PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto aşktır dediler dediler inanmadım bak ne oldu şimdi :)

motor delisi
29/06/2012, 08:15
Arkadaşlar başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum size..

Motosiklet almak için Evo mu satmak istedim daha 4000 de velet araba bana göre değil dedim adam aradı anlaştım gel satıcam dedim eve gittim kapıda evom duruyo gittim yanına dedim seni satamam sen benim beyaz gelinimsin :innocent: ve adamı aradım abi dedim kusura bakma satmıyorum arabayı falan :) ( bu arada puntoya laf edenler vardı etmez etmez diye 35 e gidiyordu aracımbir pazarlık 34 e anlaşmıştık ) Motosiklet aşığı olarak evomu satamadım motosiket aşkını bilen bilir ama puntoda bir aşkmış bunu çok iyi anladım seni çok seviyorum evooo :sevgi: 2 gündür silip süpürüyorum heryerini tertemiz yaptım toz yok o bana bakıyor ben ona :) neyse tuhaf bir itiraf oldu ama buraya yazmak istedim saygılar :)))

celenlee
29/06/2012, 08:38
Ah bir de 95lik olaydı altımdaki yada T-jet beni de "punto aşktır" konsepti sarabilirdi :)

Ziyaretçi051
29/06/2012, 08:43
:X

Ziyaretci036
29/06/2012, 08:44
Ah bir de 95lik olaydı altımdaki yada T-jet beni de "punto aşktır" konsepti sarabilirdi :)
bende 90 lık var vereyim sana :)

Ziyaretci040
29/06/2012, 08:44
:)

Ziyaretci040
29/06/2012, 08:45

Abi bırak arabayı gördüğün yok :D

Ziyaretci036
29/06/2012, 08:51
Abi bırak arabayı gördüğün yok :D
sorma yav Allahtan akşamdan akşama t-jeti görüyorum :)

celenlee
29/06/2012, 10:13

2-3 daha çıkartabilseydim alırdık zaten ama nasip işi :)

asil
29/06/2012, 10:18
1.4 fireye 34 verdilerse çok iyi rakam

ermana
29/06/2012, 10:39
hayırlısı olsun bende motorsiklet tutkunuydum geçirdiğim motorsiklet kazasından sonra malesef artık binmem imkansız. ancak duygularınızı anlıyorum. motorsiklet bir aşktır ve hala aşığımdır ancak artık plotonik aşkımdır motor. puntoda karşılıklı aşkı buldum. 3 senedir motora binemiyorum ama punto gitgide bana motor tutkusunu unutturuyor.

anilcan
29/06/2012, 12:25
aynen dediğniz gibi aşk gibi bişi bağLanıosunuz :D t-jet'imi sattım bidaha aLmicam dedim değişikLik yapıcam başka bi araba aLıcam diordum arabaLara bakıyorum sıfır yada 2.eL dönüp doLaşıp yine punto sayfaLarında buLuyorum kendimi :D ama bu kez inş kararLıyım dizeL aLıcam sunrff oLcak :D beyaz oLcak :D

lektonstar17
29/06/2012, 13:53
aynen dediğniz gibi aşk gibi bişi bağLanıosunuz :D t-jet'imi sattım bidaha aLmicam dedim değişikLik yapıcam başka bi araba aLıcam diordum arabaLara bakıyorum sıfır yada 2.eL dönüp doLaşıp yine punto sayfaLarında buLuyorum kendimi :D ama bu kez inş kararLıyım dizeL aLıcam sunrff oLcak :D beyaz oLcak :D

Bende evomu çok seviyorum ama beyaz alsaydım keşke diyorum şimdi.Beyaz renk bizim arabaların ikinci eline extra bi değer katıyor bence.

izoci
29/06/2012, 14:33
Yeeeeah !

MURAT34
29/06/2012, 14:45
:)

anilcan
29/06/2012, 15:30
vaLLa bende beyaz takıntı haLinde :D 2.eL amaçLı değiL kırmızıda güzeL ama beyaz bi başka geLio :D puntoyu aLırken yoktu beyazı süre verdiLer bekLememek içn kırmızı aLmıştm :D

yokum
29/06/2012, 19:15
Bende motorumu bir aksilik olmazsa asla bırakmayacağım. Puntomuzun keyfide başka tabi. Umarım puntonuzu satmadan hayalinizdeki makineyi alabilirsiniz.

Mr.Freeze
29/06/2012, 19:27
Motosiklet tutkusu bambaşka. Yazın motosiklet kışın Punto :)

OzzY
29/06/2012, 19:36

Motosiklet almak için Evo mu satmak istedim daha 4000 de velet araba bana göre değil dedim adam aradı anlaştım gel satıcam dedim eve gittim kapıda evom duruyo gittim yanına dedim seni satamam sen benim beyaz gelinimsin :innocent: ve adamı aradım abi dedim kusura bakma satmıyorum arabayı falan :) ( bu arada puntoya laf edenler vardı etmez etmez diye 35 e gidiyordu aracımbir pazarlık 34 e anlaşmıştık ) Motosiklet aşığı olarak evomu satamadım motosiket aşkını bilen bilir ama puntoda bir aşkmış bunu çok iyi anladım seni çok seviyorum evooo :sevgi: 2 gündür silip süpürüyorum heryerini tertemiz yaptım toz yok o bana bakıyor ben ona :) neyse tuhaf bir itiraf oldu ama buraya yazmak istedim saygılar :)))
hayırlı olsun, fiyat konusunda yorum yapmış biri olarak cevap vermek istedim. 35e anlaşabileceğin biride çıkabilirdi karşına mesela... konuşulan rakamlar sabit olamaz zaten hiç bir şekilde her türlü enaz +-1000tl. ayrıca, her topal satıcının bir kör alıcısı vardır.

ygurbuz
30/06/2012, 00:38

Doğru yolu bulmuşsun... Yoldan çıkma SaKıN...

ayaman
30/06/2012, 09:50
vaLLa bende beyaz takıntı haLinde :D 2.eL amaçLı değiL kırmızıda güzeL ama beyaz bi başka geLio :D puntoyu aLırken yoktu beyazı süre verdiLer bekLememek içn kırmızı aLmıştm :D
puntolarda baştan çıkaran renkler sırasıyla bana göre şöyle : siyah (bayılıyorum aracı bir üst sınıf gibi gösteriyor) , beyaz , kırmızı , gümüş gri ve diğer renkler. ama dikkat edin puntoya bitün renkler gidiyor acaba ben mi çok fanatiklik yapıyorum ????

byspayn
30/06/2012, 10:01
Valla ben de bağlanmaya başladım bu aralar :D Güzel arabadir evo ;) Dışardan bakanlar sıradan işte deseler de içine binenler çok iyiymiş diyorlar :cool:

XPERIA Neo V ile kullanılarak gönderildi.

CoachK
30/06/2012, 13:44
Motosiklet in tutkusu bambaşka, supersport a binersin, iki ara gazı verip iki spor otomobil tokatladın mı ego tavan yapar. scooter a binersin rüzgar ı hissedersin, chopper a binersin kulağında Metallica- wherever i may roam şarkısından aldığın gazla; dünyaları dolaşırsın...
Bide azıtıp, sapıtısan 25cc ye bile binersen... hayatın kararır orası ayrı konu...

Punto multijetxr - 1300 :) güzel araba :) sevdiriyor kendini :)
arabanı satmamana sevindim, en kısa zamanda gönlünden geçen motosikletine de sahip olmanı dilerim....

sezerism
30/06/2012, 15:25
Merhaba Ümit bey kardeşim.

optimuspax
01/07/2012, 02:02
seni seviyorum kırmızı t-jet :sevgi:

mfnserim
01/07/2012, 02:50
34 fire için iyiymiş. benim 2012 mj s&s dynamic-evo kit-esp'li araç ne eder acaba? henüz 7200 km'de.

ktpunto
01/07/2012, 12:56
abim 1.4tsi 120hp seat leon fr aldı. sürekli değişmek istiyor. sen benim arabaya bin ben seninkine diyor. pek izin vermiyorum :D punto aşktır :)

evolodi
01/07/2012, 14:25
motorcular pek sevmez araba işlerini ama :D

JASMINE
01/07/2012, 14:50
Punto aşktır, tutkudur, bağımlılıktır.

Banada arkadaşlarım nasıl olup 6 yıldır aynı aracı kullandığımı soruyorlar, bilmiyorlar ki bu aşkın nasıl bir şey olduğunu :) :) :)

motor delisi
02/07/2012, 08:46
hayırlı olsun, fiyat konusunda yorum yapmış biri olarak cevap vermek istedim. 35e anlaşabileceğin biride çıkabilirdi karşına mesela... konuşulan rakamlar sabit olamaz zaten hiç bir şekilde her türlü enaz +-1000tl. ayrıca, her topal satıcının bir kör alıcısı vardır.
elemanda civic varmış satmış bana tuttu diyorki içi kırmızı cam tavanlı evo istiyorum içi kırmızı olmayan punto almaycağım diyordu millet takmış kırmızıya :D

Motosiklet in tutkusu bambaşka, supersport a binersin, iki ara gazı verip iki spor otomobil tokatladın mı ego tavan yapar. scooter a binersin rüzgar ı hissedersin, chopper a binersin kulağında Metallica- wherever i may roam şarkısından aldığın gazla; dünyaları dolaşırsın...
Bide azıtıp, sapıtısan 25cc ye bile binersen... hayatın kararır orası ayrı konu...

Punto multijetxr - 1300 :) güzel araba :) sevdiriyor kendini :)
arabanı satmamana sevindim, en kısa zamanda gönlünden geçen motosikletine de sahip olmanı dilerim....
çok teşekkür ederim naked alacağım bi miktar borcum var onlar bitince gsr 600 :)

motorcular pek sevmez araba işlerini ama :D
evet ama evoya ısındım nedense :))

Punto aşktır, tutkudur, bağımlılıktır.

Banada arkadaşlarım nasıl olup 6 yıldır aynı aracı kullandığımı soruyorlar, bilmiyorlar ki bu aşkın nasıl bir şey olduğunu :) :) :)
çok doğru :)

atasen
02/07/2012, 10:26
arkadaşlar 1 hafta önce fire active 2008 model bi gp aldım araç çok hoşuma gitti param yettiği için punto aldım ama hem şekil hem donanım hemde yakıt anlamında 20000 tl lik bi araba için daha fazlasını verdi beklentilerimden umarım zamanla beni üzmez bu gp

egzo-evo
02/07/2012, 10:35
berk kardeşim itiraf et kararını değiştirmende bu video etkili oldu değilmi :)

https://www.youtube.com/watch?v=SURLFLM7rd8

Otomobilini Seven Adamın Dramı - Sürpriz Sonlu - Cezmi Kalorifer.com (https://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=5433)

mehmetvyz
02/07/2012, 10:57
arkadaşlar 1 hafta önce fire active 2008 model bi gp aldım araç çok hoşuma gitti param yettiği için punto aldım ama hem şekil hem donanım hemde yakıt anlamında 20000 tl lik bi araba için daha fazlasını verdi beklentilerimden umarım zamanla beni üzmez bu gp

Hayırlı uğurlu olsun:), güle güle kazasız belasız kullanın

motor delisi
02/07/2012, 11:52
berk kardeşim itiraf et kararını değiştirmende bu video etkili oldu değilmi :)

Otomobilini Seven Adamın Dramı - Sürpriz Sonlu - Cezmi Kalorifer.com (https://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=5433)
hahah valla banada böyle oldu arasam adam parayla gelecekti ben çıktım evomu yıkadım arsada dedim seni satamıyorum gelinim :D

sabanci
02/07/2012, 22:18
arabadanda vazgeçilmiyo motordanda 9 ay kadar önce CBR 954RR ımı sattım ama bravo dayken hala yanımdan geçenlere içim gidiyo :)

van_hoijdonk
02/07/2012, 22:21
Bugün aracı aldığım arkadaşın eşinin üzerineydi araç. Ayrılırken arabayı öptüler, küçük kızları anne arabanın anahtarını bu abiye neden verdin dedi.

Satış bitti, noter vs kadın eşine diyor ki satmasa mıydık vaz mı geçsek? İnanın aracı aldım ama o anda satmıyoruz deseler geri dönebilirdim. Garip oldum açıkcası...

Evren
02/07/2012, 22:47
satış sonrası burukluğu ben de yaşamıştım, grande punto egzotik kırmızı satarken üzülmüştüm, son bir kez aracımın yanından geçerken beni bırakma der gibiydi, 10 gün geçmedi gidip yeni punto aldım, herkes yine mi punto dedi ama yine punto, bugün alsam yine punto, tek hatam easy yerine keşke lounge alsaymışım diyorum...

motor delisi
03/07/2012, 08:07
arabadanda vazgeçilmiyo motordanda 9 ay kadar önce CBR 954RR ımı sattım ama bravo dayken hala yanımdan geçenlere içim gidiyo :)
954 de efsane kasa ya 1000cc ama çok hafif 600 gibi keşke 0 ını çıkartsalar neden bitirmişse honda o kasayı :realmad: ama bitane 954rr olsa şimdi guılettadır tjet bravodur 150 160 hp dir hepsini madara ederim yolda :D

mutunch
03/07/2012, 09:40
Bugün aracı aldığım arkadaşın eşinin üzerineydi araç. Ayrılırken arabayı öptüler, küçük kızları anne arabanın anahtarını bu abiye neden verdin dedi.

Satış bitti, noter vs kadın eşine diyor ki satmasa mıydık vaz mı geçsek? İnanın aracı aldım ama o anda satmıyoruz deseler geri dönebilirdim. Garip oldum açıkcası...

Ben de geçen sene bu zamanlar arabayı almaya Ankara'ya gittiğimde eski sahibi hiç içime sinmiyor satmak diye diye satmıştı, ama dizele ihtiyacı vardı onun da.
O zamanlar gözümde canlandırabildim ama şu anda çok çok daha iyi anlıyorum nasıl bir psikoloji ile sattığını.
Nasıl bir şeydir bu punto :)

sehzadeamasya
03/07/2012, 17:20
sen evoya aşık olmuşsun bu bir kara sevdaya dönüşmüş bence

biancoangelo
03/07/2012, 22:20
1.4 fireye 34 verdilerse çok iyi rakam

Sana beleş...Gel al.. Habire fiyat kırma polikası güdüyosun kardeş.Ayıp oluyo... 1.4 motor motor değil mi yani...

asil
03/07/2012, 22:22
Sana beleş...Gel al.. Habire fiyat kırma polikası güdüyosun kardeş.Ayıp oluyo... 1.4 motor motor değil mi yani...

1.4 bellidir 1.3 m jet bellidir gptr de kime sorarsan sor. sen sıfır araba almışın neyin acısı var onuda anlamış değilim...

motor delisi
04/07/2012, 08:56
1.4 fire aracımın motoru ve ekteki resim.
Arkadaşımda corsa 1.4 var içeri bi ton ses alıyor ve gitmiyor :w00t2000: denedik 2012 aveo 1.4 corsa 1.4 benim evo 1.4 hepsi otomatik evo 8v olmasına rağmen hepsinden en iyi top speed yarattı ve yakıt oranlarıda aveoya göre %30 35 daha az corsa ilede %25 diyebiliriz hepsine tek tek bakmıştım :) Sciroccoda varda o istisnaa :D hepsini çektik 4 araba 1 motorduk punto evo scirocco corsa aveo gsxr 1000 :) scirocco arabalarda parçaladı sciroccoyuda gsxr parçaladı adam 299+ gitti 310km/h civarı biz evoyla takılıyoruz arkalarda :D

Yani işin özü dizelcilerin fire motora laf etmelerine artık aldırmıyorum kim gitmiyor diyorsa onun aracı 300 yapıyordur madem hız isteyen var bravo almasın gidip scirocco alsın fiyat politikası birbirine çok yakın ama 100kmde 23lt benzin yaksın işte kanıtı :D

Not: Bu hız yapılırken skydome açıktı video yukleyeceğim fakat 16mb ımageshack sitesi 5 mb dan sonra premıum istiyor bu hızlanmanın videosu var youtube dışında bir site bulursam yükleyceğim :tongue00:

Scirocco 2.0 R versiyou değil 1.4 160hp olanıdır.

sabanci
04/07/2012, 13:30
954 de efsane kasa ya 1000cc ama çok hafif 600 gibi keşke 0 ını çıkartsalar neden bitirmişse honda o kasayı :realmad: ama bitane 954rr olsa şimdi guılettadır tjet bravodur 150 160 hp dir hepsini madara ederim yolda :D

guiletta'sı ne bravo'su be bilader powercommander'sız 160hp makina zaten ne ferrari ne porsche ne lamborghini denemdiğimiz bir tane bile kalmadı hatta karşıyaka spor klübünün orda duran 35 KSK 35 siyah gallardo iyi bilir beni :D

motor delisi
04/07/2012, 16:56
guiletta'sı ne bravo'su be bilader powercommander'sız 160hp makina zaten ne ferrari ne porsche ne lamborghini denemdiğimiz bir tane bile kalmadı hatta karşıyaka spor klübünün orda duran 35 KSK 35 siyah gallardo iyi bilir beni :D
299+ km/h :D