PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Temizlik ve Bakım Paketi sadece 43 TL!

ygurbuz
27/06/2012, 02:25
Arkadaşlar sizce nasıldır ? fiyat iyi mi ? güvenilerek satın alınıp araç bakımı yapılablirmi ?
Yorumlarınızı beklemekteyim.

Autowax'tan Türkiye genelinde 44 şubede geçerli Araç Temizlik ve Bakım Paketi sadece 43 TL!

Autowax'tan Türkiye genelinde 44 ?ubede geçerli Araç Temizlik ve (https://urun.gittigidiyor.com/sehir-indirimleri/autowax-tan-turkiye-genelinde-44-subede-gecerli-arac-temizli-59984129?sciid=hpifu1)

N-ciniir
27/06/2012, 09:14
aslında paket içeriği iyi görünüyor ama fırsatla alınan şeyler genelde orjinal gibi olmuyor. Sadece bu tarz şeyler için değil diğer fırsat ürünlerinde de böyle oluyor. ondan pek güvenemiyorum ben..

celenlee
27/06/2012, 09:33
Haresi Çiziği olmayanlar için iyi gözüküyor.

Pasta+Cila işlemi olsaydı direkt uçardım olaya :)
Ama benim şu haline cila atsa ne atmasa ne :P

tiner
27/06/2012, 09:54
Bahçelievler şubeyle görüştüm. Hare giderme yokmuş. Yıkama ve cila varmış. 1 saat kadar sürer diyorlar. Bu zaten markalı birçok yerde yıkama+cila şeklinde 50 tl civarında yapılan bir işlem. Furkan'ın dediği gibi hare olmasa, sadece cila ihtiyacı olan için iyi olabilir belki ama çok avantajlı bir fiyat olduğunu düşünmüyorum.

celenlee
27/06/2012, 10:18
Bahçelievler şubeyle görüştüm. Hare giderme yokmuş. Yıkama ve cila varmış. 1 saat kadar sürer diyorlar. Bu zaten markalı birçok yerde yıkama+cila şeklinde 50 tl civarında yapılan bir işlem. Furkan'ın dediği gibi hare olmasa, sadece cila ihtiyacı olan için iyi olabilir belki ama çok avantajlı bir fiyat olduğunu düşünmüyorum.

Bu fırsatı alıp, uygulamaya gittiğimizde Pasta ilave etsek ne kadar olur diye sormak lazım :)

dieyecektim ki biraz google search yaparken bunu buldum :

AUTOWAX Vadedilen İşlemler Yapılmadı! (https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1173804/autowax-vadedilen-islemler-yapilmadi/yusbv)

celenlee
27/06/2012, 10:21
Birde bu..
AUTOWAX Fırsat Kuponuyla Gittiğim İçin İlgilenmediler! (https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/992698/autowax-firsat-kuponuyla-gittigim-icin-ilgilenmediler)

ygurbuz
27/06/2012, 13:15
Bilgilendirme ve yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar..

cosworth20
27/06/2012, 13:40
denizlide olsaydı giderdim şimdi sormaya uygulamaya bakmaya merak ettim ben de ancak malesef yok burda : ( meguilar's ın işlemleri uygun ve güzel oluyor ancak tbi 43 lira civarlarında diil.direkt ozonlama yapıyorlar.ayrıca makra die bi firma çıkmış piyasaya iç dış motor bakımı komple kdv dahil 400 diolar ... :S

cosworth20
27/06/2012, 13:44
Cantürk Otomotiv'de Araç Bak?m Paketi 260 TL yerine %97 grupfoni (https://urun.gittigidiyor.com/sehir-indirimleri/canturk-otomotiv-de-arac-bakim-paketi-260-tl-yerine-97-grup-59907766)

walla 260 liradan 10 liraya nasıl indirim olur ve nasıl bişey olur en güzel örneği :D

tiner
27/06/2012, 15:41
10 tl bedelle %97'lik bir indirim ancak şöyle olur;

Araç İç - Dış Yıkama, ya 10 tl alınır.

Rot-Balans Ayarı yapılır; bozukdu, cızıktı, parçe+işçilik 100 tl kilitlenir.

Genel ve Motor Check-Up: Şu eksik bu fazla derler 100 de burakan kilitlerler

Far Ayarı;Aman ha bu çok bozuk, ceza yersin derler 30 da buradan

Ön Takım Kontrolü; Salıncaklar iyi sallanmıyor, firajlarda kayar mayarsın Allah muhafaza derler 100 de burdan

4 Teker Fren ve Balata Kontrolü; Balatalar bitmiş, hatta diski de bir taşlatmak lazım 100 de burdan,

Fren, Direksiyon ve Şanzıman Yağ Kontrolleri; Anaa yağlar bitmiş, hortumlar delik, 100 daha

Klima Gaz Ölçümü, Bitmiş bu bitmiş, gaz kaçağı da var, +100 daha
Etti 640 tele

Sonuç;ya Banka ATM'sinde para çekmek için sıraya giereceksin ya karakolda ifade vereceksin (adamı dövmekten ötürü:))

cosworth20
27/06/2012, 15:47
10 tl bedelle %97'lik bir indirim ancak şöyle olur;

Araç İç - Dış Yıkama, ya 10 tl alınır.

Rot-Balans Ayarı yapılır; bozukdu, cızıktı, parçe+işçilik 100 tl kilitlenir.

Genel ve Motor Check-Up: Şu eksik bu fazla derler 100 de burakan kilitlerler

Far Ayarı;Aman ha bu çok bozuk, ceza yersin derler 30 da buradan

Ön Takım Kontrolü; Salıncaklar iyi sallanmıyor, firajlarda kayar mayarsın Allah muhafaza derler 100 de burdan

4 Teker Fren ve Balata Kontrolü; Balatalar bitmiş, hatta diski de bir taşlatmak lazım 100 de burdan,

Fren, Direksiyon ve Şanzıman Yağ Kontrolleri; Anaa yağlar bitmiş, hortumlar delik, 100 daha

Klima Gaz Ölçümü, Bitmiş bu bitmiş, gaz kaçağı da var, +100 daha
Etti 640 tele

Sonuç;ya Banka ATM'sinde para çekmek için sıraya giereceksin ya karakolda ifade vereceksin (adamı dövmekten ötürü:))

doğru söze ne hacet ; )