PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acı Telefon

crowley
31/07/2012, 16:12
Güzel bi bilgilendirme videosu olmuş:

Acı Telefon - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=9HyS-M0tIFA)

volume23
31/07/2012, 16:29
''Trafik kurallarına uymadığınız her an, çalan sizin en yakınınızın telefonu olabilir. Lütfen kendinize ve yakınlarınıza bu acıyı yaşatmayın...''

Adamlar söylenebilecek lafı söylemiş fazla söze ne hacet..

pasa26
31/07/2012, 17:47
bende bu vıdıo yu arıyordum arkdasım oynadı bu reklamda ve bıtımınde dırek benı aradı tanıl artık dıkkat et dıye araba kullanırken aılene boyle haber gelmesın dıye :(

Scottie
31/07/2012, 17:50
bende izledim... güzel video yapmışlar... Trafik kurallarına uyalım... uymayanları uyaralım...

erosistanbul
31/07/2012, 19:47
yararlı bi video olmuş. İnşallah amacına ulaşır.

okahinoTR
31/07/2012, 19:49
1 ay bile olmadı alkollüyken bir gaflete geldim direksiyon başına geçtim. ne hikmetse o günde tekerim patladı kaldırıma çıktım tek taraflı maddi hasar oluştu. ve ehliyetime el koydular alkollü olduğum için kendi çabalarımla arabamı yaptırdım. ayrıca trafiğede daha 650 tl para cezam var. ben dersimi aldım arkadaşlar hep derlerdi nasihat verirlerdide tamam der geçiştirirdim. bazen insanın başına gelince daha iyi anlıyor. verilmiş sadakam varmışki ne kendi canıma nede başkasının canına zarar vermedim. bir müsubet bin nasihattan iyidir demiş atalarımız. LÜTFEN AMA LÜTFEN EGOLARINIZIN KURBANI OLMAYIN hiç birşey sizin ve başkalarının canından önemli değil. Bir şey daha söylemek istiyorum benim gibi genç arkadaşlar biraz daha kanları hızlı akar tabiri caizse hızlı çocuklarız ama bu hızımızı trafikte değilde hayat mücadelesinde gösterelim. ve trafikte gaza gelipte makas atmayalım.. iyi forumlar arkadaşlar

biancoangelo
31/07/2012, 22:35
selamın aleyküm yani sonunda.....