PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kpss sınavı

flood01
07/07/2012, 08:15
Arkadaşlar bugün ve yarın gerçekleşecek olan KPSS sınavlarına girecek tüm arkadaşlara canı gönülden başarılar diliyorum.Allah yardımcınız olsun.
Lütfen özellikle bugün okul çevrelerinden geçecek arkadaşlardan korna , müzik vb. dikkat bozucu sesleri minimum düzeyde çıkarmalarını rica ediyorum

Solitude
07/07/2012, 08:30
Teşekkürler

Scottie
07/07/2012, 09:19
başarılar... KPSS ye giren herkese... ben bir kere girdim... başarılı olduk.. şimdi gönül rahatlığıyla çalışıyorum...

fota
07/07/2012, 10:23
başarılar herkese, önce eşime :)

Ziyaretci040
07/07/2012, 10:38
Eşimi şimdi bıraktım sınava okul bahçesinde açtım pcyi takılıyorum :) Herkese başarılar ve teşekkürler...

farukileri
07/07/2012, 10:40
tüm kpss cilere başarılar diliyorum...müziği kısık tutmak konusuna gelince...stüdyoda kapalı ortamda çalışmak sorun olur mu :)

tayfux
07/07/2012, 12:34
abimde girdi ama inşallah bu sefer olur :(

anilcan
07/07/2012, 12:36
aLLah yardımcıLarı oLsun okadar yıL oku çaLış sonra hayatın saçma bi sınavı kazansan biLe yerLeşme bekLemekLe geçiyor acı bi durum

omer06
07/07/2012, 12:50
bitti geldik sınavdan :D

cosworth20
07/07/2012, 13:03
tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum ...

flood01
07/07/2012, 13:45
sınava giren arkadaşlar nasıl geçti sınavınız ben bu yollardan diyeyim :) 2008 de geçtim çok şükür devlet garantisine aldık kendimizi bugünde kendimi test etmek için girdim sınava türkçe çok zordu gerisi fena değil umarım forumdaki tüm arkadaşlarım istedikleri şekilde yapmıştır soruları

xvlkn
07/07/2012, 17:36
Teşekkürler. Yalnız türkçe zordu hakkaten ve sıcakta sınav stresı cekılmıyor. :/

flood01
07/07/2012, 17:56
mağlum haberler çıkmaya başladı diha soruların servis edildiğini bildirmiş hatta servis edilen türkçe sorularının fotoğraflarını yayınlamışlar!
asparagas diyeceğim ama daha önce yaşanan şeyler olunca insan ister istemez çıkmış olabilir diyor.Öyleyse çok yazık insaların emekleriyle oynadılar

kolombo
08/07/2012, 22:40
Sınava giriş belgesindeki uyarıları okudum. Herşey yasak.. Hadi telefonu, kalemi, silgiyi anladımda.. Bozuk para, güneş gözlüğü, anahtar ne oluyor. İnsanlar sınav yerlerine arabalarıyla gidemiyecekmi. Yanımızda birinimi getirmek gerekiyor anahtarı emanet etmek için, Dolmuşa binsen bozuk para verecek dolmuşçu üzeri kalsınmı diyeceksin. Anlamadım bir türlü. Kendi hatalarını insanlara mal ediyorlar. Kıyafete varıncaya kadar uyarıda bulunulmuş. Bu ne biçim sistemdir anlamadım. Ve hala her sınavdan sonrada çalındı söylentileri. O kadar tedbire rağmen. Türkçe soruları oku oku bitmediği için tabiki zamanı yetiremedim herkes gibi. Hayırlısı bakalım.

aykut_1914
09/07/2012, 00:53
Sınava giriş belgesindeki uyarıları okudum. Herşey yasak.. Hadi telefonu, kalemi, silgiyi anladımda.. Bozuk para, güneş gözlüğü, anahtar ne oluyor. İnsanlar sınav yerlerine arabalarıyla gidemiyecekmi. Yanımızda birinimi getirmek gerekiyor anahtarı emanet etmek için, Dolmuşa binsen bozuk para verecek dolmuşçu üzeri kalsınmı diyeceksin. Anlamadım bir türlü. Kendi hatalarını insanlara mal ediyorlar. Kıyafete varıncaya kadar uyarıda bulunulmuş. Bu ne biçim sistemdir anlamadım. Ve hala her sınavdan sonrada çalındı söylentileri. O kadar tedbire rağmen. Türkçe soruları oku oku bitmediği için tabiki zamanı yetiremedim herkes gibi. Hayırlısı bakalım.

o değilde esas sıkıntı,başı açık arkadaşlarımızı pop. diye tabir ettiğimiz kısma kadar elleyip,başı örtülü insanlara "sende birşey var mı?" sorusuna,"yok" cevabını alıp bırakması sinir ediyor insanı. Ablamı bıraktığım okulda 2 tane kavga çıktı.