PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Satılık Civic Vtec Es 2004 Sunrooflu kazasız

cosworth20
20/07/2012, 10:34
Öncelikle ilanımı bu konu başlığı altında yayımladığım için özür dilerim ancak 3 haftadır ilanım onaylanmadı. Aracın ilanını sahibinden.com'a daha vermedim para istio ; ) Araç kazasız sunrooflu bandrolü ödenmiş temiz eşe dosta gidecek bir araç.Aracı babam kullanıyor 2005 yılından beri.Denizli Mercedes Servisi tanıdık olduğu için aracı oraya götürüyorum servise burdaki honda servis işe yaramaz.Kısacası araç full'ün full'ü. 115.000'de şampanya renk içi bej döşeme.Sonax'lı bakımlı km'de 0.33 kuruş yakıyor ortalama.Kesinlikle tüp takılmamıştır araca.Alıcı ne yaparsa yapar.Satma sebebim dizel otomatik yeni model bir aracı babama almak.Artık babalarımız yaşlanıyor manuel kullansın istemiyorum. Fiyatım : 24.500 forum üyelerine indirimim mevcut.Arkadaşını al gel kampanyası da mevcut.

Not : araç belaltı boyalı 2 tampon orjinali ile değişik.Tavanda Kaputta Bagajda Direklerde ve tam hatırlamadığım 2 kapıda boya kaza bişey yok...

liebermann
20/07/2012, 10:43
"Not : araç belaltı boyalı 2 tampon orjinali ile değişik.Tavanda Kaputta Bagajda Direklerde ve tam hatırlamadığım 2 kapıda boya kaza bişey yok..."

Acil Satılık Civic Vtec Es 2004 Sunrooflu "kazasız"

nasıl oluyor da 2 tampon değişti, ve kazasız.. kazasız dan ne anlamalıyız onu anlayamadık bir türlü.. şu klişe cümlelerden vazgeçelim artık, boğazköprüsünde kos helva satmak gibi...

kadir07
20/07/2012, 10:49
ilanınız 15 gün önce onaylanmış..
https://forum.grandepuntotr.com/satilik-araba/38578-satilik-2004-civic-vtec-es-sunrooflu-bej-doseme-vs.html

cosworth20
20/07/2012, 10:52
trafik ışıklarında otomotik vites aracın frenden ayağını çekip bana arkadan dokunması ve benm de öndeki araca dokunmamdan ibaret. hee paşam 190 km hızla duvara vurdum arabayı.sana göre krişe bana göre gerçek bu... İlanın altını kirletmeyelim ayrıca.alan kişi aracı götürmek istemese bile ben alıcıyla birlikte exper'e gideceğim zaten orada ne var ne yok gözükecek.

cosworth20
20/07/2012, 10:53
ilanınız 15 gün önce onaylanmış..
https://forum.grandepuntotr.com/satilik-araba/38578-satilik-2004-civic-vtec-es-sunrooflu-bej-doseme-vs.html

bunu görmemişim gözden kaçmış :S