PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayat güzel ama anlayana...

BANU
10/07/2007, 19:16
HAYAT GUZEL AMA ANLAYANA...
Evini bir davet sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsanBir çok arkadaşın var demektirFaturalarını ödeyebiliyorsanBir işin var demektir.Pantolonun biraz sıkıyorsaAç kalmıyorsun demektir.Gölgen seni izliyorsaGüneş ışığını görüyorsun demektir.Otobüsten indiğin yerden işyerine yolu uzun buluyorsanYürüyebiliyorsun demektirHükümet hakkında eleştiri yapabiliyorsanKonuşma özgürlüğün var demektirYanındaki adamin sesinden rahatsız oluyorsanDuyuyorsun demektir.Camları silmen , çatıyı onarman gerekiyorsabir evde yasiyorsun demektirDoğalgaz faturan yüklü geliyorsaIsınıyorsun demektirYığınla yıkanacak ve ütülenecek çamaşırların varsaYığınla giyeceğin var demektirÇalar saatin sabahın köründe çalıyorsaYaşıyorsun demektirAksamları kendini yorgun hissediyor ve bacakların ağrıyorsaO gün üretici olmuşsun demektirVE TÜM BUNLARIN FARKINA VARABİLİYORSANMUTLUSUN DEMEKTİRDOLAYISIYLA MUTLULUK ..... Sorunsuz bir yaşam değil, Onlarla başa çıkabilme yeteneği demektir.... ..

GaladrieL
10/07/2007, 19:19
ha haaaa süpermiş Banu, teşekkür ederiz...

Şükretmeyi bilmek daima unuttulmaması gereken birşey...

Gkhan
10/07/2007, 19:28
Tşk.ler paylaşıma çok güzel bi paylaşım ;););)

memat
10/07/2007, 19:29
paylaşım için teşekkürler

femoli
10/07/2007, 19:56
Bazı şeyler kaybedildikten sonra farkına varılır teşekkürler paylaşıma

Er-NnN
10/07/2007, 19:59
paylaşım için çok teşekkürler cidden çok güzelmiş... :)

BANU
11/07/2007, 00:53
Gerçekten o kadar güzelliklere sahibizki ama kesinlikle görmüyoruz kıymet bilmiyoruz

ufuk61
11/07/2007, 08:32
banu paylaşım için teşekkürler ben hayatın güzel olduğunu kısa olduğunu 17 ağustos depreminden sonra anladım kardeşimi kaybettkten sonra yaklaşık 1.5 sene kadar kendime gelemedim sonra tedavi falan fakat sunu anladım,şu kısa hayatta kimseyi üzmemenin,kalp kırmamanın,düşmanlığın,küslüğün olmaması gerektiğini anlıyorsun.

sevdiklerimiz yanınızdayken,halen hayatta iken kıymetini bilin sıkı sıkı sarılın