PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam filmine ceza

alpertunga
10/05/2012, 00:00
arkadaşlar trafik tarafından cam filmine ceza kesildi.duyrulur.şimdi geri söktürecem.154 tl..

Nokta.
10/05/2012, 00:02
geçmiş olsun

segin
10/05/2012, 00:03
geçmiş olsun artık kırmızı mavi yanan ışık yada yeşil fosforlu yelek görünce yolumu değiştiriyorum :s

rbcn
10/05/2012, 00:04
takması bi para sökmesi bi para cezası bi para :) hala taktırmak isteyen varsa buyursun sizde geçmiş olsun :(

Ziyaretci037
10/05/2012, 00:07
Geçmiş olsun..

Bende bugün sahilde ışıklarda duruyodum arkadan trafik polisi geldi ve yanıma yanaştı,dedimki aha k buraya kadarmış :D kafamı çevirdim arabaya bakıyodu ikiside,sonra yanımda kız arkadaşım olduğunu görünce sanırım insafa geldiler ve kafalarını çevirip devam ettiler:)

Ziyaretçi034
10/05/2012, 00:16
geçmiş olsun...

korkutmayın adamı, otobandan başka yolda gidemez olacağım bak sonra :D

shellcininabisi
10/05/2012, 00:45
benim ilçedeki trafiklerde bod perdelere taktılar 3. oldu bugün dedim hocam daha ezberleyemediniz benim aracı :)

bulut
10/05/2012, 00:51
Geçmiş olsun

OzzY
10/05/2012, 02:51
bu memlekette kim olursan ol arkan sağlam olacak, yurdun önünde bir 3.20d var ön cam dahil tüm camlarda en koyusundan film var, önde plaka yok. gezip duruyor :)

Yagmuradam
10/05/2012, 08:19
Cam filmini sökmek çok zor değil. Boşuna yüksek rakamlar verip sötürmeyin. Bir arkadaşım 100 TL vermiş söktürmeye. 1 saatte mikrofiber bez, camsil ve tornavida yada bıçak tarzı ilk kardırma yapacak aletle halledebilirsiniz.

Camı açıp üst taraftan filmin birazını kaldıracaksınız ve çekmeye başlayacaksınız. Zaten gerisi geliyor çekerken camsil sıkarsanız daha rahat gelir. Kalan yapışkanları da camsil ve bezle silin tamamdır.. Arka tarafta reziztanslara dikkat edin. Başlamadan reizstansları biraz ısıtırsanız daha kolay çıkar..

rosso
10/05/2012, 08:47
bende 1 ay önce 154 ödedim ama sökmedim duruyor ama beni app plakadan cevirdiler plakaları degiştirdim

alixxx
10/05/2012, 20:41
Geçen benide çevirdiler ama ceza kesmediler sök bu kez ceza kesmiyorum dedi polis bende tamam diyip gittim ama sökmedim sadece yolumu değiştirdim

aykut_1914
10/05/2012, 21:15
geçmiş olsun.
kusura bakmayın ama bu aracın ceza yemesi bence gayet normal

tonymontana
10/05/2012, 21:28
geçmiş olsun.

bence kusura bakılacak birşey yok kardeşim, bir şahıs bunların yasak olduğunu bile bile yapıyorsa, app plaka ve cam filmi vb. gibi hiiiiç ağlamasın dövünmesin. bence merceksiz xenon farlara da ceza gelmeli.

umit
11/05/2012, 00:04
geçmiş olsun.

aynen, far lar koyu karartma, tavan folyo, jant, dikiz, spoiler beyaz, kokusunda davet var:D

askin
11/05/2012, 00:09
aynen, far lar koyu karartma, tavan folyo, jant, dikiz, spoiler beyaz, kokusunda davet var:D

birde abart egzos eksikmiş..:)

aykutisci
11/05/2012, 00:29
beyler cam filmi sökmek çok kolaydır söktürmeye para vermeyin
Grekli malzeme = fön makinesi :)
camın köşesinden başlıyoruz ısıtmaya ucundan dogru cekerek ısıtarak söküorsunuz iz vs kalmıyor söktürmeye ücret ödemeye gerek yok
süre max 30-40 dk

ahmetomac
11/05/2012, 00:37
Artık trafikteki her 3 araçtan birinde cam filmi var neredeyse.
Nerden çıktı şimdi cam filmine ceza kesme adeti?

takres
11/05/2012, 12:05
bu memlekette kim olursan ol arkan sağlam olacak, yurdun önünde bir 3.20d var ön cam dahil tüm camlarda en koyusundan film var, önde plaka yok. gezip duruyor :)

+1
kesinlikle haklısın...

Dentist_dr
11/05/2012, 12:13
ceza kesmek için film olması sart mı? bende bal peteği perde var.. bende risk altında mıyım?

juventude
11/05/2012, 12:43
şu perde olayına geçicem artık ilk cezamda. buna da ceza keserler mi acaba. illa ki görünüş için mi yapılıyo sanki cam filmi. güneşten korunmak için yaptıran da var.

Yagmuradam
11/05/2012, 16:25
şu perde olayına geçicem artık ilk cezamda. buna da ceza keserler mi acaba. illa ki görünüş için mi yapılıyo sanki cam filmi. güneşten korunmak için yaptıran da var.

Aracın orjinalinda karartmalı cam varsa ceza kesilmediğine göre görüntü ve şekille ilgili bir durum yok.

Terör vb şeyler olsa perdelere izin vermezler.

En son konuşulan cam kırılınca bütün halde kaldığı için büyük tehlike yaratmasıymış. Bilemiyorum artık..

krakercocuk
11/05/2012, 17:58
kaptan bu araba ben burdayım diyor ama...kaşınıyor açık açık..:D

benım en koyusunda cam filmim vardı...ki bugune kadar her arabamda vardı..hala var ama bikere bıle ceza yemedim:D

aykut_1914
11/05/2012, 18:07
kaptan bu araba ben burdayım diyor ama...kaşınıyor açık açık..:D

benım en koyusunda cam filmim vardı...ki bugune kadar her arabamda vardı..hala var ama bikere bıle ceza yemedim:D

abi biz gençlere bir seminer bekliyoruz :( :cheers00:

Budweiser
12/05/2012, 11:49
Filme ceza yeni birşey değil. Geçmiş olsun. Bod perde tavsiye ediyorum arkalar için.

matadorcuk
16/05/2012, 12:17
ıyıde beyler benım arabam cam fılmlı muayeneden gectı.muayenede ser olan bıseye neden ceza yazılıyor?

LevenTgb
16/05/2012, 12:49
Benim aracım da 10 gün önce geçti muayeneden orda sıkıntı yaşamadım...

Fakat bu cam filminin hepsine yazmıyorlar galiba çünkü daha dün girdiğim çevirmede hiç birşey demediler, Adam ya fark etmedi yada iyi tarafına denk geldik. Benim önler arkalara göre 1 ton daha açık acaba o yüzden mi birşey demediler bilemedim...

Birde bundan birkaç ay önce bir polis beni çevirdi ve bak cam filmi yasak bunlar çok koyu, bunların %75 gösteren açık olanı var onu yap arabana demişti. O yasak değilmiş bu uyarıyı şirket arabası için yapmıştı bana bende uyarıyı dikkate alım kendi arabama öyle yaptım :D :D

aykut_1914
16/05/2012, 18:48
ıyıde beyler benım arabam cam fılmlı muayeneden gectı.muayenede ser olan bıseye neden ceza yazılıyor?

esas sıkıntı burda zaten :D

matadorcuk
16/05/2012, 23:27
Evet benımkilerde açık renk.

_FeRDi_
16/05/2012, 23:36
2 numara var benim arabada ve çok şükür daha hiç ceza yemedim çevirmelerde. Sanırım polis koyu ve içeriyi göstermeyen filmlere ayar oluyor :D

ZAK1980
16/05/2012, 23:45
Benim aracım da 10 gün önce geçti muayeneden orda sıkıntı yaşamadım...

Fakat bu cam filminin hepsine yazmıyorlar galiba çünkü daha dün girdiğim çevirmede hiç birşey demediler, Adam ya fark etmedi yada iyi tarafına denk geldik. Benim önler arkalara göre 1 ton daha açık acaba o yüzden mi birşey demediler bilemedim...

Birde bundan birkaç ay önce bir polis beni çevirdi ve bak cam filmi yasak bunlar çok koyu, bunların %75 gösteren açık olanı var onu yap arabana demişti. O yasak değilmiş bu uyarıyı şirket arabası için yapmıştı bana bende uyarıyı dikkate alım kendi arabama öyle yaptım :D :D
Levent kac numara yaptırmıstın camları Ön-Arka?

efe_erdem
17/05/2012, 01:09
Bi t jet alın. Camları kendılıgınden karartılmıs, tavanı zaten cam tavan o da siyah, farları da karartılmıs orjınal. Ceza yemeden ıstedgınız kadar gezın bu kadar basıt.
Saygılar :)

evoxIx
18/05/2012, 16:07
bendede punto fun modeli var racing sınıfında geçiyo beyaz renk spoıler etek marşpiyel hepsi mevcut içi karbon kaplı gövde vs.. çok sade ve asil açıkçası ancak on yan arka yan ve arka camlar filmli bariz belli. ama aracın görüntüsüne öle çekicilik güzellik katıyorki çevredeki insnlar gibi polislerde hevesle bakıyor .. geçen çevirmede durdum camlarım kapalı hiç açmadım direk arabadan indim evrak kontrlü dedi çıkardm verdim o ensada gözleri camlara takıldı bunlar orjinalmi dedim on camlar ole ama arkalar değil dedim işn gerçeği 2.el aldık aracı tereddütte kalmdık değil dedim. polis aracnın yanına gittm alkol testi temız çıktm bu sefer amiri dur bide ben şu camlara dedi onada aynı şeyleri söyledim . benım tahmınım polsin insiytfi olumlu yonde oldu hersey temiz çıknca ve dogru konusunca polise karşı iyi akşamlar dedi gidebilrisniz dedi gittm.... işin gerçeği bazı arkdşlardan yormlarda yazmşlar dikkat çeken aykırı bi görüntüsü olmucak aracın sade ama göze hoş çarpan öle gökkuşağı gibi olunca dikiz ayna jantlar farlar malesef kıllık yapıp veriyo eline reçeteyi ilaçlarını kullan öle çık karşıma bidaha diyo...

Sherseri020
18/05/2012, 18:46
arkadaşlar fil çektiriyorsunuz madem gidin 3m çektirin en kral polis bile ceza kesemez arabanıza ben zil gibi geziyorum sisler acık camda 4 numara 3m film polis durdurunca gel abi diyorum otur içine bak ne yazıo KOSKOCA T.S.E damgası var filmde sen ne diye ceza kesceksin diyorum adam tabi yediremiyor bas git diyor bu güne kadar yediğim tek ceza arkadaşla yarısırken polise makas atıp performans eksozundan dı şimdi onuda cıkardım sdece 106 filtresi var çevirmeyede giriyorum sıkıntı yok polisi görünce hemen komserim çekmeyin kendilerini bişi zannediyorlar muhattap bile olmucan