PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Puntomu satıyorum 2012

rohan4421
11/06/2012, 12:21
Arkadaşlar ev aldım 3 gün önce. O yüzden özel olarak 20 gün bekleyip aldıgım evomu satıyorum. araç daha 3 aylık 6500 km de cizik mizik yok. Asist kitli evolarla karıştırmayın evo kit skydome hifi ses sistemi yokus kalkış destegi cart curt ne ararsanız var. yani olabilecek en full evo. 1.4 fire dinamic modeli arac gri tamponlarda karbon gri govde cıtaları felan hepsi üretimde orjinal üstünde var. Forumdan ciddi alıcılara ikramım olur sanırım aynısından almaya kalkışınca 42.500 tl şuanda ki evo kadar iyi bi iç donanım yok şuanda.Puntom olmasa bile forumda yine sizlerle olacam bu arada:D

rohan4421
11/06/2012, 12:33
Sahibinden Satılık "Fiat Punto EVO 1.4 Dynamic Fire" - 33.250 TL - 44040 44040 Malatya - Araba.Com (https://www.araba.com/22869675/Fiat-Punto-EVO-14-Dynamic-Fire?t=2)

aracın olduğu link bu

motor delisi
11/06/2012, 12:49
hayırlı satışlar, bende satıyorum evomu ama neden aracı öldürüyorsunuz 42.5 33.5 çok fark var daha 1 yaşında değil bu yüzden fiatların piyasası yok ben aracıma 37 çektim herkes çok dedi 30 eder dedi galeri 33 verdi vermedim ben 35 den aşağı asla satmam mesela, punto evo demek full donanımlı polodan daha üstün bir araç demek.. adamar gti larına 55 60 istiyor evonun yanında donanımsız kalır he tamam motoru gti daha iyi ama normallerine ise 45 civarı isteyen var evo ise 0 ı 42 iken 30 a düşüyo plaka takıdığında piyasayı düşürmeyelim bence fiyat konusunda tekrar düşünün.

rohan4421
11/06/2012, 12:52
abicim inan bu millet yuzunden gıcık oldum 3 aylık araba öyle fiyatlar duyuyorumki aklım gitti adamlar öldürüyor pazarlıksız 33.750 ye vercem son insanlar düz mantık gidiyo puntonun sıfırı 35 diyo ya şu bu donanım var diom böle böle özellikler var diom olsun diolar gider opele binerim diolar zihniyet dengesiz bende bu fiyatı yazdım . acık sölim bugun aracımı galerici satsa 37.000 ister

01adanali01
11/06/2012, 12:54
hayırlı satışlar, bende satıyorum evomu ama neden aracı öldürüyorsunuz 42.5 33.5 çok fark var daha 1 yaşında değil bu yüzden fiatların piyasası yok ben aracıma 37 çektim herkes çok dedi 30 eder dedi galeri 33 verdi vermedim ben 35 den aşağı asla satmam mesela, punto evo demek full donanımlı polodan daha üstün bir araç demek..
sen 3 yıl 0 faizle mi veriyorsun aracı ki öldürdüler falan diyosun aradaki farkın 3-4bin tl si zaten vade farkı diğeri de plakayı takar takmaz zaten hangi marka olursa olsun yaklaşık 5000tl kaybeder.

rohan4421
11/06/2012, 12:55
fiyatı yanlış yazmışım 33.750 fiyat son fiyat pazarlıksız ...

motor delisi
11/06/2012, 12:58
sen 3 yıl 0 faizle mi veriyorsun aracı ki öldürdüler falan diyosun aradaki farkın 3-4bin tl si zaten vade farkı diğeri de plakayı takar takmaz zaten hangi marka olursa olsun yaklaşık 5000tl kaybeder.
ne bu sinir ? 5 lira kaybeder diye birşey yok size göre fiat 5 lira kaybeder almanlar 1 2 fark eder bence.. öyle 0 fazli demesne peşin aldığını düşünsen 38 e geliyordu sanırım diğer arabaların ilanlarına bakın 0 fiyatına satılıyor almıyorsan git 0 al diyor millet biz ise plaka takıldı -5000tl git bi civiclere bak bi polo lara golf lere bak focusa bak vs vs adamlar bayi fiyatına koyuyor ilana bunu pazarlığıda var unutmamak gerek düzgün adama 34 e veririm ama tipe bakarım 36 çekerim şuan ben.

01adanali01
11/06/2012, 13:04
ne bu sinir ? 5 lira kaybeder diye birşey yok size göre fiat 5 lira kaybeder almanlar 1 2 fark eder bence.. öyle 0 fazli demesne peşin aldığını düşünsen 38 e geliyordu sanırım diğer arabaların ilanlarına bakın 0 fiyatına satılıyor almıyorsan git 0 al diyor millet biz ise plaka takıldı -5000tl git bi civiclere bak bi polo lara golf lere bak focusa bak vs vs adamlar bayi fiyatına koyuyor ilana bunu pazarlığıda var unutmamak gerek düzgün adama 34 e veririm ama tipe bakarım 36 çekerim şuan ben.
arkadaşım volkswagen sıra satarken fıatımız 30 araç istesen yarın sabah sana teslim eder millet sıra beklememek adına 2. eli beklememek adına 1000tl fazlasına dahi alıyor haklısın ama dedim ya sıra beklememek adına senin aracın da karaborsa satılırsa acenta da sende ayağını diretip istersin o zman rahat rahat ama şuan ayak diretme zmanı değil sen ayak direttiğin vakit bayi kapar müşteriyi yapıştırır yeni aracı sende bende seyrederiz. satmak için biraz mantıklı düşünmek gerek sadece ağız dolusu rakamlar istemekle araç satılmaz. bu da benim fikrim

motor delisi
11/06/2012, 13:13
arkadaşım volkswagen sıra satarken fıatımız 30 araç istesen yarın sabah sana teslim eder millet sıra beklememek adına 2. eli beklememek adına 1000tl fazlasına dahi alıyor haklısın ama dedim ya sıra beklememek adına senin aracın da karaborsa satılırsa acenta da sende ayağını diretip istersin o zman rahat rahat ama şuan ayak diretme zmanı değil sen ayak direttiğin vakit bayi kapar müşteriyi yapıştırır yeni aracı sende bende seyrederiz. satmak için biraz mantıklı düşünmek gerek sadece ağız dolusu rakamlar istemekle araç satılmaz. bu da benim fikrim
işte fiatta yarın sabaha öyle teslim etmiyor. ben 1 ay bekledim bu arkadaşta 20 gün beklemiş, ama neyse ne yani sonuçta şuanlık acelem yok en aşağı 35 e veririm aracımı he telefonda biri derseki sen kafayımı yedin fiat puntoya 35 istiyosun. cevap olarak git 0 ını al 42 lira peşin alırsan 39 der kapatırım :gunsmilie:

emrahisilti
11/06/2012, 13:27
arkadaş uygun fiyat söylemiş.33.750 ye bile bir süre bekleyecektir.Polo olsa hemen satılırdı.35 bekleyen arkadaş daha çoook bekler.Bende bir fiat kullanıcısıyım ama 35 e gider ne arabalar alırım 2 model düşük olsun opel vw olsun.

motor delisi
11/06/2012, 13:28
arkadaş uygun fiyat söylemiş.33.750 ye bile bir süre bekleyecektir.Polo olsa hemen satılırdı.35 bekleyen arkadaş daha çoook bekler.Bende bir fiat kullanıcısıyım ama 35 e gider ne arabalar alırım 2 model düşük olsun opel vw olsun.
şu mantığı anlamıyorum opel vw olsun pehh opelde corsa vw de polo evo nun bunlardan eksiği yok fazlası var. :worthy00:

emrahisilti
11/06/2012, 13:37
şu mantığı anlamıyorum opel vw olsun pehh opelde corsa vw de polo evo nun bunlardan eksiği yok fazlası var. :worthy00:

daha önce kaç kez alman yada japon aracı kullandın bilemiyorum ama bu araçların malzeme kalitesi fiatın çok önünde.Fiat'ın pazardaki konumlandırması düşük malzeme kalitesi bol ekipman ucuz fiyattır.Ne zaman nerden arıza vereceği belli olmayan full ekipmanlı bir evo alacağıma minimum arıza çıkaran bir araç almayı tercih ederim.42.000 TL 0 fiyatı diyorsun doğru haklısın o paralara bu araçları almayacaktın ya da bu zarara razı olacaksın

ayaman
11/06/2012, 13:48
Arkadaşlar ev aldım 3 gün önce. O yüzden özel olarak 20 gün bekleyip aldıgım evomu satıyorum. araç daha 3 aylık 6500 km de cizik mizik yok. Asist kitli evolarla karıştırmayın evo kit skydome hifi ses sistemi yokus kalkış destegi cart curt ne ararsanız var. yani olabilecek en full evo. 1.4 fire dinamic modeli arac gri tamponlarda karbon gri govde cıtaları felan hepsi üretimde orjinal üstünde var. Forumdan ciddi alıcılara ikramım olur sanırım aynısından almaya kalkışınca 42.500 tl şuanda ki evo kadar iyi bi iç donanım yok şuanda.Puntom olmasa bile forumda yine sizlerle olacam bu arada:D
ben olsam üstüne benzin döker yakarım bu fiyata satmam. kız gibi araç yazık bu fiyata sıfırından farkı biraz kullanılmış olması. bu araca 6-7 yıl sorunsuz binersin

fota
11/06/2012, 13:56
en full corsa da 4 cam otomatik bile değil konuşmaya kıyas yapmaya değmez bence..

motor delisi
11/06/2012, 14:07
daha önce kaç kez alman yada japon aracı kullandın bilemiyorum ama bu araçların malzeme kalitesi fiatın çok önünde.Fiat'ın pazardaki konumlandırması düşük malzeme kalitesi bol ekipman ucuz fiyattır.Ne zaman nerden arıza vereceği belli olmayan full ekipmanlı bir evo alacağıma minimum arıza çıkaran bir araç almayı tercih ederim.42.000 TL 0 fiyatı diyorsun doğru haklısın o paralara bu araçları almayacaktın ya da bu zarara razı olacaksın
Benim değil fakat ailemin Corsası vardı araç otomatik vitesti yokuşta kalıyorduk, yaris var yengemde kullandım 1.3 berbat bir araba güven vermiyor. şirkette megane3 üm var evo kadar keyif veren bir araç değil ama evo dan güzel fakat kalitesi konusunda aynı derim, polo ah polo 2004 polo babama illet ettirdi aracı bilerek barıyere geçirekti golfumuzde varmış zamanında ama ben hatırlamıyorum 99 kasa babam şuana kadar bindiğim en ferah en güvenli araba punto demişti bundan önce grande vardı onu çok seviyordum şimdi evom var bilmem durumu anlatabildimmi kalitedir motordur özeliktir almandan fransızdan japondan farkı yok + ları var eksisi yok alman diye abrtmayalım he gidipte a6 ile kıyaslamayın ben segmentleriyle hatta c sınıflarıyla birlikte kıyasladım :)

en full corsa da 4 cam otomatik bile değil konuşmaya kıyas yapmaya değmez bence..
aynen katılıyorum :)

emrahisilti
11/06/2012, 14:52
Benim değil fakat ailemin Corsası vardı araç otomatik vitesti yokuşta kalıyorduk, yaris var yengemde kullandım 1.3 berbat bir araba güven vermiyor. şirkette megane3 üm var evo kadar keyif veren bir araç değil ama evo dan güzel fakat kalitesi konusunda aynı derim, polo ah polo 2004 polo babama illet ettirdi aracı bilerek barıyere geçirekti golfumuzde varmış zamanında ama ben hatırlamıyorum 99 kasa babam şuana kadar bindiğim en ferah en güvenli araba punto demişti bundan önce grande vardı onu çok seviyordum şimdi evom var bilmem durumu anlatabildimmi kalitedir motordur özeliktir almandan fransızdan japondan farkı yok + ları var eksisi yok alman diye abrtmayalım he gidipte a6 ile kıyaslamayın ben segmentleriyle hatta c sınıflarıyla birlikte kıyasladım :)

aynen katılıyorum :)
şu saydığın arabaların hepsinin piyasası nedense puntodan fazla.Bilmem anlatabildim mi :)

motor delisi
11/06/2012, 15:09
şu saydığın arabaların hepsinin piyasası nedense puntodan fazla.Bilmem anlatabildim mi :)
aynen türk aklına göre öyle piyasası diye düşünenlere göre ama ben aracımın ederine bakarım :)

emrahisilti
11/06/2012, 15:16
aynen türk aklına göre öyle piyasası diye düşünenlere göre ama ben aracımın ederine bakarım :)
türkiyeye göre o aracın ederi değil işte.İtalya almanya fransa ya da diğer ülkelerdeki durumda 3 aşağı 5 yukarı aynı

fota
11/06/2012, 15:43
şirket aracı olarak jetta aldık , arka park sensörü yok yaa, kaçıncı yüzyıldayız , adamlar 200 TL lik sensörü koymuyolar birde 50.000 lira fiyt alıolar.

rohan4421
11/06/2012, 15:59
arkadaslar nacizane fikrim aracım 35.000 edecek bi araç gidip sıfırına 42.000 verilecegine yazdıgım 33.750 bence iyi bir fiyat. dedigim gibi ev almamış olsam aracıma keyifle binmeye devam ederdim. Alıcısına ben şimdiden hayırlı olsun derim. Umarım kıymet bilen birine gider arabam daha 20 gun once abarth spoilerde almıştım.

macit
12/06/2012, 03:30
abi gayet güzel fiyat yazmışın bu arada bizim evolar corsadan falan kat kat daha iyi araba kimse arabasını gömmesin burda kralına evoo =)

pdr42
12/06/2012, 07:12
Sanırım sonucta fiat degil mi yargısını kıramıyacagız.Almak isterken herkes aynı mantıkla fiatı kötüleyerek fiyat kırmaya çalışıyor. Donanımsal olarak cok zengin bir araba ama bir golf polo kadar pazarı kuvvetli değil. Bir aracın marka degeri uzun yıllarda oluşuyor. 99 model golfler 20 bin liraya gidiyorsa bunun bir marka degeri olmasındandır. Evet araçlarımız kötü değil ama sorun şu pazara çıktığımızda full özellikte olsa insanlar fiat değil mi mantığında.Binerken bunlar benim umrumda olmaz ama satarken umrumda olmak zorunda zira alıcı belirliyor piyasayı. TAbi bu marka degerinin olusumunda fiatın hataları da yok değil. 2006 da cıkarttığı arabaya iki sticker yapıştırıp fun demesi sonra evoya dönems gp2 demesi ve son olarak evo nunda ortadan kalkması hadi buyur bakalım.Sıfır araba almıssın ama daha ertesinde demode olmuş böyle marka değeri ortaya çıkar mı? Adamlar golf1 golf 2 diye gidiyor üstüne mutlaka bişeyler koyuyor. bizde evodan ic alıp grandeden dıs alıp yeni model diye sunuyor.Bi garip durum.Son olarak bu fiyata satılır satılmaz bilemem ama şöyle bir kıyas yapamk lazım .Çok uzaga gitmemize gerek yok yine bu forumda bu aracın dizeli 34500 fiyat cekiliyor.Bu da sizin pazarınızı olumsuz etkiler.

rohan4421
12/06/2012, 15:17
ben anlamıoyorum puntomu sevmeme ragmen birdaha punto almıcam alırken 42.000 basıp satarken 3 ay sonra yazdıgım fiyat 9.000 tl aşagı olmasına ragmen millet cok diyosa bişey demiyorum

01adanali01
12/06/2012, 15:21
ben anlamıoyorum puntomu sevmeme ragmen birdaha punto almıcam alırken 42.000 basıp satarken 3 ay sonra yazdıgım fiyat 9.000 tl aşagı olmasına ragmen millet cok diyosa bişey demiyorum
milletin çok demesi önemli değil satabiliyorsan millet haksız sen haklısın. yok ama satılmıyorsa arayan soran yoksa herkes indirim bekliyorsa demek ki milletin de bildiği bi şey var demektir kulak vermek gerekir.

xvlkn
12/06/2012, 15:57
Fiyat gayet uygun inşallah kısa sürede alıcı çıkar.Bu alman arabalarında ne keramet var anlamadım Dayımın 2000 model bora var 3 sene sonra kapı kolları torpido soyulmaya başladı hadi o 2000 model arkaşımın 2009 model passatı var onun ki daha beter cam açma dügmeleri silinmiş kapı kolları yine berbat durumda.Yine arkadaşımın corsa var 2010 model öyle iç konsolda ahım şahım bir kalite yok Poloya veya corsaya o kadar para vereceğime daha üst donamıma sahip fiyatı daha uygun iç konsolu daha güzel punto alırdım gerçi öylede yaptım :)

emrahisilti
12/06/2012, 16:13
bu alman arabalarında kalite var sağlamlık var o yüzden.İlk arabam 99 poloyu 2007 senesinde 10.500TL ye aldım 1 sene sonra yine 10.500TL ye sattım.Şuan bu araba için 13-14 bin lira istiyorlar.Araba 4 sene eskidi fiyatı %30 arttı.Bu nasıl bir çelişkidir anlamadım.

Ziyaretci040
12/06/2012, 16:30
Benim imkanım olsa Golf ' ü tercih ederdim Fiat için kötü falan diyemem ama , Fiatın tutarsızlığı yüzünden son kullanıcıları mağdur oluyor 0 alıcaktım gittim 24 ay 0 faiz falan , düşündüm dedim ne gerek var bu adamlar durduk yere isim değiştirip kasa çıkarıyor. :) Sizce kasası üzerinde makyaj dışında isim değişikliği olmıyan bir araçmı yoksa 6 senede 3 tane kasa çıkaran mantıkmı.Sağlamlık falan filan konusunu geçtim.

ABNEW
12/06/2012, 18:35
Eskiden istatistiksel olarak Alman Araçlarının arıza çıkarmama üstünlüğü vardı.Ancak son yıllarda Japonlar bu konuda liderliği ellerinde bulunduruyorlar.Fiat Grubu da son 6-7 senede bu konuda büyük aşama gerçekleştirdi.Global anlamda düşünürsek arıza istatistikleri Almalardan daha kötü değil son dönemde.Ancak bizim insanımız gelenekçidir, sabit fikirlidir.Bu yüzden ikinci el değeri -özellikle Vwde- iyi durumda hala.Ancak araçlar arasında aynı segmentte pek bir fark kalmadı.Zaten birçok alakasız marka aynı şasi ya da motoru bile kullanmakta.Tasarım ve satış sonrası hizmet daha çok önem kazandı.

İkinci elde herkes aracı için farklı bir değer biçer bu normal.Bütçe, kullanım tarzı, bakım, arıza, kaza durumu hatta şehir bile etkiler ikinci el fiyatı.Buna bir de bizim toplumun Alman Hayranlığı eklenmekte tabi :)

Benim kendime ait ilk aracım uno 1.4 i.e idi.4 yıl arızasız sorunsuz kullanıp satmıştım zamanında:) İlk göz ağrımdır...

motor delisi
13/06/2012, 08:22
Eskiden istatistiksel olarak Alman Araçlarının arıza çıkarmama üstünlüğü vardı.Ancak son yıllarda Japonlar bu konuda liderliği ellerinde bulunduruyorlar.Fiat Grubu da son 6-7 senede bu konuda büyük aşama gerçekleştirdi.Global anlamda düşünürsek arıza istatistikleri Almalardan daha kötü değil son dönemde.Ancak bizim insanımız gelenekçidir, sabit fikirlidir.Bu yüzden ikinci el değeri -özellikle Vwde- iyi durumda hala.Ancak araçlar arasında aynı segmentte pek bir fark kalmadı.Zaten birçok alakasız marka aynı şasi ya da motoru bile kullanmakta.Tasarım ve satış sonrası hizmet daha çok önem kazandı.

İkinci elde herkes aracı için farklı bir değer biçer bu normal.Bütçe, kullanım tarzı, bakım, arıza, kaza durumu hatta şehir bile etkiler ikinci el fiyatı.Buna bir de bizim toplumun Alman Hayranlığı eklenmekte tabi :)

Benim kendime ait ilk aracım uno 1.4 i.e idi.4 yıl arızasız sorunsuz kullanıp satmıştım zamanında:) İlk göz ağrımdır...
evet piyasayı düşüren insanlarımız..

gurik
13/06/2012, 21:20
araçlarınızın fiyatını öldürmeyin,ali cengizlere yem olmayın.isteyen 30.000 e manuel camlı,ebd siz,servosuz,öküz gibi yakan ama gitmeyen,tahta tornet gibi bel ağrısındsn kıvrandıran opele toyota'ya,renault'a yamulsun.Yamula yamula düz yolu bulur bizim millet.

ligdevi
13/06/2012, 22:21

Aynen katılıyorum arkadaşım. bizim insanımızda wv alman hayranlığı var.almanlar yavaş ama kaliteli çalışır. geçen sene şirket beni 1 aylığına almanyaya eğitim için göndermişti. o 1 ay zarfındaki izlenimlerim, adamlar yaptıkları işte hiç üç kağıt hata boşvermişlik laçkalık kesinlikle yapmıyolar, önce güvenlik prensipleri ( iş ayakkabısı gözlük maske vs),
bu da yanında kaliteyi getiriyo. Sanırım bizde biraz bu eksik ama son yıllarda bizim mühendislerimiz çalışanlarımız da sanki bu yönde gelişmekte gibi, zaten çıkan araçlarda fiatın kendini ne kadar geliştirdiğini gösteriyo.abs-klima-otom. camı standart yapması bunun göstergelerinden biri, mesela birçok markada abs standart değil hala, bizim insanımızın aklındaki şu meşhur laf var ya " fiat işte ne beklersin " cümlesini bence punto-linea-bravo 3 lüsü yavaş yavaş çıkarmaya başladı başlamalı da ...

emrahisilti
13/06/2012, 23:40
Satici arkadas bence uygun fiyat vermis bu civarda parasi olan icin uygun.hatta beklerse 31 32 civarina dahada rahat gider.Bu forumda toyotada kotulendi ya daha da yorum yapmaya gerek yok.Vah ki ne vah fiatin sahibi bile bunu demez fiat parayla adam tutsa bunu soyleyemez.

evo51
13/06/2012, 23:56
işte fiatta yarın sabaha öyle teslim etmiyor. ben 1 ay bekledim bu arkadaşta 20 gün beklemiş, ama neyse ne yani sonuçta şuanlık acelem yok en aşağı 35 e veririm aracımı he telefonda biri derseki sen kafayımı yedin fiat puntoya 35 istiyosun. cevap olarak git 0 ını al 42 lira peşin alırsan 39 der kapatırım :gunsmilie:

ben 3 ay bekledim.

Taurus
14/06/2012, 00:12
Fiyatı düşüren aynı renonun da yaptığı gibi elinde ki en kötü arabaları senelerce piyasaya kakalamak. Bunlar Şahin Doğan Kartal gibi....

Mesela bende Fiesta vardı ve 16.400'e aldım 17.150'ye sattım ama araba felaketti bir daha da almam inş. Geçen gün bir baktım arabanın aynı model aynı km'de olanı 21500 TL olmuş. Bu piyasayı anlamak imkansız.

Corsa vs. aynı şekilde sorun çıkarıyor. Malzeme kalitesi diye birşey yok kimse fiber, titanyum kullanmıyor. Şurda 2 seneye kadar polo'da da 3 silindir dizel motor vardı.

rohan4421
14/06/2012, 00:37
suçlu insanlar değil abi fiat , bi modeli 2 sene üretip ismini değişirsen insanların midesi bulanır punto evo tam karizma yapıp yer edinirken içine ettiler ya cok sinirleniorum agzımı bozacam ben birdaha fiat almıcam sırf insanları magdur etmeleri yuzunden almıcam. sıfır araba alıp 2 yıl sonra araba eski kasa olurmu ya bu nedir nerde hangi firmada var bu mantık lan ettin içine bari evo yazısını kaldırma...

tugrul.karaatli
14/06/2012, 00:57
Daha yakın zamanda 0 km fiat almış biri olarak "fiat a 50 bin tl" verilir mi lafları duyuyorum..bir buçuk yıl gp kullandım lpg taktırdım city direksiyon arızası dışında sıfır sorun..aracım 2006 modeldi zaten 2008den sonra halloldu o problem..Türk insanı çok garip..zaten mesela fiat işte muhabbeti yapan adama teknik birkaç şey sorun bön bön yüzünüze bakar..
Muhakkak araç alıp ekonomik sıkıntı yaşamak, satmak durumda kalmak iyi değil umarım allah kimseyi bu duruma düşürmez , aldığı araca doya doya bindirir fakat nedir bu Türk insanının garip seçimleri vallahi anlamıyorum..99 model opel astra cd hala 18000 tl üstü ediyor..canlı örnekleri var çevremde..
allah akıl versin

engincantan33
14/06/2012, 02:45
sevgılı hemserım oncelıkle aracın fıre mı yoksa multıaır mı??? ılanı goremıyorum ve bılgılerınde multıaır yazıyor ılan msjında fıre...eger fıre motorsa bu fıyatlara ımkansız...oylekı multıaır ıcın 33 bın fıyat almıstık 2 hafta once sıfır fıyatı..tabı bu kadar donanım yok...bende bu aralar multıaır bakınıyorum ama bu fıyatlara uzgunum kızmayın ama cok ama cok zor...

motor delisi
14/06/2012, 08:03
sevgılı hemserım oncelıkle aracın fıre mı yoksa multıaır mı??? ılanı goremıyorum ve bılgılerınde multıaır yazıyor ılan msjında fıre...eger fıre motorsa bu fıyatlara ımkansız...oylekı multıaır ıcın 33 bın fıyat almıstık 2 hafta once sıfır fıyatı..tabı bu kadar donanım yok...bende bu aralar multıaır bakınıyorum ama bu fıyatlara uzgunum kızmayın ama cok ama cok zor...
33 bine çok mu diyorsun engin abi araç 2012 di yanlış hatırlamıyorsam bendede var 2012 fire satıyorum full donanımlı araç dynamıc skydomeuna kadar var sıfırı evonunu 42 di sanırım şuandada 39 nakıt olarak ben 35 istiyorum 33 e çok dedinde aklında bulunsun :)))) He çok dersen satıyım abi 26 ya 2005 2006 corsa parasına :) şaka bi yana istiyorsan güzel bi indirim yaparım abi sana özelden konuşabiliriz.

emrahisilti
14/06/2012, 09:20
boşa tartışıyoruz inşallah satan arkadaş en yakın zamanda en pahalı fiyata satar.Bende tjet için yakında ilan verip 30 yazıcam ne de olsa skydome hariç fullün fullü araç.

skystar37
14/06/2012, 10:08
Bu ülkede fiat marka araç ikinci elde prim ne zaman yapar? hiçbir zaman yapmaz, satan yetkili bayi bile sattığı aracı 1 ay sonra ölü parasına geri alırım derse bu ülkede fiat ancak bu kadar prim yapar.

emrahisilti
14/06/2012, 10:13
fiat ne zaman piyasadan şahin doğan serçe tipo uno temprayı toplatırsa evoda gp de ki saçmasapan problemleri hallederse c sınıfı oturaklı bir araç üretirse ya da getirirse parça kalitesini yükseltirse zırt pırt model değiştirmezse ozaman marka değeri yükselir buna bağlı olarak 2.elde yükselir.

pdr42
14/06/2012, 13:00
Bu ülkede fiat marka araç ikinci elde prim ne zaman yapar? hiçbir zaman yapmaz, satan yetkili bayi bile sattığı aracı 1 ay sonra ölü parasına geri alırım derse bu ülkede fiat ancak bu kadar prim yapar.
buna siddetle katılıyorum hadi gidin fiata sorun bakalım benim arabama ne verirsiniz diye Sıfırını satan ikinci elde diger bayilerden daha fazla dusuk fiyat veriyo. Örnek veriyim ben aracımı satarken 15 bin liraverdiler 19.5 a sattım hadi buyrun

DogukanSahin
09/07/2012, 04:11
Arabayi sattinmi ilandanmı cektin link kaldırılmıs ?

Budweiser
09/07/2012, 09:17
Evonun yol tutuşu yeter.

sedat06DF5649
09/07/2012, 15:57
buna siddetle katılıyorum hadi gidin fiata sorun bakalım benim arabama ne verirsiniz diye Sıfırını satan ikinci elde diger bayilerden daha fazla dusuk fiyat veriyo. Örnek veriyim ben aracımı satarken 15 bin liraverdiler 19.5 a sattım hadi buyrun

bu bitek fiatta yok hermarka araçta var