PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metal Pedal Takımı Arıyorum?

frkn1907
19/05/2012, 20:14
ARkadaşlar metal pedal takımı alıcam
Fiyatı nedir?
Kurulumu nedir?
Nerden alabilirim?
yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

uLTRa GP
19/05/2012, 20:52
kemaloto.com dan Mehmet abiden alabilirsin

aykut_1914
20/05/2012, 01:22
bence gerek yok,sen bilirsin yinede :)

tayfux
20/05/2012, 11:22
ben daha önceki aracıma takmıştım ama çok iyi birşey değil ses çıkarıyor ayrıca durup dururken düşme yapabiliyor yani kısaca uğraştırıyor..

emrahisilti
20/05/2012, 12:31
Bendede momonun var eski sahibi baly ile yapistirmis gecenlerde frenin ustundeki dustu bence cok gereksiz metal olunca ne oluyorki

frkn1907
20/05/2012, 20:03
kemaloto.com dan Mehmet abiden alabilirsin
Nasıl ulaşabilirim ve en önemlisi fiyat nedir ? :)

bence gerek yok,sen bilirsin yinede :)
Gorunusunu sevıyorum ya :)

Bendede momonun var eski sahibi baly ile yapistirmis gecenlerde frenin ustundeki dustu bence cok gereksiz metal olunca ne oluyorki
Sağlam bi mantojda sıkıntı olcagını sanmıyorum gorunusu hosuma gıdıyor bu yuzden sordum :)

frkn1907
20/05/2012, 20:03
ben daha önceki aracıma takmıştım ama çok iyi birşey değil ses çıkarıyor ayrıca durup dururken düşme yapabiliyor yani kısaca uğraştırıyor..

Abi genelde bu sorunlar varmış ama sağlam bı montajla bunlar halledılemez mı sence?

tayfux
20/05/2012, 21:53
Abi genelde bu sorunlar varmış ama sağlam bı montajla bunlar halledılemez mı sence?
sğlam bir montaj ve araca göre pedal çok önemli araca göre olmadığı zaman sen istediğin kadar montajı düzgün yap yine tutmuyor şöyle diyim golf ün çamurluğunu puntoya takmak gibi birşey olur pedal ile bire bir uymalı..

zafer murat
20/05/2012, 22:03
ayakkabılarınız ıslaken kayma yapabilir.ve ses yapar.

cihankardes
20/05/2012, 22:22
Böyle şeyler orijinal olmadığı takdirde çok kötü duruyor bence.
Ama ayak dayamayı alabilirsin kemaloto'dan gayet orjinal :)

frkn1907
20/05/2012, 23:06
ayakkabılarınız ıslaken kayma yapabilir.ve ses yapar.
Abi bunlarıda duydukca kafam karıstı ya

Böyle şeyler orijinal olmadığı takdirde çok kötü duruyor bence.
Ama ayak dayamayı alabilirsin kemaloto'dan gayet orjinal :)
Zaten sağlam guzel bısey bulursam aynı sekıldede monte ettırebılırsem alma taraftarıyım. O ayak dayamalarda evo yazıyodu sanırsam ? yanlıs bılıyoda olabılırm :)

aykut_1914
21/05/2012, 00:03
bosver furkan bence taktırma,0 km araba gelcek pedallarla hiç ugrasma bence..

ayak dayamada kafana göre :) bende gp nin dayaması var,benim gözüme o daha şık geliyor evo nun kindense

frkn1907
21/05/2012, 00:33
bosver furkan bence taktırma,0 km araba gelcek pedallarla hiç ugrasma bence..

ayak dayamada kafana göre :) bende gp nin dayaması var,benim gözüme o daha şık geliyor evo nun kindense

Ayak dayamayı yaptırıp pedaldan vazgecmelı o zaman.Son gunler yaklastıkca heyecan artıyo.Gp ayak dayamayı nerden bulabılırız pekı :)

cihankardes
21/05/2012, 01:21
burda var hocam
Grande Punto Orj Logolu Ayak Dayama Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://kemaloto.com/main/grande_punto_orj_logolu_ayak_dayama-40-0-12.html)

OzzY
21/05/2012, 02:48
bende ilk hevesle 2007de takmıştım, direk olarak pedallara vidaladığım için çıkma vs olmadı. benimkinin üzerinde lastik var dolayısıyla öyle kayma vs yapmıyor. ancak alıcaksan orjinal al derim onlarda anlamsız pahalı.

1ocak2011
21/05/2012, 09:30
Bu resimdeki JSV'nin otomatik olan modelinin ayak dayama dahil takımını kullanıyorum. Çok memnunum. Serviste montajı yapıldı. Yardımlarından dolayı Selahattin dostuma teşekkür ederim.

aykut_1914
21/05/2012, 17:25
Ayak dayamayı yaptırıp pedaldan vazgecmelı o zaman.Son gunler yaklastıkca heyecan artıyo.Gp ayak dayamayı nerden bulabılırız pekı :)
kemaloto,en temizi :)

Bu resimdeki JSV'nin otomatik olan modelinin ayak dayama dahil takımını kullanıyorum. Çok memnunum. Serviste montajı yapıldı. Yardımlarından dolayı Selahattin dostuma teşekkür ederim.

abi süpermiş,güle güle kullan

frkn1907
21/05/2012, 18:12
burda var hocam
Grande Punto Orj Logolu Ayak Dayama Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://kemaloto.com/main/grande_punto_orj_logolu_ayak_dayama-40-0-12.html)
Teşekkür ederim :)

bende ilk hevesle 2007de takmıştım, direk olarak pedallara vidaladığım için çıkma vs olmadı. benimkinin üzerinde lastik var dolayısıyla öyle kayma vs yapmıyor. ancak alıcaksan orjinal al derim onlarda anlamsız pahalı.
Peki nerden almıştın ve fiyatı neydi hatırlıyo musun?

Çok hoş olmuş abi :)

kemaloto,en temizi :)
öyle görünüyo benı orası paklar :)

OzzY
21/05/2012, 19:30
Peki nerden almıştın ve fiyatı neydi hatırlıyo musun?

kemal oto. fiyatını hatırlamıyorum.
bu arada sürekli olarak kalın italik vs yazmak forum kurallarına aykırı.