PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bagaj kapagı tutucusu yada tamponu dusmus

pdr42
02/07/2007, 22:36
arkadaslarbagaj kapagını kapatırken onun altında kalan iple tuttugu kucuk kapak varya işte onun plastiği dusmus. off bu da naısl anlatılırki hani arka bagajı actıgımızda birde içerideki bagaj kapagı iple tuutlu olan varya o nun altında bi sağda bi de solda plastiğe değmesin diye ufacık parmak ucu kadar yumusak bi plastik var dikkatinizi cektimi bilmem işte onun biri dusmus araba da acayip ses yapıyo yahu onu kaybeden varmı hiç ben kaybettimde acaba serviste olabilirmi

ABNEW
03/07/2007, 00:55
Mustafa neden bahsettiğini anladım:) Geçmiş olsun.Bence bir parça sünger bile işini görür gibi...

Honor COOPER
03/07/2007, 08:21
serviste olması lazım sonuçta bu araç ülkemize 10 yıl yedek parça garantisiyle girmiş bir araç.
yoksa bile en uygun çözümü üretirler serviste.

ufukbzk84
03/07/2007, 10:19
sünger veya aynı büyüklükte yumuşak plastik işi görür...

the_Algn
03/07/2007, 12:23
o parçanın adı neydi hatırlayan var mı. Şapkalık mıydı:)) servis söylmeişti ama unuttum.

gurik
03/07/2007, 22:09
mustafa git bir uno dan çıkma al kardeşim. uno ile gp de aynı o parçalar. para da almazlar...

grande
03/07/2007, 22:40
aynı şey banada oldu.
taşınırken yükleme doldur boşalt yaparken o da taşınmış bir yerlere.
kauçuk ufak bi destek parçası.mdf ses çıkarmasın diye.
servise gittim.
buldular bir yerden taktılar.
önemli birşey diil.
hallolur.

pdr42
05/07/2007, 11:49
hmm tesekkürler arkadaslaer servise gidince bakarım

FirePower
27/12/2007, 02:43
Bizim araçta o kauçuk parçaların ikisi de yerli yerinde duruyor, buna rağmen parke taş gibi bozuk zeminde, şapkalık(pandizolt) sinir bozacak derecede ses yapıyor. Çare olarak bu parçanın sağ ve sol sütunlarda oturduğu plastik kısma pencere izolasyon süngeri yapıştırmayı düşünüyorum ama yine de şapkalık bozuk zeminde yerinden oynamaya devam edecek. Acaba bunu oraya sabitleyen bir parça var da biz mi bilmiyoruz?

Bu soruna sahip olan başka arkadaşlar görüş belirtebilirlerse memnun olacağım...