PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6 hava yasıtğı

sadece_erhan
05/07/2012, 14:57
aşağıda bi ilan var,
6 hava yastığı diyor, doğru olabilir mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-6-hava-yastikli-kazasi-degiseni-olmayan-tertemiz-punto-92772217/detay

.

muti9
05/07/2012, 15:06
active lerde 2 airbag vardır. dynamclerde ise 4 tane. sanmıyrm

rbcn
05/07/2012, 15:07
başka bi ilandan kopyalamış 2 hava yastığı var o araçta ayrıca bu adamlardan ben bırak araba ciklet bile almam

punto_multijet
05/07/2012, 15:09
birara sanırım 6 hava yastıklı olanlar vardı hatta evolarda 7di sanırım ilk cıkanlarda emin olmamakla birlikte

Ayberk0616
05/07/2012, 15:09
İyi sallamış :D

sadece_erhan
05/07/2012, 15:11
valla 3 kuruş ucuz görsün millet hemen o tarafa yazıyo, adamlar dandirik arabaları sattı 24000 e ben hala benim yılanı veremedim 22500 e :D 12 hava yastığı + komple açılır tavan + 235 bg yazam satılırdı :) nasılsa kolpa yapan işini görüyo :D

adama mesaj gönderdim,
atma abi din kardeşiyiz, ne arar punto da 6 hava yastığı yazdım.

nightblue_35
05/07/2012, 17:58
Sallamış :) Sanki herkes bizim gibi araç bilgisine sahipmi? Ne cahil insanlar var. Ben bi kere arabamı satarken herif hiç bişeye bakmadan aldı.Hatta dikiz aynası varmı diye sordu dalga geçiyor gibi sandımda hakikaten bilmiyormuş ilk arabası olacakmış... Anlayan biri ararsa yanlış yazdım der anlamayana 6 hava yastığı var der...

biancoangelo
06/07/2012, 00:02
birara sanırım 6 hava yastıklı olanlar vardı hatta evolarda 7di sanırım ilk cıkanlarda emin olmamakla birlikte

doğrudur....

envr
06/07/2012, 01:52
arkadaşlar merhaba, bende 2006 emotion var. benım aracımda da 6tane hava yastığı var. direksiyon, kapı ön çıtasında ve koltuğumun yanında aynı şekilde yolcu tarafı da yanı toplamda 6 ediyor...

sadece_erhan
06/07/2012, 08:39
arkadaşlar merhaba, bende 2006 emotion var. benım aracımda da 6tane hava yastığı var. direksiyon, kapı ön çıtasında ve koltuğumun yanında aynı şekilde yolcu tarafı da yanı toplamda 6 ediyor...

ilandaki araç active :)

Budweiser
06/07/2012, 09:14
Benim evoda active ama 3 hava yastığı var :) Diz sürücü yolcu olarak :) Belki bi ihtimal bundada olabilir öyle 6 tane :)

alixxx
06/07/2012, 09:17
Benim araçta active ama 2 tane. 6 hava yastığı olması imkansız bence.

M@GIC
06/07/2012, 09:41
active sadece 2 tane (sürücü + yolcu)
dinamiklerde 4 tane (sürücü + yolcu + perde)
emotion 6 tane (sürücü + yolcu + perde + yan kenarda)
hava yastığı var.

tiner
07/07/2012, 23:14

Evo'larda sürücü, yolcu, perde ve surucu tarafindan diz hava yastığı var, yanlar yok.

firars
08/07/2012, 03:18
Bizim halkımız araba alırken 20 liralık park sensörü için 1000 tl ödemeyi kendine dert görmez de.. asla yaptıramayacağı esp için güvenlik paketini ağzına bile almaz.. o sebeple bilgilerinizi güncelleyin lütfen araştırın... 6 airbag li grandepuntolar senelerdir sokaklarda..

ben arabamı 2 ay aradım.. sırf esp için...

el freniyle ilgili oldugunu söyleyen satıcılarla karşılaştım.. direksiyonla ilgili oldugunu söyleyen satıcılarla karşılaştım.. kısacası konu güvenlikse arayın servise sorun.. ben istanbula gittim araba almaya adam yemin etti esp var diye ama bi asr tuşu bulamadım..

firars
08/07/2012, 03:23
Bizim halkımız araba alırken 20 liralık park sensörü için 1000 tl ödemeyi kendine dert görmez de.. asla yaptıramayacağı esp için güvenlik paketini ağzına bile almaz.. o sebeple bilgilerinizi güncelleyin lütfen araştırın... 6 airbag li grandepuntolar senelerdir sokaklarda..

el freniyle ilgili oldugunu söyleyen satıcılarla karşılaştım.. direksiyonla ilgili oldugunu söyleyen satıcılarla karşılaştım.. kısacası konu güvenlikse arayın servise sorun.. ben istanbula gittim araba almaya adam yemin etti esp var diye ama bi asr tuşu bulamadım..

kötü mü ettim? elbette hayır... iki kere hayatımı kurtardıgına resmen şahit oldum.. o arabayı ben toplamadım arkadaş kendisi topladı..

dexter
08/07/2012, 10:30
active evoların bazılarında 2 bazılarında 3 var... benim evo da 3 hava yastığı var...bilmeyen konuşmasın..

Honor COOPER
08/07/2012, 11:49

kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim bende sırf ESP için ne arabalardan vaz geçtim ama en sonunda geçtiğimiz çarşamba aradığımı buldum.
ESP için 77 beygire bile razı oldum.
Bu arada benim aracım 2011 Evo dynamic.Güvenlik paketi var toplamda 7 airbag var.ön2-yan2-perde2 ve diz! yani yandada airbag var.
skydome ve evo beyazı olmasıda cabası.:cool:

tiner
08/07/2012, 18:57
kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim bende sırf ESP için ne arabalardan vaz geçtim ama en sonunda geçtiğimiz çarşamba aradığımı buldum.
ESP için 77 beygire bile razı oldum.
Bu arada benim aracım 2011 Evo dynamic.Güvenlik paketi var toplamda 7 airbag var.ön2-yan2-perde2 ve diz! yani yandada airbag var.
skydome ve evo beyazı olmasıda cabası.:cool:
evoların yan hava yastıklısı yok bildiğim kadarıyla.Ben 2011 martında üç bayi ile kavga ettim ve sonunda italya ile görüşerek bir taleyi - ay da zor getirttim yan hava yastıklı. Ben de sizler gibi güvnlik takıntılı olduğum için beklemeyi göze aldım tabi.

karizmatik_boy
08/07/2012, 22:20
Bazı kişiler ilan verirken aracında olmayan özelliklerle yada haberi olmadığından her şeyi yazarak ilan veriyor... İnanmamak lazım...