PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nereye gitmek lazım

gogigogi
06/07/2007, 13:10
arkadaşlar tatil için gittiğimiz yerleri birbirimize anlatır ve tavsiye edersek taile gideceklere yardımcı olur diye düşünüyorum:notworki:

tavsiyem didim-fethiye/dalyan
anti tavsiyem -datça

Er-NnN
06/07/2007, 13:26
eğer ben sabit durmam tatil boyu km yaparım diosanız marmaris yoksa akçay... :)

Misafir2
06/07/2007, 14:20
20 yıllık bır arkadaşıma (!) kefıl olmuştum geçen yıl. Bu yıl banka hacızı süpriziyle karşılaştım:( tatili evın bahçesınde yapıyorum tatil paramızı mılletın banka porçlarına yatırdık :(

OzzY
06/07/2007, 15:31
datça neden anti tavsiye yaw DATÇA süper...

gogigogi
06/07/2007, 16:03
ne bir tesis var nede kumsalı doğal güzelliğide pek yok daha doğrusu badem muhabbetinden başka bi şey yok........
marmaris -güzel arabanı kordona ücretsiz parket denize gir fiyatları iyi sahil idare eder.....
bodrum/merkez iğrenç sadece gece barları için iyi (turgut reis /torba/türkbükü tavsiye)
didim kumsalı güzel çarşaf gibi fiyatlar iyi ama çok kalabalık öğleden sonra pilajda durulmaz.
alanya çok dalgalı yada ben gittiğimde öyleydi-fiyatlar iyi otel vb çok ama biraz uzak
köyceğiz/dalyan/tam kafa dinleme yeri tekne turu doğal güzellikler vb.
kuşadası-kadınlar plajı yaşanmaz hale geldi ama olabilir.

datça neden anti tavsiye yaw DATÇA süper...

OzzY
06/07/2007, 20:09
ozaman çeşmeye bekleriz :D

ben geçen yaz 3-4 gün kalmıştım datçada dayımın evinde deniz filan çok güzeldi etraf sakindi...

selimiyede aynı şekilde tekneyle açılmıştık ama paluk yok :D

gogigogi
06/07/2007, 20:20
gelcem çeşmeye zaten en son 1990 da gitmiştim ünvst. önce çeşmealtına giderdik (genelde sadece izmirliler bilir) seçimden öce orlardayım yarın isabeylide tırmanma yarışları var fotoları yollarım:tooleet0:

OzzY
06/07/2007, 21:10
çeşmede nerde kalıcaksınız

albedo
06/07/2007, 21:51
bende 23 temmuz dan sonra ayvalıktayım :)

bu arada kesinlikle tavsiye ederim denizi kumu çok güzel...pişman olmayacaksınız

GaladrieL
06/07/2007, 22:06
hayatımın sonuna kadar yaşayabileceğim yegane iki mekan;

1) Kalkan
2) Ayvalık... çok şiddetle tavsiye ederim.. Tabii birde "tatil"den beklentinizin ne olduğuna bağlı tavsiyeler..ben huzur, doğa ve sukunet peşinde olanlardanım...

gogigogi
06/07/2007, 23:44
bir arkadaş her sene yazlık kiralıyodu bu sene uygun bi şey bulamadılar izmirde annemlerde kalıcam günübirlik çeşmeye geçmeyi düşünüyom ..........ayrıca (diğer arkşlara-kışın ayvalık a gittim bi tost yiyecek yer bulamadım her yer kapalıydı)
çeşmede nerde kalıcaksınız

BERKAY
06/07/2007, 23:57
didim diyebilirim istersen orda uygun fıyata guzel kalıtede acık mutfak bı otelde söleyım ve otelde gercekten guzel didim dıyebılırım senın ıcın

https://img124.imageshack.us/img124/958/httpimg527imageshackusibz3.jpg

dejavu
07/07/2007, 07:12
anti datça derseniz durun bir dakka hop derim... )))))) datça süper bir yerdir.. belki kalıcak lüks otelleri ve restoranları ve diskoları yoktur ama tam kafa dinlenicek sakin bir yerdir.. hele hele koylaı süperdir.. türkiyedeki nadir hatta en iyi koylar diyebilirim.... ne ege sahilinde ne akdeniz sahilinde nede karadeniz sahilinde öğle güzel temiz su koy bulunmaz.. (belki kumu yok ama) benim için datça koyları ile her zaman en favori tatil beldem... artı datça yarım ada ve koru altında tutlan bir bölge... buna dikkat derim.. ama ben marmarisin sahilinde yemek yicem ardında diskolara dalıcam greenhouse disco suz da olmaz ordanda hemen otelime denerim diyorsan orası başka tabi.. marmaris bu işler için birebir tabi... çeşmeyi gittim ama bana pek güzel gelmedi.. belki ben gezip göremedim.. ama bana farklı gelmedi.. antalya tarafıda çok sıcak nemli oraları sevmiyorum pek ama sevenler vardır saygı duymak lazım... siz gene datçaya gidin derim... )))))) havası suyu çok güzeldir.. birde sakindir...

gogigogi
07/07/2007, 07:28
datça=+50 yaş