PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : USB Kiti

Mehmet SOVUK
10/05/2012, 20:56
Arkadaşlar 2012 model Punto Easy model bi aracım var. Lounge versiyonlarında olan USB kitini bulabilirmiyim veya farklı bir alternatif uygulayabilirmiyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

shellcininabisi
11/05/2012, 22:11
https://forum.grandepuntotr.com/ses-goruntu-sistemleri/31896-evom-da-cd-derdine-son-iste-car-audio-system-ve-montaj.html hocam benim burada anlattığım ve şuan kullandığım tüm puntolara uyumlu bir cihaz var istersen bir bak. baya memnunuz kullananlar olarak

Mehmet SOVUK
12/05/2012, 12:14
https://forum.grandepuntotr.com/ses-goruntu-sistemleri/31896-evom-da-cd-derdine-son-iste-car-audio-system-ve-montaj.html hocam benim burada anlattığım ve şuan kullandığım tüm puntolara uyumlu bir cihaz var istersen bir bak. baya memnunuz kullananlar olarak

Teşekkür ederim paylaşım için. Bende daha önce 2008 fiorino vardı 1 kere cd tuşuna bastığımda aux'a geçiyordu. Fakat yeni puntoların teybi farklı biraz, media tuşuna bastığımda herhangi bi değişiklik olmuyor. Acaba bu teyplerde durum biraz daha mı farklı?

shellcininabisi
12/05/2012, 13:06
Teşekkür ederim paylaşım için. Bende daha önce 2008 fiorino vardı 1 kere cd tuşuna bastığımda aux'a geçiyordu. Fakat yeni puntoların teybi farklı biraz, media tuşuna bastığımda herhangi bi değişiklik olmuyor. Acaba bu teyplerde durum biraz daha mı farklı?

sanırım farklı yani tam ben de bilmiyorum aslında ama galiba arkada kablo takılı olmadan görmüyor. mesela benim cihazda da CD CHANGER ve AUX diye bir menü yoktu ama bu yukarıda verdiğim ürünü alıp takınca şimdi media tuşuna basınca CD CHANGER menüsü çıkıyor.

Mehmet SOVUK
12/05/2012, 19:59
sanırım farklı yani tam ben de bilmiyorum aslında ama galiba arkada kablo takılı olmadan görmüyor. mesela benim cihazda da CD CHANGER ve AUX diye bir menü yoktu ama bu yukarıda verdiğim ürünü alıp takınca şimdi media tuşuna basınca CD CHANGER menüsü çıkıyor.

Ben de oyle tahmin ediyorum, soketi takinca aktif hale geliyo olabilir.

ktpunto
21/06/2012, 15:31
AUX yazmıyorsa Media tuşuna basınca. aux kablosu desteklemiyor olabilir. fakat biz de araçta usb den müzik dinlemek için çok çaba sarf edip sonunda mutlu sona kavuştuk :D

100 tl lik bir aparatı var kendiniz monte ediyorsunuz ve usb den müzik dinliyorsunuz. konusu var ayrıntılı anlatımları. üstte bahsedilmiş. oradan bakabilirsiniz