PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Punto & Punto Evo

burYq
11/07/2012, 11:52
Arkadaşlar bu iki model arasında ne fark var? Yani yeni punto aksesuarları, farları, stopları vs vs uyar mı evoya? Görüntüde pek fark yok sanırım

EvoKoray
11/07/2012, 12:11
yeni puntoda dışardan bakınca tek fark tamponlar , yeni punto da opsiyon olarak bi kaç özellik çıkarılımş ve koltuk döşemeleri farklı.

burYq
11/07/2012, 12:15
fiatın sitesinden ön ve arka tamponlara bakmıştım ben de tam :)

biancoangelo
11/07/2012, 22:44
Aynı araba

motor delisi
12/07/2012, 08:12
Puntoda
ön nikelaj çıtası yok,
içten kararan ayna yok,
perde hava yastığı yok, ( sanırım dizde yok )
dynamıc kırmızısı rengi iç aksamda yok,

bunlar evoda var ikisinin arasında tek fark bu başka fark yok.
Yanlız puntoda döşemeler evo ya göre daha kalitesiz geldi bana
Ve ön tasarımdaki nikelajı çıkarttıkları için amblem emanet gibi durmuş sanki biraz tipsizleşmiş :)

burYq
12/07/2012, 09:06
Puntoda
ön nikelaj çıtası yok,
içten kararan ayna yok,

Ve ön tasarımdaki nikelajı çıkarttıkları için amblem emanet gibi durmuş sanki biraz tipsizleşmiş :)

imzandaki gibi evo candır o zaman :D fiatın sitesinde tamponlara baktım da dedim acaba bunlar evoya uyar mı... o yüzden merak ettim ama tamponlar uymaz gibi duruyor. en azından ön tampon

motor delisi
12/07/2012, 16:44
imzandaki gibi evo candır o zaman :D fiatın sitesinde tamponlara baktım da dedim acaba bunlar evoya uyar mı... o yüzden merak ettim ama tamponlar uymaz gibi duruyor. en azından ön tampon
bunu servise sordum. aynen şöyle dedi aslında aynı kalıptan çıkma birebir oturur ama evonunkiler daha kalın daha sağlam dedi :)

burYq
12/07/2012, 16:58
vay be ne evomuz varmış arkadaş eyvallah sağolasın :)

segin
12/07/2012, 17:04
aynen evo candır :)

cute.poison
12/07/2012, 17:47
GP den sonra Evoyu biraz garipsemiştim ama taki yeni puntoyu görene kadar...Meğer evo çok daha güzelmiş onu anladım...Bence evo ön ızgara şeridi ve tamponlardaki siyah eklentilerle çok daha güzel görünüyor...İç aksamdaki bordo renkte ayrı bi hava katıyor...

FeyyazYavuz
12/07/2012, 18:01
evo donanim olarakta icinin bordoluğuylada yeni puntoya on ceker diyorum ayrica bizim tapmponlar daha güzel geliyor bana erkek dediğin bıyıklı olacak :)

van_hoijdonk
12/07/2012, 19:11
Yalnız bu rengi kırmakta gördüm aşık oldum desem yeridir. Petrol yeşili ne güzel olmuş. :)

https://666kb.com/i/c0qrw6h8pwk5gzw8c.jpg

aykut_1914
12/07/2012, 21:19
bende bu jantlara hastayım :)

fuatcosar
12/07/2012, 22:45
Punto tamponu evoya olur bence ama puntonun tamponunu ufak bir yere sürtersin boyatmak zorunda yada değiştirmek zorunda kalırsın ama evoda o siyah plastikler çok işe yarıyor ufak sürtmelerde tampona zarar vermiyor ve hatta (benim başıma bir defa geldi, tvingoya vurdum arkadan baya da bi ses geldi) ufak çarpmalarda tampon kırılmamış oluyor bence evo tamponu 10 numara.. hem görüntü hemde kullanışlılık. bunların yanında çarpma anında kırılsa bile en azından koca bir tampondan daha ucuz yani daha ekonomik bir tampon.

iskmehmet1975
13/07/2012, 08:55
puntoda
ön nikelaj çıtası yok,
içten kararan ayna yok,

ve ön tasarımdaki nikelajı çıkarttıkları için amblem emanet gibi durmuş sanki biraz tipsizleşmiş :)

arabanın evo dan öyle çok da çirkin olduğunu düşünmüyorum ama biraz farklılık var tabi.evo mylife hala yeni puntonun en pahalı modelikadar neredeyse ve nedense!! Döşemeler berbat yaw,bunu hangi zevkli yaptıysa hemen işten çıkarılmalı:) sözün özü araç evolardan ucuza satılıyor ve hepimiz biliriz ki çalmadan ucuzlamaz mal dediğin...gp efsanedir bence ama evo engüzeli...

fhmnl
13/07/2012, 09:47
punto tamponu evoya olur bence ama puntonun tamponunu ufak bir yere sürtersin boyatmak zorunda yada değiştirmek zorunda kalırsın ama evoda o siyah plastikler çok işe yarıyor ufak sürtmelerde tampona zarar vermiyor ve hatta (benim başıma bir defa geldi, tvingoya vurdum arkadan baya da bi ses geldi) ufak çarpmalarda tampon kırılmamış oluyor bence evo tamponu 10 numara.. Hem görüntü hemde kullanışlılık. Bunların yanında çarpma anında kırılsa bile en azından koca bir tampondan daha ucuz yani daha ekonomik bir tampon.

+1000

akca37
13/07/2012, 16:49
Karbon görünümlü ön - arka tampon takımını da maalesef yeni punto da alamıyorsunuz !!!

k0d3r
13/07/2012, 20:22
Bir üst modelde daha az donanım sunmak nasıl bir kafanın ürünü satış politikasıdır çok merak ediyorum.