PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasko Hakkında Yardım..

oxite
12/07/2012, 12:37
Merhaba arkadaşlar..Aracım park halinde iken yol kenarındaki ağaçlardan birinin dalı kırılıp aracın tavanına ordanda yana düştü.tavanda bir noktada 3 cm en 3 cm boy olmak üzere dairesel bir ezik oluştu sağ ön yolcu tarafındaki tavanda diğeri sağ kapının hemen üzerinde yaklasık 1 cm en 1 cm boy olmak üzere dairesel olarak diğer eziğe göre daha az derinlikte bir ezik aracın muhtelif yerlerinde dal sıyırmaları boyaya az zarar vermiş durumda,düşen parça aracın üzerinden yere yuvarlanır iken sol çamurluk üzerinde tırnak girer vaziyette 6 cm bir çizik oluşturmuştur..Aracım Full Kaskolu olup Firması HDI dir..Bu şirket ile çalışmamın 2 inci senesidir..Önce Kaskoyu bozmadan arıza giderme deniyeceklerdi foto çektiler ama 22 gündür hala dönmediler acentem ise istersen hiç bekleme git servisin kaportasına yapsın dediler böyle kötü görüntü seni rahatsız ediyorsa diye..Sizce Ne yapmalıyım ben Lütfen Bu konuda bir Fikir istiyorum çok bilgisizim bu konuda..?

ibrahim06
12/07/2012, 12:54
yanlış bilmiyorsam kasko bozulmadan mini onarım yetkili servislerde de oluyor.

burhankutlu
12/07/2012, 13:29
söylediğiniz gibiyse cm olarak autokinglere gidin 7 cm ye kadar ibrahim beyin dediği gibi mini onarımdan yaptırın birini beklemeye gerek yok oraya giderseniz ayrıntılı bilgi veriyorlar size zaten geçmiş olsun

fuatcosar
12/07/2012, 13:54
auto king e götür kasko bozulmadan yapıyorlar eğer sizin sigorta şirketinizle anlaşmaları varsa. ancak mini onarımı geçecek bişey varsa bunun içinde cüzi bir ücret talep ediliyor. kaskonu hiç bozdurma bence..