PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 DC 3576 kimin

anvil
05/07/2007, 09:28
dün mersinde gördüm. sticker'ı da vardı. çok heycanlandım. yanından geçerken kornaya da bastım ama ilgilenmedi :D siyah, skydome'lu. kimin acaba merak ettim. tatile gelmiş herhalde.

anvil
05/07/2007, 11:18
yok mu yaw tanıyan. arka logosu ay yıldızdı

alperylm
05/07/2007, 11:35
o aracı yanılıyorsam bende bursada gördüm peçete koydum ama bir ses çıkmadı

anvil
05/07/2007, 11:46
o aracı yanılıyorsam bende bursada gördüm peçete koydum ama bir ses çıkmadı
sticker vardı ama dediğim gibi kornaya bastım pek ilgili durmadı. foruma takılmıyo demekki

OzzY
05/07/2007, 21:20
https://forum.grandepuntotr.com/members/hiz.html

anvil
06/07/2007, 09:54
[]https://forum.grandepuntotr.com/members/hiz.html[/]
valla helal olsun o kadar baktım bulamadım. doğruymuş düşündüğüm pek takılmıyo foruma. hatta 1 mesajı bile yok. ama stickerı nerden bulmuş hayret :surrende:

Honor COOPER
06/07/2007, 12:00
o arkadaşı ben silifkede gördüm ve tanıştım.yanlış hatırlamıyorsam adı tolga.
foruma yazmıyormuş ama yazılanları okuyormuş.arabası multijet dynamic.beyaz gösterge takmış dediği kadarıyla 100€ ya almış.çok hoş duruyor.jantlar 15' lastikle oynamamış ma yayla indirmiş.hatta sürtmüyormu diyede sordum.sticker konusunuda sordum arkadaşlar yapıştırdı dedi.mersinli ama istanbulda yaşıyormuş.hatta fiat logolarındada türk bayrağı var dimi anvil.

anvil
06/07/2007, 12:22
o arkadaşı ben silifkede gördüm ve tanıştım.yanlış hatırlamıyorsam adı tolga.
foruma yazmıyormuş ama yazılanları okuyormuş.arabası multijet dynamic.beyaz gösterge takmış dediği kadarıyla 100€ ya almış.çok hoş duruyor.jantlar 15' lastikle oynamamış ma yayla indirmiş.hatta sürtmüyormu diyede sordum.sticker konusunuda sordum arkadaşlar yapıştırdı dedi.mersinli ama istanbulda yaşıyormuş.hatta fiat logolarındada türk bayrağı var dimi anvil.

evet aynı kişi. mezitlide görmüştüm demekki sizin o tarafa gidiyomuş. stickerı kimden almış acaba

OzzY
06/07/2007, 15:34
valla helal olsun o kadar baktım bulamadım. doğruymuş düşündüğüm pek takılmıyo foruma. hatta 1 mesajı bile yok. ama stickerı nerden bulmuş hayret :surrende:
Admin paneli sağolsun :D

anvil
06/07/2007, 15:55
Admin paneli sağolsun :D
aslında google gibi adamımdır panelsiz de bulurum ama bu sefer bulamadım :D