PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi navigasyon alınmalı ?

ayaman
15/06/2012, 09:27
arkadaşlar bildiğim kadarıyla orijinal navigasyon tomtom. ama biraz araştırdım tomtomun çeşitleri de var tomtomun hangi modelini alayım ya da tom tom dışında önerebileceğiniz başka marka ve model varmı ? yardım ederseniz çok teşekkür ederim

gurik
15/06/2012, 09:51
onu bilmem de NAVKİNG ASLA ALMAMALI..İki cihazım da elimde patladı. Ne güncelleme hakkı var ne doğru dürüst çalışıyor.

ayaman
15/06/2012, 10:01
navi alırken neye dikkat etmeliyim. hangi özellikler aranmalı daha önce hiç navi kullanmadım onun için pek de bilgim yok

chn73
15/06/2012, 10:54
navigasyona boşu boşuna para vermeyin.2 sene içinde tüm telefonlarda navigasyon standart olacak,şu anda bile 400 tl civari samsunglarda bile var.

ekartoo
15/06/2012, 11:03
Kesinlikle Navitech QX-B512 Primo. Gerek uygun fiyat gerek harita (Başarsoft) gerek ekran boyutu gerek de Igo Primo olması sebebiyle. Aklına gelebilecek her türlü özellik de (bluetooth, fm transmitter gibi) bulunuyor. Harita güncellemesi de ömür boyu ücretsiz. Ben kullanıyorum çok memnunum. 2 yıl Tomtom One kullandım, Ankara için navigasyonu ve cadde / sokak isimleri fiyaskoydu.

ZAK1980
15/06/2012, 11:32
Dokunmatık ve dahili GPS i olan bır telefonunuz varsa bence gerek yok sahsen Samsung Galaxy Age kullanıyorum telefona İgo Myway kurdum son versıyon gıdecegım apartmanın onune kadar goturmesede apartmanın yakınına (aynı sokaga) goturuyor

tonymontana
15/06/2012, 11:36
Piranha Evoque kullanıyorum. Son derece başarılı.

puntolEVOli
15/06/2012, 12:01
** orjınal blue and me tomtom navigasyonun güncel fiyatı nedir acaba??
** tomtom sitesinde satılan navigasyon cihazları araçlarımızın soketine uygunmudur???

Ziyaretci040
15/06/2012, 12:13
Nokia e-5 im var şirket telefonu. 1 gb net paketiyle her yere giderim hacı :D

ayaman
15/06/2012, 13:41
Dokunmatık ve dahili GPS i olan bır telefonunuz varsa bence gerek yok sahsen Samsung Galaxy Age kullanıyorum telefona İgo Myway kurdum son versıyon gıdecegım apartmanın onune kadar goturmesede apartmanın yakınına (aynı sokaga) goturuyor
ben telefon olarak HTC SANSATION kullanaıyorum orijinalinde navigasyon var hiçbir işe yaramıyor iğrenççç bide senin dediğin programı kuruyım bakim

ayaman
15/06/2012, 13:45
dediğin programı markette arttım çıkmıyor

tuncaykcd
15/06/2012, 14:48
ben de piranha escalade var harita güncellemesi filan bitmişti forum sitelerinden öğrendiğim kadarıyla korsan igo primo 2011 kurdum süper çalışıyor. önemli olan navigasyon işlemcisi ve ramı arkadaşlar yoksa gerisi bildiğiniz çakma xp gibi çakma igo primo tamamdır.

shellcininabisi
15/06/2012, 15:23
çin malı al :) biraz da elektronik konusunda şansın varsa (bu güne kadar aldığın elektronik aletler pek bozuk çıkmadıysa:) ) istediğin gibi modifiye edebiliyorsun. mesela igo primo 1.3 dan çok daha üstün olan igo primo 2.0 ı anında kurabiliyor, içine istediğin haritayı (başarsoft / teleatlas / navteq ) atabiliyorsun. fiyatları da makul düzeylerde

seastar1905
15/06/2012, 19:55
bende Navitech QX-B513 Primo kullanıyorum incelemeni tavsiye ederim.

cihankardes
15/06/2012, 21:02
Garmin nüvi 1410. üretimden kalktı, bulabilirsen yani :)

Garmin sadece "navigasyon" yapıyor ;)

ktpunto
15/06/2012, 21:32
ben htc evo 3d telefonuma Igo 8 yükedim. bir de tutacak aldım telefona. gayet güzel durdu :)

xvlkn
15/06/2012, 21:42
Next 545 başarılı tavsiye ederım.

Mehmet SOVUK
15/06/2012, 23:37
En iyi navigasyon bence Garmin sonucta bu iste bi dunya markasi. 2 senedir kullaniyorum cok memnunum. Tavsiye ederim.

ayaman
16/06/2012, 10:44
En iyi navigasyon bence Garmin sonucta bu iste bi dunya markasi. 2 senedir kullaniyorum cok memnunum. Tavsiye ederim.
memet kardeşim nerelerdesin :D

burhankutlu
16/06/2012, 12:30
Kesinlikle Navitech QX-B512 Primo. Gerek uygun fiyat gerek harita (Başarsoft) gerek ekran boyutu gerek de Igo Primo olması sebebiyle. Aklına gelebilecek her türlü özellik de (bluetooth, fm transmitter gibi) bulunuyor. Harita güncellemesi de ömür boyu ücretsiz. Ben kullanıyorum çok memnunum. 2 yıl Tomtom One kullandım, Ankara için navigasyonu ve cadde / sokak isimleri fiyaskoydu.

kesinlikle katılıyorum bendede primo433 modeli var adres buldurma konusunda harika şarj olarakta ortalama 3 saate yakın gidiyor.

srkaradag
16/06/2012, 14:58
kesinlikle katılıyorum bendede primo433 modeli var adres buldurma konusunda harika şarj olarakta ortalama 3 saate yakın gidiyor.
bende navitec ten memnunum, önemli olan işletim sistemi,başarsoft harita ve süresiz güncelleme..

cihankardes
16/06/2012, 19:16
Hele şükür bir Garmin'ci daha çıktı :)
Tercihlere saygım var ama benim düşüncem içinde her şey olan aletler çakmadır. Garmin'de sadece navigasyon var. Bluetooth özelliği de çok kullanışlı. Bir nevi araç kitiniz oluyor. ( diğer markalarda da sorunsuz kullanılıp kullanılmadığını bilmiyorum)

yorumcu
30/10/2014, 19:00
Piranha'yı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ücretsiz "Harita Güncelleme" Tahattüd edip sonradan 40 TL servis ücreti gibi rakamlar karşınıza çıkartabiliyorlar. 2-3 yıldır merkezlerinde elden verilen cihazlara ücretsiz yapılan Harita Güncellemeleri artık 40 TL. Diğer firmalarda 2 yıl harita güncellemeyi ücretsiz yapıyor. O yüzden kesinlikle Piranha'nadan uzak durun derim. En son gittiğimde kıvırmaya başladılar; Efendim bizim harita güncellememiz internet üzerinden ücretsizdir... Adama sormazlar mı 2-3 yıldır servise getirilen cihazlar ücretsiz dide şimdi ne değişti? Piranha'nanın etik ahlakı değişti tabiki...Verdikleri sözlerden dönenler kervanına Piranha'nada eklendi.

marineros
30/10/2014, 20:01
Ben telefonuma Sygic nav.programını kurdum.diğer telefonumda ücretli olarak kullanıyordum ve de çok çok memnundum.adres konusunda nereyi istiyorsanız oraya.konuşan bayan/erkeğin sesi gayet net ve anlaşılır.yani bir sonraki aradan sonra sağda kalın demiyor ve bizim gibi lütfen sağ şeritte kalmaya devam edin diyor.ayrıca 4 tl ya da dolar daha verip ekran yansımasını ön camınıza yansıtıyor ve gözünüzle yol arasındaki mesafeyi de fazla açmanıza gerek kalmıyor. :) ama gel gelelim bende samsung note3 var :) zaten şarj yetmiyor üstüne de bu oldumu yarım dolu bataryayla gezersiniz. :)

ozkancavus1659
30/10/2014, 20:20
Bende samsung s3telefonuma route 66navigasyon lisansi satin aldim 30tl ye hem turkiyede kullaniyorum hem yurtdisina ccikmistim.gayet memnunum

byadrenalin
30/10/2014, 20:23
Navitech kullanıyorum. Gayet memnunum.

Ersal
30/10/2014, 21:58
İlk günlerde sürekli kullanıyorsun ama zamanla sıkılıyorsun.Kim açacak,kim kapatacak vs..Sonrada bataryası ölüyor.Bence almayın yazık paranıza.

dexter
30/10/2014, 22:19
navigasyonda,hatta teknolojide markadan çok işlev önemli,dünya kadar para vereceğime 100 liraya roadstar marka aldım,hem ömür boyu ücretsiz hem başarsoft harita,çok memnunum...günümüzde teknolojik aletler senesi dolmadan eskimiş oluyor,onun için asla 100 liralık malın gördüğü işlev için 400-500 vermem...