PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 3 Aylık tertemiz ps3

Ahmet ERDEM
29/05/2012, 00:59
Özenerek aldığım playstatıon3 u oynamaya zaman bulamadığımdan satıyorum.. 06.02.2012 tarihinde ElektroWorldan alındı orjinal eurosa garantili ve yanında Need for speed The Run oyunu ve HDIM kablosu vereceğim..

Ürün çok temiz olup sıfırından farkı yok fiyat olarak pazarlıksız 600TL ye bırakabilirim.Bursa tercihimdir

eexelanss
29/05/2012, 08:31
Ahmet zaten sıfırını 600 e satıyorlar.. Hatta geçen a1001 de gördüm 599 a veriyordu :D

Ahmet ERDEM
29/05/2012, 14:30
Doğrudur sözüm yok ama bildiğime göre onlar eurosa garantili değil. yani eurosa garanti tüm sony servislerinde arıza olması halinde yaptırıyorsunuz.

Misafir047
29/05/2012, 15:58
Doğrudur sözüm yok ama bildiğime göre onlar eurosa garantili değil. yani eurosa garanti tüm sony servislerinde arıza olması halinde yaptırıyorsunuz.

kesinlikle oyle bişey yok satılan her ürün garantilidir sony servislerinde geçerlidir

Sertac.Ustaoglu
29/05/2012, 16:50
ayrıca a101'deki 320 gb'dı.

segin
29/05/2012, 17:24
fiyat biraz fazla gibi hayırlı satışlar

Ziyaretçi034
29/05/2012, 17:54
kesinlikle oyle bişey yok satılan her ürün garantilidir sony servislerinde geçerlidir

her ürün için garanti geçerli değildir, bahsedilen ürün için geçerlimi değilmi bilmiyorum ama paralel ithalat ile gelen ürünlere yetkili servisler bakmaz. mesela istanbul bilişim ürünlerini paralel ithalat ile getirir ve kendi anlaşmalı olduğu servis ağı vardır. keza gold computer'da öyle (bildiğim kadarıyla ürünlerini dubai'den kendi ithal ediyor) bir arkadaşım samsung tv almıştı oradan, servis hizmetini samsung türkiyeden değil ESS gibi bişeydi o firma üzerinden hizmet alıyordu, (sanırım o firmada gold computerin)

paralel ithalat ile alınan herhangi bir ürünü türkiye distribütörü olan firmanın yetkili servisine götürürseniz. hiç bir işlem yapmazlar. belki ücreti karşılığında hizmet verebilirler ama ondanda pek emin değilim

zafer murat
29/05/2012, 18:11
Türkiyede SONY Euroasia garantisi altında satılmaktadır.Euroasia garantili bir ürün değil ise hiç bir sony yetkili servisinde garantili işlem yaptıramazsınız.Hatta ücretli bakılması bile yasak

Ahmet ERDEM
29/05/2012, 19:56
Türkiyede SONY Euroasia garantisi altında satılmaktadır.Euroasia garantili bir ürün değil ise hiç bir sony yetkili servisinde garantili işlem yaptıramazsınız.Hatta ücretli bakılması bile yasak

her ürün için garanti geçerli değildir, bahsedilen ürün için geçerlimi değilmi bilmiyorum ama paralel ithalat ile gelen ürünlere yetkili servisler bakmaz. mesela istanbul bilişim ürünlerini paralel ithalat ile getirir ve kendi anlaşmalı olduğu servis ağı vardır. keza gold computer'da öyle (bildiğim kadarıyla ürünlerini dubai'den kendi ithal ediyor) bir arkadaşım samsung tv almıştı oradan, servis hizmetini samsung türkiyeden değil ESS gibi bişeydi o firma üzerinden hizmet alıyordu, (sanırım o firmada gold computerin)

paralel ithalat ile alınan herhangi bir ürünü türkiye distribütörü olan firmanın yetkili servisine götürürseniz. hiç bir işlem yapmazlar. belki ücreti karşılığında hizmet verebilirler ama ondanda pek emin değilim

Arkadaşlarında dediği gibi eurosa garanti harici ürünlerin sony servisinde bakılması söz konusu değildir. bende alırken pasajlarda 700tl civarına satılıyordu sorun olur diye güvenip alamadım o yüzden biraz fazla para ödeyerek ElektroWorl dan aldım ..Resim eklemesini bilmediğimden bugün araştırıp resimlerinide ekledim.

ilanda belirtmemişim ürün 320GB lık Slim kasa

Ahmet ERDEM
30/05/2012, 15:32
Güncel

Ahmet ERDEM
01/06/2012, 17:33
Güncel

rbcn
01/06/2012, 17:37
hayırlı satışlar

Ahmet ERDEM
03/06/2012, 17:49