PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

quick
27/07/2012, 23:25
merhaba arkadaşlar bugün abim ile arabanın resimlerine bakıyorduk ve iki detay dikkatimizi çekmiş bulunmakta bunları sizinle paylaşmak istiyorum
1. resimde arka tamponun sağ arka lastik bölümüne gelen kısımda sanki olması gerekenden büyük bir açıklık var gibi geldi
2. resimde ise kaput kapağının boşluğu genel olarak öyle midir??

bu konuda yardımcı olursanız sevinirim belkide fotoğraf açısından öyle de gözüküyor olabilir ama içim kötü oldu bunları görünce

van_hoijdonk
28/07/2012, 06:12
O açıklık geçen hafta benimde dikkatimi çekti hatta düşündüm acaba dokundularda hafif kastırıp kaydı mı diye ama başka bir araca bakınca onda da öyle olduğunu farkettim. 1 cm'den küçük bir fark var arada.

Tampona bir şey diyemeyeceğim. :)

quick
28/07/2012, 07:00
tamam diyelim ön taraf normal ama o tampon çok canımı sıktı ya pfff

Bolu_Beyi
28/07/2012, 08:51
Plastik aksamlar zamanla ve güneşten dolayı esner veya kasılırlar.. Açıkların oluşması kaçınılmazdır ve gayet normal bir durumdur

sercanpolat
28/07/2012, 11:14
Arabanın fiyatının ne kadar olduğunu bilmiyorum ama isterseniz sıfır araba alıp bu gibi sıkıntılar içine girmezsiniz.

quick
28/07/2012, 15:12
Plastik aksamlar zamanla ve güneşten dolayı esner veya kasılırlar.. Açıkların oluşması kaçınılmazdır ve gayet normal bir durumdur

ama araba daha sıfır ve teslim almadım bile

quick
28/07/2012, 15:12
Arabanın fiyatının ne kadar olduğunu bilmiyorum ama isterseniz sıfır araba alıp bu gibi sıkıntılar içine girmezsiniz.

sıfır zaten arkadaşım

ykaya1983
28/07/2012, 15:43
Benim arabada ön kaput aralığına ayak baş parmağı bile girer.Demek ki 2012 lerde bile bu durum devam ediyor.

aykutisci
28/07/2012, 15:56
araç takla koymuş o açıklık o sebebten olabilir :P ya ustam o açıklığın neyini derd ettin benim canım kanım puntomun iki kapısı boydan boya hayvani bir şahsiyet tarafından çizilmiş ve sonrada anahtarla yine hayvani bir hareketle nokta vuruşu yapmış ben buna alıştım bence dert etme :)

hakguner
28/07/2012, 16:23
O tip yerlerde açıklıklar olabiliyor. Can sıkacak bir durum değil bence. Yeterki garip sesler gelmesin araçtan. İste o zaman adamın canı daha çok sıkılıyor. Hayırlısı olsun bu arada yeni aracınız. J
antlar hoş Durmuş.

Sent from my iPad using HD

quick
28/07/2012, 16:49
O tip yerlerde açıklıklar olabiliyor. Can sıkacak bir durum değil bence. Yeterki garip sesler gelmesin araçtan. İste o zaman adamın canı daha çok sıkılıyor. Hayırlısı olsun bu arada yeni aracınız. J
antlar hoş Durmuş.

Sent from my iPad using HD

teşekkürler en azından içimi rahatlattınız azdaolsa

quick
28/07/2012, 20:59
araç takla koymuş o açıklık o sebebten olabilir :P ya ustam o açıklığın neyini derd ettin benim canım kanım puntomun iki kapısı boydan boya hayvani bir şahsiyet tarafından çizilmiş ve sonrada anahtarla yine hayvani bir hareketle nokta vuruşu yapmış ben buna alıştım bence dert etme :)

üstat dert etmesi mi var bu durumun 40 küsür milyar ver 2 aya yakın süre bekle 0 olsun temiz olsun de sonra böle bir şey olsun gel de dert etme yani:-(

sfkbrtn
28/07/2012, 23:03
maalesef bu tip montaj hataları olabiliyor benimde arabamda da benze bir kasıntı var arka tamponda darbe olmamasına rağmen görmemeye çalışın:) ama tabii ki can sıkıyor 40 küsür bin verince...