PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : direksiyon kumandaları

shams
06/07/2012, 16:35
arkadaşlar sizin araçlarınızda da aynı sorun var mı bilmiyorum. Sesi açmak istediğimde pause diyor, kısınca açıyor falan. Kafası karıştı tuşların.

Sağ taraftaki kanal değiştirme tuşları zaten arabayı aldım alalı + tuşuna basınca cd den tunere tunerden ona buna geçip duruyor....

Nasıl çözerim bilgisi olan var mıdır?

tonymontana
06/07/2012, 16:42
Gecmis olsun airbag makaraniz ariza yapmaya basliyor. Sorunu boyle aratin forumda.

Sent from my LG-P990 using

fuatcosar
06/07/2012, 19:26
eğer yiğit arkadaşın söylediği gibi bir sorunsa Bi arkadaş resimli anlatmıştı çözümü ama sanırım kendi başınıza çözebileceğiniz bir sorun değil sanırım çok ince lehim işçiliği gerektiriyordu sanırım.

shams
07/07/2012, 12:17
Gecmis olsun airbag makaraniz ariza yapmaya basliyor. Sorunu boyle aratin forumda.

Sent from my LG-P990 using

hava yastığı arızası falan yazmadı ama :S durum çok mu vahim :/

ceb_58
07/07/2012, 12:24
arkadaşlar sizin araçlarınızda da aynı sorun var mı bilmiyorum. Sesi açmak istediğimde pause diyor, kısınca açıyor falan. Kafası karıştı tuşların.

Sağ taraftaki kanal değiştirme tuşları zaten arabayı aldım alalı + tuşuna basınca cd den tunere tunerden ona buna geçip duruyor....

Nasıl çözerim bilgisi olan var mıdır?

Aynı durum bendede var. Direksiyon kumanda tuşları kafayı yedi resmen, bende + ya basınca mute yapıyor filan.

kdrrshnn
07/07/2012, 20:46
bendede aynı problem vardı orjinal teybini söktüm yeni teyp aldım direksiyondakı tuşlarda öylesine kaldı işte

shams
08/07/2012, 12:04
üzüldüm ya. Hoşuma gidiyordu direksiyon kumandaları.

boby
08/07/2012, 14:52
bende içerdeki CD yi alamıyorum bi türlü...takılıp kalıyor ..ilk günden itibaren bu sorun var...arada takılıyor her zaman değil

Mentor
08/07/2012, 15:15
genel olarak butun arabalarda bu sıkıntı var galıba daha arıza ısıkları yanmadı ama bosbır zamanda bende bu lehım ısını yaptıracam