PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto 1,3 multijet 90 hp Alıcam yardım

speedy_16
23/07/2012, 18:41
merhaba arkadaşlar punto 1,3 mültijet dynmic 90 hp 6 ileri 2008 model 105 binde boyasız Kırmızı +esp asr var 23 lira ya arkadaşıma almayı düşünüyoruz aracın nelerine dikkat etmemiz gerekir bu kmde multijetlerde fiyat açısından da yorumlarınızı bekliyorum

ligdevi
23/07/2012, 19:44
Aynısının 2006 modeli var bende çok memnunum. Bence km fena sayılmaz biraz fazla gibi ama multijetin bakımları zamanında yapıldıysa uzun yıllar motor sorunu yaşatmaz.performanslı kullanırsan yakıtı biraz artar sakin kullanımda ben sehir içi 6-7 lt civarı yaktırıyorum. 1. vites cansız ama diğer viteslerdeki hızlanma gayet seri, 6. vitesin avantajı uzun yolda muazzam yakıt tasarrufu sağlatıyo, konforlu sınıfının en dolu ve geniş araçlarından biri, fiat markasının halkımızdaki önyargısını kaldırabilecek kalitede bir makine, alman arabalarındaki konforu güvenlik hissini yol tutuşunu size aratmaz diyebilirim ... O denli ... fiyat olarakta araçta herhangi bir problem kaza bela öyle aman aman masrafı yoksa 23000 iyi fiyat ...

speedy_16
23/07/2012, 20:03
aracı yetkili servise göstericem expertiz için ama ben özellikle nelerine dikkat etmeliyim nelerine bakmalıyım motor içi dışı vs

kadir07
23/07/2012, 20:13
özellikle turbosunusa,enjektörlere,klimasına ve baskı balatasını kontrol ettirin maliyeti sizi en çok bunların zorlar özellikle baskı balata değimi serviste 900 lirayı bulur + volanda değişirse 1000 lirada o olur yani yaklaşık 2000 lira baskı balata 75 liklerle aynı değil onun için bu hataya düşmeyin ben düştüm sanayide bile yaklaşık 1500 tl ye mal oldu bana..

ligdevi
23/07/2012, 20:29
aracı yetkili servise göstericem expertiz için ama ben özellikle nelerine dikkat etmeliyim nelerine bakmalıyım motor içi dışı vs

Araç alırken tipik bakılacak yerler aracın şasisi özellikle ön kısımdan, kaporta aksamı, değişenleri boyası varmı yokmu, tavan kısmına dikkat edilmeli, kapı ayarlarına vs bakılmalı, aracı mümkünse motor soğukken test sürüş yapın, test sürüşünü yaparken mümkünse duvar kenarından tuhaf seslerin yankılarını rahat duyabileceğiniz biryerden gidin, test sürüşünde hafif bozuk yolda yapın ki aracın sağından solundan içinden gıcırtı vs rahatsız edici sesler geiyomu dinleyin, bunları ustanızla yaparsanız araç hakkında daha iyi bilgi sahibi olursunuz. Sonuçta az para değil tomarla para sayacaksınız, 23 bin tl verip 2-3 binlira masraf yaptıktan sonra kıymeti yok. Benim bu saydıklarım (cahillikle aldığım) ilk aracım tipodan soğumama neden oldu. Seninde başına gelmesin . sende puntodan soğuma isterim çünkü çok keyifli bir araç ...Zaten expertiz alacaksın zamandan hiç çalma aceleye getrmesinler detaylı expertize sok. Ben bir ay önce eskişehirden aldım aracımı detaylı expertize 170 tl verdim incini boncunu çıkardılar birmotta ...

speedy_16
25/11/2015, 13:32
Konuyu hortlatıyorum ama yazacak başka bir yer bulamadım Zonguldak'ta Volkswagen Golf için ekspertiz yapılacak bildiğiniz bir yer var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Arkheon
25/11/2015, 14:11
Konuyu hortlatıyorum ama yazacak başka bir yer bulamadım Zonguldak'ta Volkswagen Golf için ekspertiz yapılacak bildiğiniz bir yer var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Zonguldak'ta Volkswagen yetkili servisi Ereğli'de. Ama muhtemelen FIAT yetkili servisinde de ekspertiz yaparlar, FIAT Kozlu'da. Bilmiyorum ne kadar yakınsınız ama deneyebilirsiniz.

speedy_16
25/11/2015, 16:31
Ereglide arac zaten ancak volkswagen servisinde. Yer yok cuma gunu randevu bulamadik baska yer bakiyoruz mecburen

Pardeleus
25/11/2015, 17:15
aracın kesinlikle orjinal km de olup olmadığını kontrol edin dizel puntolarda km ile çok fazla oynanıyor.

SinanTR
27/11/2015, 23:00
adam bedava veriyor arabayı iyice baktırın sıkıntı olmasın

canlar1
28/11/2015, 23:14
merhaba,

2011 model evo dynamic dizel aracım satılıktır.

Araç kilometresi: 60.500

Araç ilk günden itibaren bütün bakımlarını Fiat Yetkili servisi"nde yapmıştır. Bütün kayıtları burada mevcuttur. Aracımın bütün bakımları tamdır,

Araç üzerinde standart "Dynamic" donanıma ilaveten "Assist Kit" bulunmaktadır.

Cruise control, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası,

Araçta multimetya navigasyon vardır

Sıfır kıslık goodyear lastik vardır

60 bin bakımı yapılmıstır

Sigara içilmemeştir

38.000 tl dir