PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursadaki arkadaşlardan yardım bekliyorum!!

EVOBURSA
29/05/2012, 02:44
EVOMA UFAK TEFEK GÖRSEL MODİFİKASYONLAR YAPMAK İSTİYORUM BURSADA YABANCIYIM BURDAKİ ARKADAŞLARDAN YARDIM BEKLİYORUM İŞLERİNDE İYİ USTALARLA CEP VE CAN YAKMADAN GÜVENİLİR ELLERE TESLİM ETMEK İSTİYORUM ARACIMI.BİLDİĞİNİZ YERLERİ BANA SÖLERSENİZ SEVİNİRİM HATTA BULUSUP GİDİP BERABER BAKALIM BERABER KAFA YORALIM NELER YAPICAKLARIMIZA :bugalert:

eye of the tiger
29/05/2012, 06:38
EVOMA UFAK TEFEK GÖRSEL MODİFİKASYONLAR YAPMAK İSTİYORUM BURSADA YABANCIYIM BURDAKİ ARKADAŞLARDAN YARDIM BEKLİYORUM İŞLERİNDE İYİ USTALARLA CEP VE CAN YAKMADAN GÜVENİLİR ELLERE TESLİM ETMEK İSTİYORUM ARACIMI.BİLDİĞİNİZ YERLERİ BANA SÖLERSENİZ SEVİNİRİM HATTA BULUSUP GİDİP BERABER BAKALIM BERABER KAFA YORALIM NELER YAPICAKLARIMIZA :bugalert:

Slm.Hangi konuda yardım istiyorsan yardımcı olabildiğim kadar olurum...bende şu aralar arabama birşeyler yapıyorum her türlü yardımcı olurum.Tanıdığım bildiğim alanında uzman yerler var...yardımcı olurum.

EVOBURSA
29/05/2012, 13:24
slm.hangi konuda yardım istiyorsan yardımcı olabildiğim kadar olurum...bende şu aralar arabama birşeyler yapıyorum her türlü yardımcı olurum.tanıdığım bildiğim alanında uzman yerler var...yardımcı olurum.

eyvallah teşekkür ederim ozaman siz ne tarafdasınız? Ben görükledeyim.

eye of the tiger
29/05/2012, 16:35
eyvallah teşekkür ederim ozaman siz ne tarafdasınız? Ben görükledeyim.

ben mudanya da oturuyorum son 1 yıldır evlendiğim için mudanya daki evime taşındım.öncesinde 25 sene beşyol da yaşadım.Ailem hala beşyoldaki evimizde yaşıyor.Arkadaşlarım tüm bağlantılarım o semtte.oto sanayiinin kalbidir o semt bursada.tuning modifiye üzerine ne varsa oradadır.bende o semtin çoçuğu olduğum için hemen hemen her yeri biliyorum.

EVOBURSA
30/05/2012, 00:12
ben mudanya da oturuyorum son 1 yıldır evlendiğim için mudanya daki evime taşındım.öncesinde 25 sene beşyol da yaşadım.ailem hala beşyoldaki evimizde yaşıyor.arkadaşlarım tüm bağlantılarım o semtte.oto sanayiinin kalbidir o semt bursada.tuning modifiye üzerine ne varsa oradadır.bende o semtin çoçuğu olduğum için hemen hemen her yeri biliyorum.

eyvallah ozaman iyi oldu bu ozaman görüşelim bi ara hem tanışmıs oluruz hocam.

eye of the tiger
30/05/2012, 02:34
eyvallah ozaman iyi oldu bu ozaman görüşelim bi ara hem tanışmıs oluruz hocam.

Olur dostum görüşürüz.Ben bu hafta gece çalışıyorum.Plan yaparız

26muraTY26
03/07/2012, 01:00

aga sen yaptırdınmı modifiye ?:mellow00:

EVOBURSA
03/07/2012, 01:37
Yok aga ben yaptırmadım hevesim kactı bian suan hevesimin tekrar geri gelmesini bekliyorum :)

epcel
03/07/2012, 17:27
Merhaba,
Ben krom çıta,spoiler, tampondaki plastik bölümleri boyama ve kapılara koruma çıtası yaptırdım. Krom çıtaları S-Dizayn'da yaptırdım.Bursa'da en iyi krom ürünleri burada.Örneğin Bursa Opel bayisi Neska'a krom çıtaları ve aksesuarları S-Dizayn yapıyor.

hturna7
03/07/2012, 18:11
Merhaba,
Ben krom çıta,spoiler, tampondaki plastik bölümleri boyama ve kapılara koruma çıtası yaptırdım. Krom çıtaları S-Dizayn'da yaptırdım.Bursa'da en iyi krom ürünleri burada.Örneğin Bursa Opel bayisi Neska'a krom çıtaları ve aksesuarları S-Dizayn yapıyor.
***Kapılara koruma çıtasını ne kadar fiyata yaptırdınız?

hturna7
03/07/2012, 18:12
***Kapılara koruma çıtasını ne kadar fiyata yaptırdınız?
***S-Dizayn tam olarak nerede acaba?

abbsbzdg
05/07/2012, 16:28
samet bende yardımcı olabilirim hevesin geldimi emin ol bir daha hiç geri gitmeyecek:)

dahan
05/07/2012, 18:42
istanbul yoluna metronun karşısında köçedeki fiat servisinin yanında yıkık iş yerlerini arasından ikinçi sola gittiğinde ilk aradan sağa ikikatlı sarı bina karşısından halı yıkama yerivar yani fiat servisi yananındaki geniş yoldan gitme.

emirsen
06/07/2012, 18:06
Bu çıtalar kaç liraya mal oluyor?

dahan
06/07/2012, 19:01
50 60 çıvarı

TayfunBulat
06/07/2012, 19:28
foto varmı?

burank16
09/07/2012, 19:29
Merhaba Arkadaşlar, Birgün müsait olunduğunda hepberaber buluşup neler yapabiliriz,neler yapmak istiyoruz bu konuları konuşsak ve tanışsak çok iyi olur. Slmlr...

Semih Kurtulmus
16/07/2012, 16:04
arabayı full yaptırma planım var gerçi fullden kastım apaçi gibi olmayacak spoiler , marşpiyel , far karartma , amerikan park , belki ön cama da film çektiririm diyorum .. Arka sinyallere 2 tane bir sağ bir sol yanabilecek gibi bir sistem (f1 stop değil) .. yaz başında yay almıştım taktıramadan geri sattım şimdi o ikna olayını geçtik birde aracı basıcam 16 inc oz taktırmayı planlıyordum ama malum öğrencilik :D devam sac jantlara :) 3.5 luk yayla umarım yüksek durmaz..
diyeceğim şey istanbula gidip yaptırmayı düşünüyorum bunların hepsini :)

burank16
23/07/2012, 00:22
Merhaba arkadaşlar,
Sanırım herkez çok yoğun,tanışma teklifime cevap vereniniz olmamış.Hepinize iyi forumlar.

Semih Kurtulmus
23/07/2012, 01:50
Merhaba arkadaşlar,
Sanırım herkez çok yoğun,tanışma teklifime cevap vereniniz olmamış.Hepinize iyi forumlar.

atlamışız o kısmı sanırım ben şimdi gördüm :D olur neden olmasın bayramdan önce bi bursaya uğrayacağım ben