PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Panjur+Plakalık Pianoblack

streetnoise
18/05/2012, 20:51
Bugun panjurları pianoblack rengine boyattım ve ön plakalık kısmına pianoblack folyo kaplattım :) Zaten araca önceden cruze lip uygulaması yapmıştım ,aracın ön tarafıyla ilgili son modifikasyon olarak farları karartıp amerikan park sinyal yapıp ön tarafın modifiye işini bitireceğimi umuyorum en kısa zamanda :D Artık resimlere geçelim :) İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum :)

Kablonet
18/05/2012, 20:57
gayet hoş olmuş ama bu tip uygulamalarda plakalık kullanılmaması taraftarıyım :)

streetnoise
18/05/2012, 21:00
gayet hoş olmuş ama bu tip uygulamalarda plakalık kullanılmaması taraftarıyım :)Teşekkür ederim, bende ön tarafta plaka takmadan gezmek isterim fakat ankarada biraz o iş sakat gibi :D

motor delisi
18/05/2012, 21:05
güzel olmuş maşallah. bu arada plakalık durumu gündeme gelsede grandepuntotr.com plakalığı çıksa şık bişey hepimiz taksak :)

streetnoise
18/05/2012, 21:09
güzel olmuş maşallah. bu arada plakalık durumu gündeme gelsede grandepuntotr.com plakalığı çıksa şık bişey hepimiz taksak :)
Teşekkürler :) Arka camda var sticker zaten, olmadı ön taraftada olur :D

aykut_1914
19/05/2012, 00:08
baya begendim çok güzel olmuş :)

EvoKoray
19/05/2012, 00:20
plakayı çift taraflı bant ve siyah silikonla folyonun üstüne yapıştır plakalığı sök bence :) güzel olmuş , plakanın kenarlarındaki siyah şeridide tinerle bi güzel çıkar :D

aykutisci
19/05/2012, 00:20
çok güzel olmuş fakat bu uygulama çok basit bir şey aslında kendinizde yapabilirdiniz ... ön tarafa acil abarth logo lazım ama :) bide size önerim söktüğünüz multijet yazısını kırmızıya boyayıp koyabilirsiniz çok iyi duruyor resmi ekledim bakabilirsiniz ...

Gorky
19/05/2012, 00:31
Çok iyi. Ön plakayı komple iptal etseniz çok daha güzel olur :) Abarth logoya falan girmeyin bence hiç. Ego tatmin etmekten başka bişey değil o iş.

streetnoise
19/05/2012, 07:26
baya begendim çok güzel olmuş :)Teşekkürler :)

plakayı çift taraflı bant ve siyah silikonla folyonun üstüne yapıştır plakalığı sök bence :) güzel olmuş , plakanın kenarlarındaki siyah şeridide tinerle bi güzel çıkar :DPlakanın etrafı beyaz ,çerçevesi yok zaten ama ön plakayı ya böyle kullanırım yada imkan olsa hiç kullanmam gibime geliyor :) Diğer türlü beyaz çerçeveyle sırıtır bence :)

çok güzel olmuş fakat bu uygulama çok basit bir şey aslında kendinizde yapabilirdiniz ... ön tarafa acil abarth logo lazım ama :) bide size önerim söktüğünüz multijet yazısını kırmızıya boyayıp koyabilirsiniz çok iyi duruyor resmi ekledim bakabilirsiniz ...Multijet yazısı aracı aldığımda yoktu :D Nerden bulabiliriz?

Çok iyi. Ön plakayı komple iptal etseniz çok daha güzel olur :) Abarth logoya falan girmeyin bence hiç. Ego tatmin etmekten başka bişey değil o iş.Gönül ön taraftaki plakayı komple iptal etmek istiyor ama malum ankarada sıkıntı olur gibime geliyor :unsure00:

streetnoise
09/09/2012, 11:45
Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım ama yapacak arkadaşlara tavsiyem zımpara,ilaç ve plastik astar atmadan bu işi yapmayın :) 2 seferdir bunların hepsi yapılmadan boyandı ve kısa sürede boyada dökülmeler oldu plastik oldugunda yüzey :) En sonunda para vermektense kendim tek tek uğraşarak panjurları zımparaladım ve 3-4 kat boya vs. attıktan sonra 1 kat vernik attım , plastik için ilaç bulamadığımdan yine eksik oldu ama umarım uzun süre atmaz boya :D

cosworth20
09/09/2012, 11:56
siyah renk araca nasıl bişi yapabiliriz acaba ? mrk ettimm ... Gri mi ? kırmızı mı ? beyaz mı ? Benm sadece panjur gri renk boyalı ama sade duruor ...

streetnoise
09/09/2012, 13:17
siyah renk araca nasıl bişi yapabiliriz acaba ? mrk ettimm ... Gri mi ? kırmızı mı ? beyaz mı ? Benm sadece panjur gri renk boyalı ama sade duruor ...

Direk mat siyah olan panjurlardan alsanız güzel durabilir, kırmızı veya beyaz çok abartı olur :)

orkun09
09/09/2012, 14:21
Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım ama yapacak arkadaşlara tavsiyem zımpara,ilaç ve plastik astar atmadan bu işi yapmayın :) 2 seferdir bunların hepsi yapılmadan boyandı ve kısa sürede boyada dökülmeler oldu plastik oldugunda yüzey :) En sonunda para vermektense kendim tek tek uğraşarak panjurları zımparaladım ve 3-4 kat boya vs. attıktan sonra 1 kat vernik attım , plastik için ilaç bulamadığımdan yine eksik oldu ama umarım uzun süre atmaz boya :D

Vernik bildiğimiz vernik mi yoksa plastik vs için farklı çeşitleri de var mı?