PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski giysiler hk

Misafir047
03/05/2012, 14:13
arkadaşlar ankarada 2 aylık uğraş sonucu benim ve çevrede topladığım eski giysileri topladım bugun teslim etmeyi düşünüyordum fakat bulamadım telefonda açtım ne hikmetse cevap vermiyor sizlerin bildiği bir dernek varmı bunları alıp gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilecek varmı bildiğiniz yardımcı olursanız sevinirim

Rapax
03/05/2012, 15:11
İstanbul'da olsaydınız Darülaceze diyecektim fakat Ankara'da da böyle yerler olmalı. Eminim kabul edeceklerdir. Yıpranmamış ürünler olursa ihtiyaç sahipleri daha da mutlu olacaklardır.
Düşünceniz için ayrıca sizi tebrik ediyorum.

aykut_1914
03/05/2012, 15:19
tebrikler. Eski değilde kullanılmayanlar olursa bence daha makbule geçer,kendi fikrim etrafınızda bildiğiniz yada semtçe durumu uygun olmayan bir yerden aileye veya ailelerede bu yardımı yapabilirsiniz.

Ziyaretçi051
03/05/2012, 16:56
Şafak çalışman için tebrik ederim.Eskiden deniz feneri gelip alıyordu ama şimdi varmıgelip alırlarmı bilmiyorum.

celenlee
03/05/2012, 17:51
Belediye ile ya da Muhtarinizla bir gorusun ;)
Ist bahcelievlerde bir parkin girisinde bir bina bu ise tahsis edildi, ihtiyac sahipleri gelip gezip begendiklerini aliyor, gonulluler de arada duzenleme yapiyor, askilara raflara yerlestryorlar gelen esyalari.
Ben acildiktan 2sene sonra ogrendim burnumun dibindeki yeri, umarim sizin yakinlarinizda da vardir ;)

Misafir047
04/05/2012, 12:39
arkadaşlar muhtarlığa gittim bi tane kız oturtmuşlar masaya muhtar yok herneyse hala bulamadım telefon açyorum ilgili yerlere açan yok ne yapacağımı şaşırdım

sedini
04/05/2012, 12:47
Tebrikler.. Guzel bir hayir isi.. Bende ihtiyaci olan cevremde bildigim insanlara dagitiyorum.. Darulaceze artik yeni kiyafet aliyor onlar almaz.. Cocuk esirgeme kurumu da oyle.. Belediyeye gidip sorarsaniz yardimci olabilirler.. Muhtara ulasamamissiniz ulasabilirseniz onlarinda yonlendirmesi gerekir.. İhtiyac sahibi pek cok insan var..

Sent from my iPhone using

Misafir047
04/05/2012, 12:49
Tebrikler.. Guzel bir hayir isi.. Bende ihtiyaci olan cevremde bildigim insanlara dagitiyorum.. Darulaceze artik yeni kiyafet aliyor onlar almaz.. Cocuk esirgeme kurumu da oyle.. Belediyeye gidip sorarsaniz yardimci olabilirler.. Muhtara ulasamamissiniz ulasabilirseniz onlarinda yonlendirmesi gerekir.. İhtiyac sahibi pek cok insan var..

Sent from my iPhone using

farkındayım uğraşıyorum zaten inşallah teslim ederim bugün

Misafir047
04/05/2012, 13:10
arakadaşlar sonunda buldum Ankara Sokak Çocukları Koruma Derneğine teslim edeceğim yardımcı ilgili olan herkese teşekkür ederim

ozdem
04/05/2012, 15:00
Öncelikle bu güzel çaba, emek için teşekkürler...

Diğer arkadaşlarında söylediği gibi belediyeler ve muhtarlıklar ilgileniyor...

Yagmuradam
07/05/2012, 00:26
Belediye ile ya da Muhtarinizla bir gorusun ;)
Ist bahcelievlerde bir parkin girisinde bir bina bu ise tahsis edildi, ihtiyac sahipleri gelip gezip begendiklerini aliyor, gonulluler de arada duzenleme yapiyor, askilara raflara yerlestryorlar gelen esyalari.
Ben acildiktan 2sene sonra ogrendim burnumun dibindeki yeri, umarim sizin yakinlarinizda da vardir ;)

Siz öğrenmişsiniz yerini. Ben hala bilmiyorum. Adresi yada bir internet sitesi falan var mı?

Arada eşya topluyoruz ama ihtiyaç sahibine gidiyor mu bilmiyoruz..

diesel32
07/05/2012, 00:31
Siz öğrenmişsiniz yerini. Ben hala bilmiyorum. Adresi yada bir internet sitesi falan var mı?

Arada eşya topluyoruz ama ihtiyaç sahibine gidiyor mu bilmiyoruz..

+1 evet hangi park? bende b.evlerde oturuyorum ama duymadım böyle bişi...
ben genelde olmayan yada kullanmadığımı memlekete durumu iyi olmayanlara yolluyorum...

Misafir047
07/05/2012, 09:11
valla ankarada ki yeri strazburg cad. no:43 çankaya-ankara onca olumsuz yaşadıkları hayata karşın yüzlerindeki sevinci tebessümü görmeye değerdi herkese tavsiye ederim bağışta bulunmaları için