PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Auto king yardım????

BeCkS
20/07/2012, 08:09
Günaydın arkadaşlar;
biras önce işe gelirken ön tanponu vurdum... Aracım kaskolu auto kingte ücretsiz ve kasko bozulmadan onarımlar falan oluyomuş bilgisi olan arkadaşlar varmıdır acaba?

dogus618
20/07/2012, 08:16
Kasko bozulmadan yapiyorlar ama tramer kaydi aciliyor eger tramer kaydi yoksa actirma bi tampon icin cepten yaptir abi bu arada cok gecmis olsun

Ziyaretci040
20/07/2012, 08:19
Kaskonda mini onarım klozu diye birşey varsa eğer. Olur...

BeCkS
20/07/2012, 08:39
Kasko bozulmadan yapiyorlar ama tramer kaydi aciliyor eger tramer kaydi yoksa actirma bi tampon icin cepten yaptir abi bu arada cok gecmis olsun
saol kardeşimm

BeCkS
20/07/2012, 08:39
Kaskonda mini onarım klozu diye birşey varsa eğer. Olur...olması lazım hatırlıyorum öle bişey çünki burak sabah sabah uyuz oldum yaaa!

skystar37
20/07/2012, 09:51
Tampon üzerindeki kırık onarım yapılabilecek ve mini onarım kapsamına giriyorsa ücret almıyorlar tramer kaydıda açılmıyor. Ancak yaptıkları işçiliği iyi kontrol etmek gerekiyor, aracı teslim almadan önce işçilik ve yapılanları kontrol edin beğenmediğiniz yer olursa eğer evrakları imzalamadan düzeltmelerini talep edin. Birde tamponu sökerek yaptırmak isterseniz ekstra sökme takma parası istiyorlar mini onarım dışında.

Ziyaretci040
20/07/2012, 10:42
C.tesi falan gelirsek sen benim ön tamponu gör eğildi la bildiğin bende yaptırıcam :) O değil aracın 5 tane hasar kaydı olucak eğer tramere açarlarsa gerçi ufak tefek ama.Adama kaportayı kaskodan düzelttirmek için yapıldığını nasıl anlatabilirizki :S

Gerçi umrumda olduğuda söylenemez.Ben isterim veren olursa satın alır bu kadar basit. Ben alırken vallahi kaportasına çok dikkat etmedim.Bindim gazladım aldım.Sadece bu yani...

Geçmiş olsun kardeşim...

playguy
20/07/2012, 10:46
benimde sol kapıda lokal çizik oluşmuştu anadolu sigortamdan mini onarım poliçesinden yaptırdım ancak çizik alanı 10cm den fazla olduğu için 75 tl fark istediler yoksa mini onarıma alamayız dediler. Hizmetden memnunum ama randevu için Maltepe autoking taa 15 gün sonraya randevu vermişti..

fota
20/07/2012, 11:37
tramer açılmıyor diye biliyorum, autokng halletmişti benmkini ama tramerden bakmadım sonra .

BeCkS
20/07/2012, 11:43
biraz önce gittim auto kinge 10 cm kadar yapabilceklerini aksi taktirde ücretli olacağını ama istiyosam kaskodan yapabilceklerini sölediler.... tabikide yaptırmadım.... arkadaşın autowax şirketine gitti adamlar 1 saatte iyi duruma getirdiler saolsunlar:)

BeCkS
20/07/2012, 11:44
C.tesi falan gelirsek sen benim ön tamponu gör eğildi la bildiğin bende yaptırıcam :) O değil aracın 5 tane hasar kaydı olucak eğer tramere açarlarsa gerçi ufak tefek ama.Adama kaportayı kaskodan düzelttirmek için yapıldığını nasıl anlatabilirizki :S

Gerçi umrumda olduğuda söylenemez.Ben isterim veren olursa satın alır bu kadar basit. Ben alırken vallahi kaportasına çok dikkat etmedim.Bindim gazladım aldım.Sadece bu yani...

Geçmiş olsun kardeşim...naptın la tampona:D

zafer murat
20/07/2012, 11:47
Auto King Mini onarımda tramer kaydı açılmaz.

fota
20/07/2012, 11:51
Auto King Mini onarımda tramer kaydı açılmaz.
aklıma kurt düştü mesaj attım 5664 e 188,8 TL hasar gözüküyor.

BeCkS
20/07/2012, 11:55
ben açılıyor die biliyorum

Ziyaretci040
20/07/2012, 12:12
naptın la tampona:D

Vurdum. :D Eğildi işte ne yapıyım. Autokinge götürücem... Sen nerede yaptırdın ne kadar para verdin?

zafer murat
20/07/2012, 12:13
Direk autoking'e gidiceksiniz hasar anında tampon hasarlarında tamir edilir ve tramer kaydı açılmaz.tabi bu bahsettiğim olay ufak hasarlar içindir.
Eğer aşarsa belirli hizmetleri size söylerler şu kadar tutar verirseniz mini onarımdan yaparız diye eğer yok derseniz bu sefer onlar hasar dosyası açıp sigortadan temin ederler paralarını.Ve bu yüzdende tramerde kaydınız oluşur.

BeCkS
21/07/2012, 02:07
[QUOTE=NOZER;711755]Vurdum. :D Eğildi işte ne yapıyım. Autokinge götürücem... Sen nerede yaptırdın ne kadar para verdin?[/QUOT:D bravo... kanka kırık yoktu bende çizikler vardı oda autowaxta hepsini çıkardılar