PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : " erdek "

rederfi
08/07/2012, 07:18
İyi sabahlar arkadaşlar. Benim memleketim Balıkesir/Erdek . Fakat istanbulda doğup büyüdüm. Her yaz tatil amaçlı erdek'teki evime gider 10-15 gün kalır dönerim şimdi istanbula yeni döndüm eve girdim ve direk bilgisayarı açıp bu foruma girmek geldi içimden çünkü size gördüğüm ve beni çok mutlu eden bir şeyi paylaşmak istiyorum..

Erdek'e gittiğimde hemen hemen her sokakta en az 1 tane punto yada punto evo gördüm.. Hele ki benim oturduğum sokakta 2 punto evo 1 punto ve bide benim evo duruyordu sahipleriyle denk gelemesekte memleketimde puntonun bu kadar talep görmesi hoşuma gitti. Ancak erdekli kardeşlerim arkadaşlarım ve abilerimi bu forumda pek göremedim ben.. acaba onca punto arasından kaç tanesi buraya üyedir.

Erdekli arkadaşların yorumlarını bekliyorum

uzuncocuk
08/07/2012, 10:32
balıkesir manisa tofaş trakya reno... yıllardır böyle:)

shams
08/07/2012, 12:01
son 2 yaz mevsimini çıkarırsak, hayatımın tamamında, yazlarımı (aşağı yukarı 3-4 ay) Erdekte geçiririm. Henüz puntomu oraya götürmek nasip olmadı ama bir ara muhakkak yazlığa uğrarım=)

rederfi
08/07/2012, 16:24
muhakkak gitmen tavsiye ederim son 2 yazdır aynı şekilde bende gidemiyordum ama bu gidişimde çok büyük değişiklikler gördüm güzel erdeğimiz dahada güzelleşmiş bence milyonlarca lira harcayıp egeye akdenize gidenler bir erdeğe gelip erdeği iyi bilen kişiler tarafından bi gezdirilsin bi daha erdekten kopamaz

shams
08/07/2012, 16:56
öyle öyle...sadece merkezdeki sahile bakan pek beğenmiyor ancak bunun turanköyü ocakları da var :)

daha çok puntocu görürsün inşallah oralarda:)