PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E-5'de başıma gelen olay..

Birkan61
06/08/2012, 18:20
Ömür plazanın orada yoldayım. E-5 bağlantı yolundan bağlanıcam e-5'e. Trafik felç :D

Tam bağlantı yoluna giricem sinyali verdim bekliyorum, solda bir linea var. Girebileceğim kadar boşluk oldu önündeki araç hareket etti kendisi bi süre hareket etmedi. Bende soktum kafayı hemen..

Kafayı sokunca arkadan sıkıştırmaya başladı.. Sonra delikanlı abimiz bi fırsatını bulup yanıma geldi. Yanındaki ön koltukta oturan delikanlı abimizde açtı camı hayırdır sen milletin önüne kırıyorsun oruçlu oruçlu diyor.

Önce birşey demedim sonra araçtakiler konuşsana lan falan diyo :D aynı güldüm böyle hayırdır ya dedim ne bu sinir oruç başınıza vurdu heralde falan.

Sonrada delikanlı abiler ne biçim konuşuyosun lan sen diyip küfür etti..

Yeğenim burada, kendisine çok teşekkür ediyorum oyuncak silahını arabamda unutmuş :D

Önce dedimki plakama aldanmayın ( plakam 41 ya ). Sert bir bakışla silahı gösterip tadına bakmak ister misiniz? dedim..

Birde bakarım ki camlar kapandı linea freni koydu küçükçekmeceden içeri girene kadar arkamda yol aldı hep önüme geçemedi :D

FeyyazYavuz
06/08/2012, 18:28
hahaha :D

segin
06/08/2012, 18:33
verilmiş sadakan varmış :d düğünümde eşimi kuaförden almaya gittim eşrefpaşa ya kaleden çocuklar geldi para istemeye, adettir ya damattan para alınır, aracı kullanan arkadaşın önünü kestiler arkadaş kapıda durak kuru sıkıyı gösterdi aha yırttık dedim, ama daha 12-13 yaşındaki eleman " abi bizim kuruyla işimiz olmaz" deyip çekti belindekini :D yaygara olmadan alalım paramızı dedi :D seve seve verdik bir kaç zarf :D
dikkatli olmakta fayda var :d

Scottie
06/08/2012, 18:35
bence yanlış bir davranış olmuş... karşı tarafta gerçek silah olsaydı... insanlar trafikte bu sebeblede ölebiliyor...

Birkan61
06/08/2012, 18:36
bence yanlış bir davranış olmuş... karşı tarafta gerçek silah olsaydı... insanlar trafikte bu sebeblede ölebiliyor...

Yapım gereği böyle insanlara böyle davranıyorum. Ailecek biraz agresifizde :D

Doğru birşey olmadığını biliyorum elbette.. Ama bana böyle davranılmasından nefret ediyorum ve rahat duramıyorum.

Yoksa haklısınız yanlış bir davranış..

verilmiş sadakan varmış :d düğünümde eşimi kuaförden almaya gittim eşrefpaşa ya kaleden çocuklar geldi para istemeye, adettir ya damattan para alınır, aracı kullanan arkadaşın önünü kestiler arkadaş kapıda durak kuru sıkıyı gösterdi aha yırttık dedim, ama daha 12-13 yaşındaki eleman " abi bizim kuruyla işimiz olmaz" deyip çekti belindekini :D yaygara olmadan alalım paramızı dedi :D seve seve verdik bir kaç zarf :D
dikkatli olmakta fayda var :d

Kimse bana birşey olmaz dememeli tabiki :)

Aynı şey benimde başıma gelebilirdi ama en azından durduk yere gider yapmıyorum ben ordan kazanıyorum :D

Sizin muhabbette güzelmiş ama bizim kuru sıkıyla işimiz olmaz diye :D çok hoş bi hatıra olmasada fena değil iyi bi hatıra yani :) :)

Ziyaretci037
06/08/2012, 18:37

Aynen öyle,sen oyuncağı çekmişsin ama adam da gerçeğini çekse ozaman kim bilir nolucaktı..

Birkan61
06/08/2012, 18:39
Aynen öyle,sen oyuncağı çekmişsin ama adam da gerçeğini çekse ozaman kim bilir nolucaktı..

Orası öyle ama insanlara bakarak aşağı yukarı nasıl biri olabildiklerini anlayabilirsiniz..

Her zaman geçerli değil bu durum tabi ama dediğim gibi yapı gereği..

Başıma iş açmadıda değil bu yapı şeklim :)

SKELETER
06/08/2012, 18:51
:))

dogus618
06/08/2012, 20:03
Haci sseni seviyorum ya alemsinn

pdr42
06/08/2012, 20:28
Bilader savcı.Bi kuru sıkı alıyım dedim. Karsındakinde silah varsa ve seni vurursa mesru mudafaya girer istedigin kadar kuru sıkı diye bagır dedi

van_hoijdonk
06/08/2012, 21:05
İyiymiş. :)

biancoangelo
06/08/2012, 21:11
iyi valla :)

farukileri
06/08/2012, 21:25
seni tek görüp sana sataşmışlar abi bariz bir şekilde, iyi sıyırmışsın hakikaten; ama onların yaptığı ve söylediklerinin içi boş olduğunu düşünürsem kendilerinin aşırı derecede işsiz olup kavga aradıklarını kesinlikle söylemeliyim

sedini
06/08/2012, 21:31
owww çok riskli olmuşta.. o lineadakiler de tam şeref yoksunuymuş.. böyle magandalar yüzünden insan ayırır oldum.. tek tek oldumu babalar kedi gibi.. ama 2 kişi 3 kişi olunca delikanlı kesiliyorlar.. delikanlılığıda geçtim gereksiz kalkıyor biryerleri.. arada bir indirmek lazım tabi.. ama dikkat etmek lazım yaptığında son derece riskli.. ben arabada artık yarım saplı kürek (tutması kolay olsun diye sapı küçük) taşıyorum malum işimiz inşaat :D isteyen olursa veririz küreği :)

coll34
06/08/2012, 22:29
geçen hafta böyle bişey bana oldu ortaköy istikametinden tophane istikametine giderken metro kargoya ait aracın sürücüsü içinde eşi ve küçük çocuğuda var abi almış altına şirket arabasını kopuk uçurtma gibi araba kullanıyo tophane ışıklarda zıtlaştık arabadan indi bende ve yanımda arkadaşımda indi bu sefer tırstı 20 mt ilerde bekleyen trafik ekiplerinin yanına kaçtı beni dövecekler diye :D polislerin yanında bi daha atar yaptı polis abiler durumu anladı sanırım beni arabaya bindirip yolladılar tabi ertesi gün plakasıyla berber metronun genel müdürlüğü arayıp şikayet ettim

erosistanbul
06/08/2012, 23:30
Ömür plazanın orada yoldayım. E-5 bağlantı yolundan bağlanıcam e-5'e. Trafik felç :D

Tam bağlantı yoluna giricem sinyali verdim bekliyorum, solda bir linea var. Girebileceğim kadar boşluk oldu önündeki araç hareket etti kendisi bi süre hareket etmedi. Bende soktum kafayı hemen..

Kafayı sokunca arkadan sıkıştırmaya başladı.. Sonra delikanlı abimiz bi fırsatını bulup yanıma geldi. Yanındaki ön koltukta oturan delikanlı abimizde açtı camı hayırdır sen milletin önüne kırıyorsun oruçlu oruçlu diyor.

Önce birşey demedim sonra araçtakiler konuşsana lan falan diyo :D aynı güldüm böyle hayırdır ya dedim ne bu sinir oruç başınıza vurdu heralde falan.

Yeğenim burada, kendisine çok teşekkür ediyorum oyuncak silahını arabamda unutmuş :D

Önce dedimki plakama aldanmayın ( plakam 41 ya ). Sert bir bakışla silahı gösterip tadına bakmak ister misiniz? dedim..

Birde bakarım ki camlar kapandı linea freni koydu küçükçekmeceden içeri girene kadar arkamda yol aldı hep önüme geçemedi :D

kardeş bence hatalısın :) hem sinyal verip hem önüne atlamak olmaz. hadi atladın, sanki eleman yol vermiş gibi bi el çıkartıp teşekkür et. :) hadi onuda yapmadın yola girdikten sonra 2-3 sn 4lüleri aç kapa ki, kafası karışsın. :))

WiSTaRiA
06/08/2012, 23:44
Lineadakilere yaptığını bana yapıcak biri direk torpidodan makinayı çıkardığım gibi lastiklerine sıkmıştım... Ucuz kurtulmuşsun kardeşim... Verilmiş sadakan varmış... Sen bir başında tuz ekmek döndürüp ver bir garibana... :)

aykut_1914
07/08/2012, 00:20
haydar var haydar :D

Sparco34
07/08/2012, 08:47
dikkatlı olun arkadaşlar canlarımız kıymetli arkadamızda eşin dostun ailen kalacak
bu benim abimin başına gelen olayı paylaşım belki biraz birşeyleri anlarsınız

https://forum.grandepuntotr.com/2004/01/26/im/61748B9391267D4AAE1993FEb.jpg https://forum.grandepuntotr.com/i/1_pix_beyaz.gif https://forum.grandepuntotr.com/i/1_pix_beyaz.gifKarlı yolda geçiş kavgası can aldı

İstanbul Üsküdar'da, kar yağışının yolları daraltması yüzünden geçiş tartışması yapan minibüs şoförü Murat Aydemir ile özel oto sürücüsü Sezai Bingöl'ün kavgası kanlı sonlandı. Bingöl, 28 yaşındaki Aydemir'i kurşun yağmuruna tutarak öldürdü. Olay, Esatpaşa Mahallesi Söğütlü Çayır Caddesi Ceylan Sokak'ta meydana geldi. Aydemir yönetimindeki yolcu minibüsü buzlanma nedeniyle kayarak yolu kapattı. Bu sırada yoldan geçmek isteyen Sezai Bingöl, otomobilinden inerek minibüs şoförü Aydemir ile tartışmaya başladı.

HASTANEYE KALDIRILIRKEN ÖLDÜ
Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Aydemir, Bingöl'ü yumrukladı. Bunun üzerine, silahını çeken Bingöl Aydemir'e kurşun yağdırdı. Göğsünden iki, bacağından bir kurşunla ağır yaralanan Aydemir hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi.

mutunch
07/08/2012, 08:55
Trafikte her zaman olabilecek bir olayı yaşamışsın ve adamların tepkisine bak ya.
Bu kadar basit şeylerden bile kavga çıkarmaya çalışmak da neyin nesi?
Geç yürürsen, önündeki boşluk dolar bu kadar basit bir şey bu.

Eduardo
07/08/2012, 09:10

Birkan hic boyle muhabbetlere girme uza direk benim gibi yada kamera sakasimi yapiyosunuz de:)

taka1
07/08/2012, 09:10
Aman arkadaşlar dikkat edelim trafik de ne olduğu belli olmayan o kadar insan var ki.

Ziyaretci040
07/08/2012, 09:11
Kardeşim değişik bi olay olmuş . Ah keşke ben olaydım yanında falan eğlenceli olurdu.Silah olayı tehlikeli tavsiye etmem. Ama bezbol gerekli :) Yada şimdi çelik coplar çıktı teleskobik onlardan al bitane :)

punt0
07/08/2012, 09:34
benim basımdanda zamanında söyle bir olay gecti birkanım dikkatli olmak lazım :)

bi pazar sabahı kız arkadasımı alıp kahvaltıya gidicez neyse barbarostan köprüye baglanıcam soldanda fulya tarafından köprü baglantısı var köprü yoluna girdim fulya tarafından bir mercedes simsiyah bisi önüme kırdı neyse korna falan yaptım ben adamla yanyana geldik camı indirdik adama ne yapıyorsun kardesim kaza yapıyorduk dedim.. herif cek lan saga dedi tabi bizde delikanlılıgı bozmicaz ya cektik saga arabadan inmeden adam geldi yanıma burnumun dibine dayadı namluyu :) way dedim bizdeki sansa bak ahahah tabi hemen geri vites adamın suratında faca falan vardı :) abi ben özür dilemek icin durdum zaten dedim adam akıllı ol dedi emin ol bundan sonra akıllı olurum abi dedim :))

(plakayı sorgulattık babamın emniyette bir arkadasından herif oglunun verilmis sadakası varmıs demis) sakat isler birkanım :)

punt0
07/08/2012, 09:36

ahahah o zaman birkanda sus sıkardı :) abi camları sileyim falan :D

rbcn
07/08/2012, 09:42
Silahtan ziyade kaliteli bir biber gazi yada sok cihazi daha iyi olur uzerine geldiklerinde 6 kisiye kadar tek basina girebilirsin silah sopa benzeri seyler senin icin zararli olur

pdr42
07/08/2012, 09:45
Bir laf vardır basşkasının yumrugunu yemeyen kendi yumrugunu balyoz sanırmış diye.Bence bu tarz olaylara hic girmemeye çalışmak. Karşınızdaki insan olsa zaten bu duuruma getirmez demekki sıkıntılı adam uzak duracaksın.Konyada arkadas 3 şeritli yoldan giderken tali yoldan cıkan bir insana benzeyen hayvan en sol şerite kadar cıkarak yola devam edince arkadaş fren yapıp napıyosun şeklinde el kol hareketi yapmış .Akabinde aynı arac göbege girerken sağından direk önüne kırmıs kaldırıma cıkmıs ve durmuşlar.Arkadaş inip napıyorsun demiş gözünü açtığında hastahanede.Belalının birisiymiş herkesin dedigi seni niye vurmadı acaba diye soruyormuş.O derece manyagın biri hic sucu yok olan olaya bak.Buyrun haklı olmak bişey ifade etmiyor.Arkadaşın kafasında 10 dikiş atılmış.Beyzbol sopası denemiş hayvanoğlu

mutunch
07/08/2012, 10:07
Bir laf vardır basşkasının yumrugunu yemeyen kendi yumrugunu balyoz sanırmış diye.Bence bu tarz olaylara hic girmemeye çalışmak. Karşınızdaki insan olsa zaten bu duuruma getirmez demekki sıkıntılı adam uzak duracaksın.Konyada arkadas 3 şeritli yoldan giderken tali yoldan cıkan bir insana benzeyen hayvan en sol şerite kadar cıkarak yola devam edince arkadaş fren yapıp napıyosun şeklinde el kol hareketi yapmış .Akabinde aynı arac göbege girerken sağından direk önüne kırmıs kaldırıma cıkmıs ve durmuşlar.Arkadaş inip napıyorsun demiş gözünü açtığında hastahanede.Belalının birisiymiş herkesin dedigi seni niye vurmadı acaba diye soruyormuş.O derece manyagın biri hic sucu yok olan olaya bak.Buyrun haklı olmak bişey ifade etmiyor.Arkadaşın kafasında 10 dikiş atılmış.Beyzbol sopası denemiş hayvanoğlu

Konya'da böyle olayları çok duyuyorum. Konya'da çalıştığım halde mecbur kalmadıkça trafiğe çıkmamayı tercih ediyorum.
Hem anlattığınız şekilde araç kullananlar yüzünden, hem de araç kullanmayı bilmeyenler yüzünden.

Perdiril
07/08/2012, 11:44
Benim 2 senedir süren mahkemem daha yeni bitti bu adiler yüzünden. Noldu haklı olduğum halde suçlu ben oluyordum az daha oların zaten kaybedecekleri birşey yok ama senin hayatın kararır. Silahı göstermen bile tehdit ve nekadar haklı olursan ol suçlu sen oluyorsun ki ben ateş etmiştim ucuz yırttık :) Tabiki havaya

fotobelit
07/08/2012, 11:48
Aslında en mantıklı olan herzaman özür dilemek..Ama malesef delikanlığa ok sürdürmiycez ya,sen ne yapıyon sen neyapıyon muhabbetine girdinmi geri dönüşü zor oluyor..Sonra keşke hiç umursamasaydım diyoruz ama iş işten geçmiş oluyor..Ne yapıyorsun sen dedikleri zaman özür dilerim,haklısınız benim hatam,demek bize birşey kaybettirmez ama çok şey kazandırır diye düşünüyorum..Ben bir keresinde %100 haklı oldugum bir durumda karşı taraf aracından indi bende indim(Aslında direk dalmak geliyor içimden ama bir kerede ters davranayım dedim..) direk özür diledim hatanın bende oldugunu söyledim(Aslında gidere her türlü gider huyum var tabi bu huyum batsın inş.)bir an bocaladı kem küm ''ya aslında ben özür dilerim hata bende''diyim biraz mahcup olarak aracına bindi gitti..Bu olaydan sonra herşey aslında haklı oldugumuzda özür dilemekten geçiyor..Suçsuz oldugunda dilenen özür,suçlu oldugundan aha fazla etkili oluyor.. :)

Perdiril
07/08/2012, 11:55
Aslında en doğrusu dediğin gibi.Bende kusurabakma dedim ama madem özür dileyeceksin artistlik yapma dedi ve hamile olan eşimi darp etti. zaten sonra film koptu.En güzeli el sallayıp yoluna devam etmek

punt0
07/08/2012, 11:59
Aslında en doğrusu dediğin gibi.Bende kusurabakma dedim ama madem özür dileyeceksin artistlik yapma dedi ve hamile olan eşimi darp etti. zaten sonra film koptu.En güzeli el sallayıp yoluna devam etmek

hamile olan esinizimi darp etti?
vallahi birsey söyliyeyim arkadasım o saatten sonra beni durduramaz kimse..
serefsizlere bak ya hamile olmasını bıraktım bir bayana darp bilmiyorum ya allah yardımcısı olsun onu yapacak kisinin.. umarım birsey olmamıstır esinize.. gecmis olsun..

boby
07/08/2012, 15:22
:thumbs_up2:
Aslında en mantıklı olan herzaman özür dilemek..Ama malesef delikanlığa ok sürdürmiycez ya,sen ne yapıyon sen neyapıyon muhabbetine girdinmi geri dönüşü zor oluyor..Sonra keşke hiç umursamasaydım diyoruz ama iş işten geçmiş oluyor..Ne yapıyorsun sen dedikleri zaman özür dilerim,haklısınız benim hatam,demek bize birşey kaybettirmez ama çok şey kazandırır diye düşünüyorum..Ben bir keresinde %100 haklı oldugum bir durumda karşı taraf aracından indi bende indim(Aslında direk dalmak geliyor içimden ama bir kerede ters davranayım dedim..) direk özür diledim hatanın bende oldugunu söyledim(Aslında gidere her türlü gider huyum var tabi bu huyum batsın inş.)bir an bocaladı kem küm ''ya aslında ben özür dilerim hata bende''diyim biraz mahcup olarak aracına bindi gitti..Bu olaydan sonra herşey aslında haklı oldugumuzda özür dilemekten geçiyor..Suçsuz oldugunda dilenen özür,suçlu oldugundan aha fazla etkili oluyor.. :)

+1 :thumbs_up2:..olay budur

Perdiril
07/08/2012, 16:19
hamile olan esinizimi darp etti?
vallahi birsey söyliyeyim arkadasım o saatten sonra beni durduramaz kimse..
serefsizlere bak ya hamile olmasını bıraktım bir bayana darp bilmiyorum ya allah yardımcısı olsun onu yapacak kisinin.. umarım birsey olmamıstır esinize.. gecmis olsun..

Allahtan birşey olamadı. tek el silah atmama rağmen adamlar arabayla kovalamaya devam ettiler zor kurtuldum üstüne bana kamu davası açıldı ayrıca silahlı tehdit den yargılandım.Karşı taraf mağdur sıfatı ile maddi manevi tazminat istedi üstüne nedeni ise benim silah kullanmam.

CoachK
07/08/2012, 16:31
Karadeniz'de silah gösterildi mi ? Çekilir, Silahı çekildi mi ? Ateşlemeden yerine konmaz...
İnsanlara silah göstermek bir tehdit birde karşına başlarım senin sıkacağın mermiye diyerek üzerine gerçek silahle gelen biri olursa bi daha ki başlık rahmetliyi nasıl bilirdiniz şeklinde olur...Kimin gücünün kime yeteceği belli olmaz, silah dan kavgadan uzak durmakda fayda var...

izoci
08/08/2012, 00:44
Ne adamsın lan :D

ozgurse
08/08/2012, 09:09

Aynı durum Maslak'ta benim başıma geldi. Orta şeritten gidiyordum. Tali yoldan çıkan kartal kullanan ş..efsizin teki çıkar çıkmaz orta şeride üstüme geldi. Kornaya bastım uzunca hemen şeridine döndü. Ama başladı küfür etmeye. Yanımda annemde vardı. Adam gibi araba kullan dedim. Hala saydırmaya devam ediyordu tabii..Tesadüf onun arkasında trafik polisi varmış. Polis siren çalınca uzadı gitti.

punt0
08/08/2012, 09:22
Allahtan birşey olamadı. tek el silah atmama rağmen adamlar arabayla kovalamaya devam ettiler zor kurtuldum üstüne bana kamu davası açıldı ayrıca silahlı tehdit den yargılandım.Karşı taraf mağdur sıfatı ile maddi manevi tazminat istedi üstüne nedeni ise benim silah kullanmam.

yok abi bu ülkede kanun yasa bilmem ne hic birsey yok
ani diyorlar ya muz cumhuriyeti aynen burası böyle iste..
adamın evine hırsız girer ne o efendim adama birsey yaparsan suclu sensin yatak odasında birsey yaparsan sorun yok böyle bi sacmalık varmı ya? bizim kanunlarımızda bu derece sacmalıklar oldugu sürece bu magandalar ortalarda cok gezerler daha!..

krm1983
08/08/2012, 10:31
Kanundan ote denetim onemli.

fausto2005
08/08/2012, 12:42
Silah taşıyor olabilirsiniz.İşiniz gereğidir vs. Ama silahı korkutma maksatlı göstermek bile suçtur.Ayrıca silahı gösterdiğiniz kişinin sizden korkmayabileceğini de hesaba katmanız lazım.Silah çekip te elinde silahıyla dayak yiyenleride gördük.Siz siz olun,ateşli silahları canınız tehlikeye girmediği sürece kimseye göstermeyin,doğrultmayın.Allah muhafaza canınızdan olursunuz.(kuru sıkıya değinmiyorum bile.)

znosurprises
08/08/2012, 14:44
Paylaşcağınız bir yol, boş verin böyle şeyleri, karşındaki adam bana silah çekti diye karakola gitse ne olacak, plakanıda almış, sonra uğraş dur...

ykaya1983
08/08/2012, 20:47
Sanırım Gaziantep bu tür konularda istanbul'dan çok daha iyi.