PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Branda hakkında fikir verirmisiniz??

biancoangelo
02/08/2012, 01:13
Arkadaşlar yeni yeni aklıma yatmaya başladı. Herhalde artık bi branda alacam ama son kez bi bakayım dedim Kemal otoda varmı diye.. varmış. Sizce bu branda araca tam oturuyormu kullanan var mı???
sağından solundan boşluk, bolluk yada pot bir görüntü yapar mı??
kalitesi nasıldır?
fiyatı sizce nasıl??
acaba uzun süre atıyorum 1 Ay gibi bi süre hiç çıkmazsa aracın boyasına zarar verir mi???
Yardımcı olursanız sevinirim.

İşte Link:: Grande Punto Evo Branda Çadır « Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/Urun/Grande-Punto-Evo-Branda-Cadir-pmu163.html)

biancoangelo
02/08/2012, 12:53
herhangi bi fikri olan yok sanırım.... :(

mutunch
02/08/2012, 14:04
Şahsen brandalayıp arabayı güneşte bırakacağıma, güzelinden bir boya koruma yaptırırım; arabanın önüne arkasına da güneşlik koyarım. Ama branda kullanmam, özellikle güneş altında kalan araçlarda pek hoş şeyler olmuyor diye biliyorum. Ama kapalı yerde toz olmasın diye kullanılacaksa bir şey diyemem.

ilyas87
02/08/2012, 14:13
Benim arabamda günün 10 saati güneşte duruyor. Aracı alırken boya koruma yaptırmıştım. Güneşlikte var camlarımda herhalde araca bir problem olmaz. Birde boya koruma ne zamanda bir yapılır v.s

teşekkür ederim..

liebermann
02/08/2012, 14:23
arabanın güneşte durması sorun dğil.. branda altında sabahları çiğ yağıyor, rutubetli arabada branda altında su hiç kurumuyor, branda da ne kadar kaliteli olursa olsun kurumuyor, aracın boyasına güneşten daha fazla zarar verdiği kesin.. bence almayın..

byspayn
02/08/2012, 14:54
Kullanmayı hiç düşünmediğim ve sevmediğim bişi. Karar sizin tabi..