim yok.. artık daha profesyoneLce yakLaşıyorum deneyimLerimi sana aktarırım bir ara :P

farkı bizimLe yaşayın : )

GaladrieL
17/07/2007, 18:53
bana bakın leopar jonnyler..öle alengirli amaçlar için forumumuzu kullanmayın, yok kızlarla tanışmak, çevre edinmek..vs...vs.... yolarım walla saçınızı başınızı

erdiyilmaz
17/07/2007, 18:56
kıskanmayaLım Lütfen :P
burada acemi arkadaşLara ders vermeye çaLışıyoruz. amme hizmeti :)

GaladrieL
17/07/2007, 18:59
kıskanmayaLım Lütfen :P
burada acemi arkadaşLara ders vermeye çaLışıyoruz. amme hizmeti :)

tabii tabii amme hizmeti :D ( yersennnnn :P )

femoli
17/07/2007, 19:17
bak sen acemi arkadaşlara burada yılların eskitemediği femoli var eskii kazanova .Nediyorsun sen:D:D:D:D

neyse ağustos sonu yanındayım göreceğiz bakalım potansiyelini :D:D:D

GaladrieL
17/07/2007, 19:23
bak sen acemi arkadaşlara burada yılların eskitemediği femoli var eskii kazanova .Nediyorsun sen:D:D:D:D

neyse ağustos sonu yanındayım göreceğiz bakalım potansiyelini :D:D:D

:kan:

Ya sabır ya Allaaaahhh!!!!

Kardeşim evli barklı adamsın sen, ne kötü örnek oluyosun bekarlara :@

Potansiyelmiş, kinetikmiş sana ne yaww :ranting2:

femoli
17/07/2007, 19:31
yok be ben sadece ders verecem başka bir amacım yok inanki seminer e gidiyorum ben oraya :D:D:D:D:D:D:D:D

ABNEW
17/07/2007, 20:26
Mehmet geçmiş olsun:) Bundan sonra şöförün yokluğunda cama sıkıştırırsın...

brucella
17/07/2007, 20:36
femoli ben forumda yazmıştım vals mavisi sarışınımtrak (nası oluo demeyin böle ne sarı ne kahve rengi arası) birisine siteden bahsettim bi dövmediği kaldı serviste die sanırım sen de o bayan arkadaşa denk geldin geçmiş olsun kardeş ne diyim

(hatta masej ı buldum

arkadaşlar geçen gün serviste iken bir bayan sürücüye siteden bahsettim işte grandepuntoTR die bir sitemiz var şöledir böyledir die kadın bana ne niçin kurdunuz ne amaçınız vardı die tersledi gıcık oldum ama lafıda gediğine koydum. "aslında üyeye muhtaç değiliz sorununuza daha hızlı daha faydalı çözümler üretebileceğiniz bir platform yaratmak için kurulmuş" die cvp verdim. bu cvptan dolayı önce ankara yönetiminden sonra tüm forumdan özür dilerim. napıyım kıl tüy etti beni. bazen kıllara tüylere denk gelebiliyoruz.

olur femoli olur sabır lazım lazım. anladı sen onu

GaladrieL
17/07/2007, 20:41
Mehmet geçmiş olsun:) Bundan sonra şöförün yokluğunda cama sıkıştırırsın...

Yahu çocuğun nezaketi ettiği laftan belli oluyor...:clapping:

Lordrivendel
18/07/2007, 08:31
Bekar olarak sizlerden çok şey öğreniyorum... :p

Er-NnN
18/07/2007, 19:55
femoli ne diyim ben sana bi kart vermeyi becerememişsin... :D

femoli
18/07/2007, 20:08
kolaysa sen becer ben sıfırladım bahçeli yok artık yada arabayı değiştirip öyle gidecem:D:D:D:D:D:D:D

nasrettinhoca
18/07/2007, 20:23
Çok cesurca ve çok çabalamışsın...Seni takdir ettim...:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Not :Yerinde olmak istemezdim...Çok komik bir duruma düşmüşsün..:Ç:Ç:Ç:-):-):-)

Er-NnN
18/07/2007, 21:45
kolaysa sen becer ben sıfırladım bahçeli yok artık yada arabayı değiştirip öyle gidecem:D:D:D:D:D:D:D

arabadan kart vermeyi hiç denemedim yalan yok ama çok numara aldım... :D:D:D

ABNEW
18/07/2007, 23:26

O senin kibarlığın Gizemciğim:)

Linos
18/07/2007, 23:49

Yok abi, ben kesinlikle Gizem'e katılıyorum! O senin kibarlığındır ;)

dagored
18/07/2007, 23:53

O, cümleten sizlerin kibarlığıdır arkadaşlar :)

tempesty
19/07/2007, 00:25

O, cümleten sizlerin kibarlığıdır arkadaşlar :)

yok gaadeeşşiiimm bu toptan sizin nezaketinizdir bence :)

ABNEW
19/07/2007, 00:30
Tamam tamam sadece benim kibarlığım:D:D:D

dagored
19/07/2007, 00:32
yok gaadeeşşiiimm bu toptan sizin nezaketinizdir bence :)

Tamam tamam sadece benim kibarlığım:D:D:D

hayatta olmaz, bence bu evrensel bir kibarlık :D:D:D

Er-NnN
19/07/2007, 01:03
ahahhaha muhabbetlere bak... :D

femoli
19/07/2007, 08:52
Abartmışsınız kardeşim ben anlamam bu benim topicim benim nezaketim olacek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

GaladrieL
19/07/2007, 08:57
Kıskanmayalım ama ayıp oluyo :P

Nezaket Arda' ya aittir.. :thumbup1:

ABNEW
19/07/2007, 16:10
Yine başladık sanırım:D
Teşekkürler Gizem...