PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka taraftan gelen ses hakkında yardım lütfen.

Semih Kurtulmus
28/07/2012, 19:12
Aracımın arka tekerleklerinin o kısma kafamı uzattığımda böyle sanki hava kaçırıyormuş gibi bi tıslama sesi geliyor daha önceden farketmemiştim belki de hep vardı ama duyardım bence o sesi.
Tek taraflı mı diye kontrol edeyim dedim öbür yandan da geliyordu aracın yürüründe bir sorun yok bir problem yoktur diye düşünüyorum ama bilmek istedim bir sorun varsa halledeyim diye..

fota
28/07/2012, 19:16
hangi kismina abi ?

Semih Kurtulmus
28/07/2012, 19:40
hangi kismina abi ?

arabadan dışarı çıktım şimdi arka tekerin ön kısmından arabanın yanları işte oraya eğiliyorum bariz ses geliyor

edit: böyle teker kısmından değil arabanın alt yanlarından gelir gibi acaba dizel aracın normal sesi mi ki

karizmatik_boy
29/07/2012, 01:14
Hocam böyle tııss tıss tıtıııısss tısssss kesik kesik hem yürür halde hemde rölanti de mi geliyor? arka tekerleklerin hemen ön tarafında bir yerden ?

Du Hast
29/07/2012, 01:25
Depodaki dalgıç pompanın sesidir :)

iphonecu
29/07/2012, 01:40
Valla tis tis degilde bende vikvik vardi :) tum kapi ve bagaj menteseleri bantladim ve arka koltugu ve altindaki keceyi sokup mazot pompasinin kenarina dolan taslari temizledim ses falan kalmadi :) simdi tek ses frenden ayagimi cekerken gelen ses onuda cozemedim daha :)

Saygilar...