PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo Orjinal Kol Dayama

icedes
11/06/2012, 13:19
Merhabalar hafta sonu ufak bir problem için servise gitmiştim, servisin aksesuar kısmında punto evo'ya ait orjinal kol dayama gördüm, diğer sitelerde satılanlar gibi bardaklık kısmı delinerek değil, o panel kısmı çıkarılıp kol dayama ile uygun bir panel takılarak montajı yapılan bir üründü, çıkan eski panelide size geri veriyorlar. Çok hoşuma gitti, almamak içinde kendimi zor tuttum, Ankara Otomotiv'de 230 TL, Ağaçlı Oto'da ise 220 TL dediler, değer mi bilmiyorum ama aracımda dualogic olduğu için çok ihtiyaç duyuyorum. Acaba daha önce forumda bu fiyattan daha uyguna alabilen var mı söylerseniz sevinirim?

motor delisi
11/06/2012, 13:23
benımkısı dynamıc orjınalde var dualogıc aracım hep sol elle kulalnırım sağ el hep boştadır bence süper birşey hem içi geniş içine bi dünya şey koyuyorum gözlük, usb , aux kablo, sakız vs vs sigara kullanmadğımdan bilmiyorum fakat eğer kullanıyorsanız paket de sığar diye düşünüyorum :) hem katlanıyor istediğinizde kol dayama yokmuş gibide kullanabiliyorsunuz..

icedes
11/06/2012, 13:25
benımkısı dynamıc orjınalde var dualogıc aracım hep sol elle kulalnırım sağ el hep boştadır bence süper birşey hem içi geniş içine bi dünya şey koyuyorum gözlük, usb , aux kablo, sakız vs vs

Malesef my-life modellerinde onu koymamışlar ama iç hacmi çok geniş değil gibi geldi bana ben daha çok kol dayama amaçlı kullanacağım :)

motor delisi
11/06/2012, 13:30
Malesef my-life modellerinde onu koymamışlar ama iç hacmi çok geniş değil gibi geldi bana ben daha çok kol dayama amaçlı kullanacağım :)
ben gözlük sakız usb sakız kutusu bunları çok rahat koyuyorum sıkıntı olmuyor hatta navigasyonun sarjınıda koyuyorum biraz sıkışık olmasından korkuyorum gozluk kırılır diye torpidomuz baya minik kol dayama şart kol dayamasak bile :D

Engin_T
11/06/2012, 13:31
Fiyat olarak normal bende o fiyatlara taktırmıştım geçen sene

celenlee
11/06/2012, 13:34
İçi biraz küçük :)

Bluetooth kulaklık, 1 kalem ve aldığım yakıtların fişlerini koyuyorum.

Metali
11/06/2012, 13:45
eliftuning'de bulunan armster markayı tavsiye ederim.

icedes
11/06/2012, 13:54
eliftuning'de bulunan armster markayı tavsiye ederim.

Galiba o takılırken bardaklık kısmını delinip monte ediyorlar çok hoşuma gitmedi zaten 158 TL de fiyatı var bence 50 TL daha verip orjinalini almak daha mantıklı. Orjinalinin içinden metal bar geçiyor daha sağlam gibi geldi bana.

hturna7
11/06/2012, 14:18
Benim arabada ki kolçak acayip gıcırdıyor.Servise 2 sefer söyledim gittiğimde, fıs fıs sıkıp gönderdiler.Aldığım günden beri aynı gıcırtı.
Sizde de böyle mi, gıcırtı var mı?

motor delisi
11/06/2012, 14:20
Benim arabada ki kolçak acayip gıcırdıyor.Servise 2 sefer söyledim gittiğimde, fıs fıs sıkıp gönderdiler.Aldığım günden beri aynı gıcırtı.
Sizde de böyle mi, gıcırtı var mı?
bende yok gıcırtı ama bikaç kere oldu sanki hafif oda

Engin_T
11/06/2012, 14:46
Evet orjinal kolçaklarda gıcırdama yapıyor malesef..

segin
12/06/2012, 00:50
orjinal kolçakların bardaklık kısmı yok ki, sizin dediğiniz nasıl bir orjinal kolçak?

since1453
12/06/2012, 08:37
Medostan orjinal kol dayama taktırmıştım.Engin in ikramıyla 200 TL 10 taksite hiçbir delme işlemi olmadan birebir takılıyor.kesinlikle çok gerekli bir aksesuar özelllikle dualogic araçlarda çok işe yarıyor.iç hacmi düşük ben genelde kolçağin içinde benzin aldığım kredi kartı sliplerini saklıyorum.el frenini engellemiyor kolçaği kaldırmadan el freninini kaldırıp ndirebiliyorsunuz.renk olarakta mylife koltuklarla birebir uygun

Ayrıca bardaklık yokki orjnalde.dynmc araçlara mutlaka bak orjinal kolçak o.onra bayi kazığı yeme 40 tllik öakma ürünü orjinal diye satmasınlar

icedes
12/06/2012, 09:45
orjinal kolçakların bardaklık kısmı yok ki, sizin dediğiniz nasıl bir orjinal kolçak?

Bardaklık kısmı yok zaten bardaklık kısmının olduğu paneli söküp yerine yeni bir panel takılıyor, arka bardaklık kısmı iptal oluyor.

Medostan orjinal kol dayama taktırmıştım.Engin in ikramıyla 200 TL 10 taksite hiçbir delme işlemi olmadan birebir takılıyor.kesinlikle çok gerekli bir aksesuar özelllikle dualogic araçlarda çok işe yarıyor.iç hacmi düşük ben genelde kolçağin içinde benzin aldığım kredi kartı sliplerini saklıyorum.el frenini engellemiyor kolçaği kaldırmadan el freninini kaldırıp ndirebiliyorsunuz.renk olarakta mylife koltuklarla birebir uygun

Ayrıca bardaklık yokki orjnalde.dynmc araçlara mutlaka bak orjinal kolçak o.onra bayi kazığı yeme 40 tllik öakma ürünü orjinal diye satmasınlar

Malesef bayiler çok indirim yapmadı sadece müslüm bey sağolsun 185 TL peşin'e verebilirim dedi 200 TL taksitle verse hemen alırdım :)

Baktığım kol dayama orjinal muhtemelen sende aynısını taktırmışsındır. Zaten adamlar kutusundan çıkardı kutunun üzerinde tofaş amblemi var. Ankara'ya gittiğimde ya Ankara otoda yada müslüm bey'de taktırmayı düşünüyorum.

motor delisi
12/06/2012, 09:45

abi sizin kolçaklarmı ufak anlamıyorum ben gözlük falan herşey saklıyorum orda :) Bravonunki olsa neyse kredi kartı sığıyor bitek :D

since1453
12/06/2012, 15:36
abi sizin kolçaklarmı ufak anlamıyorum ben gözlük falan herşey saklıyorum orda :) Bravonunki olsa neyse kredi kartı sığıyor bitek :D

iç. hacmi geniş fakat yüksekliği az

Cpunto
17/04/2015, 07:48
Kavaklıdere oto 260 tl diyor montajıyla beraber bu fiyata yaparız diyorlar sizce uygun mu?