PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bayi ile görüşme

woyzeck
11/01/2007, 15:37
merhaba arkadaşlar.biraz önce bayideydim ve müdür beyle görüştüm.sitemizin tanıtımını yaptım.çok beğendi.(sık kullanılanlara ekledi hemen) toplantıda tanıtacağını da ekledi hemen sözlerine.onunla konuşurken bir kart sistemi gündeme geldi.siteye üye olan arkadaşlara kart yaptırsak teknik servilere gittiğimizde belli bir indirimden faydalanabilir diye konuştuk.bu konuda fikri olan arkadaşların yazmasını istiyorum.müdür bey(hakan bey) çok ilgilendi bu sitemizle.daha gelişmeler olacak."ben inceleyeyim sitenizi bu konuda elimden geleni yaparım" dedi.fikirlerinizi bekliyorum.....

Misafır
11/01/2007, 15:43
abi kart konusu çok güzel olur.
üzerinde bir tarafta fiat logosu diğer tarafta da bizim stickerin logosunun olduğunu düşünsenize.
bir de bu karta güzel bir isim bulduk mu o zaman iş tamamdır.
mesela gp kart, ya da grandepuntotr kart gibi.

ayrıca kulübümüze üye olan arkadaşlara da bu kart aracılığı ile indirim yapılması ayrıca mükemmel olur kanaatindeyim.

ne dersiniz arkadaşlar ?
çok iyi olmaz mı sizce de :)

woyzeck
11/01/2007, 15:47
evet arkadaşlar bana söylenen "siz atılımı yapın,biz de destek olalım" dedi.bence bu kart işi çok iyi.arkadaşlar da ilgilenirlerse çok sevinirim..

Mısafir
11/01/2007, 15:54
Bu arada kart demişken search and rescue diğer arabalara bırakmak için kart da bastırıcaktı. Bu gün uğrayabilirse bana bi 1000 tane yollayacak. isteyen arkadaşlara dağıtabilirim.

OzzY
11/01/2007, 15:58
çok güzel bi haber hızla büyümeye devam ediyorum

ee napıcaz peki :D

Misafır
11/01/2007, 16:00
vallahi ozan, her ilin başkanları ve gerekirse diğer üyeleri aralarının en iyi olduğu büyük bir bayiiye gidip bu konu ile ilgili olarak çalışmalar yapmalı bence.

en doğru hareket bu olur kanımca.

woyzeck
11/01/2007, 16:03
bence bu işi de ciddiye alalım ;) hemen bir kart şekli çıkaralım.maliyet araştırması yapalım ve anket açalım.

maviş
11/01/2007, 16:05
arkadaşlar kart tasarımı belli olduktan sonrasıyla ilgili ben yardımcı olurum
babamın matbaası var :)
çok cüzi paralara baskı işlerini halledebilirim 8O
servislerde indirim olayı olursa çok hoş olurya
merakla bekliyorum bu olayı

Misafır
11/01/2007, 16:09
eyvallah maviş.
sağol kardeşim.

abi , işte böyle böyle büyüyeceğiz.
böyle böyle can dostlar kazanacağız
ve böyle böyle tüm türkiye bizi tanıyacak ve sevecek.

işte olay budur arkadaşlar.
herkes elinden geleni yapmak için hemen atılıyor ortaya.
daha ne olsun ki.
var mı gp kardeşliği gibisi.

ORACLE
11/01/2007, 16:12
arkadaşlar kart tasarımı belli olduktan sonrasıyla ilgili ben yardımcı olurum
babamın matbaası var :)
çok cüzi paralara baskı işlerini halledebilirim 8O
servislerde indirim olayı olursa çok hoş olurya
merakla bekliyorum bu olayı
Ya hocam matbaa demişsin.
Ben bizim buralarda cast folyo bulamıyorum.
senin bilgin var mı bu konuda nereden temin edebilirim.
Reklamcılarda olur dediler ama buralarda bulamadım.
Bu kapı açma kollarını ve cam açma düğmelerinin orayı kaplamak istiyorum.
Alüminyum renginde ??

maviş
11/01/2007, 16:13
eyvallah maviş.
sağol kardeşim.

abi , işte böyle böyle büyüyeceğiz.
böyle böyle can dostlar kazanacağız
ve böyle böyle tüm türkiye bizi tanıyacak ve sevecek.

işte olay budur arkadaşlar.
herkes elinden geleni yapmak için hemen atılıyor ortaya.
daha ne olsun ki.
var mı gp kardeşliği gibisi.

ne demek elimden gelen birsey olursa sev seve yaparım8O

woyzeck
11/01/2007, 16:14
evet arkadaşlar.Hakan Bey (müdür) siteyi çok beğendiğini hatta kendisinin de üye olacağını söyledi.siz bu işi büyütün ben şahsım adına elimden ne geliyorsa yapacağım dedi.bunlar çok iyi gelişmeler.kart işini de kartona yapmayalım bence.kredi kartlarına benzer şık ve sağlam birşey olsun.ne dersiniz?

maviş
11/01/2007, 16:14
Ya hocam matbaa demişsin.
Ben bizim buralarda cast folyo bulamıyorum.
senin bilgin var mı bu konuda nereden temin edebilirim.
Reklamcılarda olur dediler ama buralarda bulamadım.
Bu kapı açma kollarını ve cam açma düğmelerinin orayı kaplamak istiyorum.
Alüminyum renginde ??

nerde oturuyordun Oracle?
sana verebilecegim adresler Topkapı ve bayrampasa civarında olabilir ama emin degilim aradıgın folyo onlarda mevcutmudur? bu civarlar uygun diyorsan sanırım bir yer olması lazım

ORACLE
11/01/2007, 16:17
Abi ben ümraniyede oturuyorum ama hafta sonları z.burnuna sık sık gidiyorum Aile ziyaretine oraya gitmişken topkapı ve b.paşa çok yakın

OzzY
11/01/2007, 16:22
evet arkadaşlar.Hakan Bey (müdür) siteyi çok beğendiğini hatta kendisinin de üye olacağını söyledi.siz bu işi büyütün ben şahsım adına elimden ne geliyorsa yapacağım dedi.bunlar çok iyi gelişmeler.kart işini de kartona yapmayalım bence.kredi kartlarına benzer şık ve sağlam birşey olsun.ne dersiniz?
kesinlikle

maviş
11/01/2007, 16:23
Abi ben ümraniyede oturuyorum ama hafta sonları z.burnuna sık sık gidiyorum Aile ziyaretine oraya gitmişken topkapı ve b.paşa çok yakın

Oracle Numaraya vereyim bir konus istersen
Yazım reklamcılık 0212 615 60 19
Muharrem bey var orda ismi aklıma gelmeyen bir kız var oda sana yardımcı olacaktır.
Emo'dan arıyorum dersin ben biraz önce arayıp konustum birde sen tarif edersin
birsey olursa buraya yaz baska yerlerede bakmaya calısırım

grande
11/01/2007, 16:24
ewt arkadaşlar kart işi çok iyi bir gelişme.
bu site sakinlerine özel bir indirim söz konusu olursa daha iyi olur.

Hadi bakalım vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
Zaten arabalara da zam gelmiş.

Misafır
11/01/2007, 16:35
abi bence yukarıda da yazdığım gibi kartın sol üst köşesinde fiatın amblemi olmalı.
sağ üst köşesinde de klübümüzün amblemi

kartın yarısından fazlasını kaplayacak kadar büyük ve ön çaprazdan çekilmiş yarım boy bir grandepunto resmi olacak ama silüet gibi olacak, çok fazla belirgin olmayacak .
altına da kartın sahibinin adı ve soyadı, onun altında da kartın numarası ( bu numaranın yanında veya altında araç plakası da olabilir.

bence böyle bir kart olabilir, ne dersiniz arkadaşlarım, sizce nasıl bir fikir bu.

hoşunuza giderse erdi belki de böyle bir kart tasarımı yapabilir diye düşünüyorum, olur mu sizce de ?

Misafır
11/01/2007, 16:41
evet arkadaşlar lütfen tüm dikkatler bu konu başlığına.

herkesin fikrine ve görüşüne ihtiyacımız var.

ORACLE
11/01/2007, 16:43
evet arkadaşlar lütfen tüm dikkatler bu konu başlığına.

herkesin fikrine ve görüşüne ihtiyacımız var.

Abi ben programcı olmama rağmen dizayn konusunda çok yeteneksizim.
Bu iş ayrı bir beceri istiyor. Ancak indirim konusu ile ilgili bir faydası olacaksa kesinlikle yapmalıyız böyle bir şey

Notorious
11/01/2007, 16:45
abi bence yukarıda da yazdığım gibi kartın sol üst köşesinde fiatın amblemi olmalı.
sağ üst köşesinde de klübümüzün amblemi

kartın yarısından fazlasını kaplayacak kadar büyük ve ön çaprazdan çekilmiş yarım boy bir grandepunto resmi olacak ama silüet gibi olacak, çok fazla belirgin olmayacak .
altına da kartın sahibinin adı ve soyadı, onun altında da kartın numarası ( bu numaranın yanında veya altında araç plakası da olabilir.

bence böyle bir kart olabilir, ne dersiniz arkadaşlarım, sizce nasıl bir fikir bu.

hoşunuza giderse erdi belki de böyle bir kart tasarımı yapabilir diye düşünüyorum, olur mu sizce de ?

Fıat gibi ticari logoları kullanırken, marka tescili olduğu için izin almak gerekebilir.Bu tür işlerle uğraştığım için biliyorum.
Neticede kart işi çok güzel fikir, birlikten kuvvet doğar.

woyzeck
11/01/2007, 16:53
"notorious" haklı bence.fiat logosu riskli olabilir.ayrıca bunun için izin almak ilemleri yavaşlatabilir.biz kendi logomuzu kullanalım bence de.ayrıca silüet halindeki grandepunto resmi de hoş.bende öyle düşünmüştüm ;)

pdr42
11/01/2007, 16:56
valla guzel olurda bu iş indiirm işi olurmu acaba aslında bahsedilen seyler cok guzel kart olayı falan da indirim yaprlarasa iyi olur tabi arkadaslar soylede yapabiliriz fiat bu işe elatmazasa bu kartların tasarımını kendimiz yapar ve bastırırız . daha sonra herkes bir tane bayi ile anlasır bizim uyelere ayrıyyeten indirim sozu alırız karıtmızıda gosterince bu indiirmden faydalanırız. tabi aynı ilde olsak cok harika olur ama olsun arkadaslar ileriyi dusunmek lazım illerde her ilden 100 uye oldugunu dusnun ben benzer atılım yaptım ama konya içi olmustu bendce bu fikri ciddiye alırsanız harika olur

OzzY
11/01/2007, 16:57
okyzana sms attım tasarımla ilgilenicek...

smtg
11/01/2007, 16:57
slm arkadaşlar.. eski formdada vardım burda da varım.. benimde fikrim kendi gp logomuz bence bayağı ii yakışır kart olucaksa.. tabi hukuksal açıdan ve imkanlşarın el verdiğince değerlendirmek gerek bu konuyu..

Misafır
11/01/2007, 16:58
ok arkadaşlar.
haklısınız.
fiat logosunun bizi uğraştıracağı aklıma gelmemişti.

ama diğerleri fena fikir değil gibi geliyor ne dersiniz ?

Mısafır
11/01/2007, 16:59
arkadaşlar hızlı buyuyoruz. gelısmeler olacaktır acele etmeyelım...
cogu bayı bızden haberdar.

Misafır
11/01/2007, 17:01
evet arkadaşlar değişiklik sonucunda şunu oya sunuyorum. kartın sol veya sağ köşesinde kulübümüzün amblemi ayrıca istenirse veya sorun olmazsa diğer köşeye de grandepuntonun meşhur p harfi.

Gkhan
11/01/2007, 17:01
Arkadaşlar öncelikle ilgilenenlere tşk'ü bir borç bilirim.Güzel bir çalışma.Kart lı sistem çok güzel olur.Fakat bunlar okadar kolay değil önclikle bu soru işaretlerini kaldıralım.

Misafır
11/01/2007, 17:02
vadi , sen bu konuda birşeyler yapabilirmisin.
zincirlikuyu birmot ile bu konuyu konuşabilirmisin, sonuç alabilirmiyiz sence ?

Gkhan
11/01/2007, 17:02
Logo olarakta fiat ta olabilir ama ben Grande puntonun logosu olan ''p'' harfinden yanayım

Misafır
11/01/2007, 17:04
gkhan00 fiat logosunu da düşündük ama diğer arkadaşlarında yazdığı gibi bu biraz sorun olabilir.
bir marka netice itibari ile , ve o markayı da firma ile görüşüp izin almadan kullanmamız çok zor.
bayağı uğraştırır yani.

Gkhan
11/01/2007, 17:05
haklısın biz fikir olarak bunları söyleyebiliriz ve ilk aklıma gelen birşey daha var.Oda REKLAM

maviş
11/01/2007, 17:12
evet arkadaşlar değişiklik sonucunda şunu oya sunuyorum. kartın sol veya sağ köşesinde kulübümüzün amblemi ayrıca istenirse veya sorun olmazsa diğer köşeye de grandepuntonun meşhur p harfi.

bence punto resmi bence bizim sitedeki cizgisel logo hali cok daha iyi olacaktır gibi geliyor
çünkü kartın basım aşamasında daha rahat olacagını düsünüyorum resim olacak bir çalışmadaki maliyetlerde ona göre olacaktır
eger bir çalışma yapacaksak birkac alternatif olursa çok daha iyi olur gibi geliyor

Notorious
11/01/2007, 17:13
Arkadaşlar bu konu iyice netleşince Fiat bayilerinden ziyade, üst kademede hatta italya ile irtibat kurulup fikirleri alınabilir.Neticede bu site 'grande punto' markasına büyük artılar sağlamaktadır.Büyük düşünüp bu sitenin büyüklüğünüde hissettirmek lazım diye düşünüyorum.Bize ne gibi faydaları olabilir konusunda girişimde bulunulabilir.

Misafır
11/01/2007, 17:15
reklam işi bayağı ince bir konu.
o konuda tüm üyelerimizin fikirlerini almamız ve de bu işten gerçekten anlayan arkadaşlarımızın fikirleri doğrultusunda ve de bu konuda çalışan tanıdıklarımız vasıtası ile birşeyler yapmaya başlayabiliriz, ama bu konu biraz daha yavaş ilerler gibime geliyor.
çünkü çok ciddiye alınması gereken ve de çok ince elenip sık dokunması gereken bir konu.

ama yapacaklarımız arasında da var tabi ki.
ilkini geçtiğimiz pazar yaptık zaten.
ah bir de stickerlerimiz gelmiş olsaydı.
tüm arka camda sticker olsaydı çok daha iyi bir reklam olurdu doğrusu.

Gkhan
11/01/2007, 17:19
Benim reklamdan kastım sokaklarda yayabiliriz.Yada dediğim gibi buluşmalarda gazete gibi yayın organlarından ayarlarsak çok tatlı olur :) Bu arada carting yapmayada gitmek lazım ya :)

Misafır
11/01/2007, 17:19
yok mavişim yanlış anladın beni abi.

ben şey yazmıştım.
kartın sağ veya sol üst köşelerinden birine grandepuntonun p si diğer köşeye de bizim klüp logomuz olan sticker resmi.

kart ortasında bulunacak olan gp silüeti güzel durur be maviş.

ama tüm arkadaşlar fikirlerini belirtir, ortak karar ne olursa o şekilde yaptırılır.

sağol fikrin için. ;)

woyzeck
11/01/2007, 17:20
biz bu eksikleri halledelim gerisi kolay arkadaşlar.sticker,koltuk kılıfı ve kart olayı standart olur ve bayiye böyle gitmeye başlarsak inanın ciddiye alacaklardır.ben bu arada bir irtibat daha kurdum.buradaki bayi tüm grandepunto alanlarla beni görüştürecek.üye artışı da söz konusu olacak inşallah...İLERLİYORUZ...

Misafır
11/01/2007, 17:21
gazete ve televizyon olayını geçen buluşmada ayarlamıştık.
şubat sayısında da bu buluşma ve sitemizin reklamı tunningtürkiye dergisinde çıkacak.

çok güzel oldu.
keşke o zaman sen de aramızda olsaydın.
;)

Gkhan
biz bu eksikleri halledelim gerisi kolay arkadaşlar.sticker,koltuk kılıfı ve kart olayı standart olur ve bayiye böyle gitmeye başlarsak inanın ciddiye alacaklardır.ben bu arada bir irtibat daha kurdum.buradaki bayi tüm grandepunto alanlarla beni görüştürecek.üye artışı da söz konusu olacak inşallah...İLERLİYORUZ...

8O 8O 8O

Misafır
eyvallah woyzeck.

sağol kardeşim.

Gkhan
11/01/2007, 17:23
gazete ve televizyon olayını geçen buluşmada ayarlamıştık.
şubat sayısında da bu buluşma ve sitemizin reklamı tunningtürkiye dergisinde çıkacak.

çok güzel oldu.
keşke o zaman sen de aramızda olsaydın.
;)

Keşke olsaydım kaçırdığıma üzüldüm ama sizler adına çok sevindim8O 8O

Notorious
11/01/2007, 17:23
Aslına bakarsanız Punto yazısındaki P harfide tescillidir ama niye izinsiz kullanıyorsunuz demezler herhalde...:)

Gkhan
11/01/2007, 17:25
Aslına bakarsanız Punto yazısındaki P harfide tescillidir ama niye izinsiz kullanıyorsunuz demezler herhalde...:)

8M 8M 8M 8M 8M 8M 8M olmadı başka bişey koyarız ya bi ortak karara varalımda.Ama P harfi süper:)

Misafır
11/01/2007, 17:26
notorious , baba var ya ne diyeyim sana şimdi :D

gerçi doğru yazıyorsun, ama inşallah birşey demezler.

sen bu konuda bir araştırma yapabilirmisin ?

birşeyler yapabilirsen seviniriz kardeşim.

woyzeck
11/01/2007, 17:27
arkadaşlar şimdi tekrar konuştum.(müdür açmayacak birdaha telefonu bu arada :) ) logo da tescillidir tıpkı marka gibi dedi.izinsiz sakın kullanmayın dedi.bu yüzdentescilliler dışında kendi logomuzu oluşturalım bence.stickere benzer daha sade birşey yapalı ya da stickeri kullanalım bence.?

padawantr
11/01/2007, 17:27
Ya ben tasarlarım bi kart ama okyzan benden çok daha iyi yapar bu işi. Ne de olsa güzel sanatlarda okuyo dimi?

ORACLE
11/01/2007, 17:29
Abi burada kullanıyoruz ama P harfini.
Bu durumda aslında bu da sorun yaratmaz mı?

Misafır
11/01/2007, 17:29
okyzan halleder bu işi.
biraz bizim fikirlerden, epeyce kendi fikirlerinden derken ortaya harika birşey çıkar eminim.

Gkhan
11/01/2007, 17:30
:)

Misafır
11/01/2007, 17:30
hakikatten ya.
aslında oracle de doğru söylüyor.

woyzeck
11/01/2007, 17:32
bu işi çok iyi bilmem ama şu var onu iyi biliyorum.o "p" harfi sağa doğru biraz yatık.biz de onu düz yaparız.böyle bir kaçış noktası var.ama tabi bunu yapmak ne kadar doğru olur bilmem :)

Notorious
11/01/2007, 17:33
kardeşim gerçi sağolsun woyzeck kardeşimiz sorup öğrendi, geçen konusu olduğu gibi kopya taklit konularında Çin buyuk tehdit oluşturuyor.Fiat gibi büyük ve dünya pazarına hitap eden firmalar, yaptığı ar-ge çalışmalarını duyurmadan patent ve tescil işlemlerini hallediyorlar.Hatta hatırladığım kadarıyla Madrid anlaşmasına göre Avrupa ülkeleri ve daha bir çok ülkede bir kerdebirden tescil yaptırılıyor.

Gkhan
11/01/2007, 17:34
bu işi çok iyi bilmem ama şu var onu iyi biliyorum.o "p" harfi sağa doğru biraz yatık.biz de onu düz yaparız.böyle bir kaçış noktası var.ama tabi bunu yapmak ne kadar doğru olur bilmem :)

Pratik zeka diye ben buna derim 8M

woyzeck
11/01/2007, 17:34
sağol kardeşim ;)

Notorious
11/01/2007, 17:35
Abi burada kullanıyoruz ama P harfini.
Bu durumda aslında bu da sorun yaratmaz mı?

Burada kullanıyoruz ama kötü amaçla değil:D Hatta markanın reklamını yapıyoruz.

Misafır
11/01/2007, 17:35
abi hiç olmadı diyelim yanlızca kendi sticker logomuzu kullanırız.

ona da yasak yok ya. ;)

ORACLE
11/01/2007, 17:36
Burada kullanıyoruz ama kötü amaçla değil:D Hatta markanın reklamını yapıyoruz.

İnşallah meyve veren ağacı taşlamaya kalkmazlar:D

Gkhan
11/01/2007, 17:37
:)

woyzeck
11/01/2007, 17:37
o yasak olamaz :) bize de mi yani derler insana :)
bencede en iyisi yani risksiz olanı kendi stickerimiz...

Notorious
11/01/2007, 17:41
Üst kademede görüşmek gerekir derken kısmen bu konuyuda kastedmiştim.Bu forum ne kadar bağımsızda olsa, bir marka hakkında organizasyonlar yapılıyor.Bu konu hakkında fikir alışverişi yapılabilir.

Notorious
11/01/2007, 17:51
ayrıca konuya olumsuz bakmamak lazım.Birçok firma bilgi paylaşımı olması ve bu bilgilere ulaşmak için kendi sitelerinde forumlar oluşturuyor.Burada birçok punto sever kendi imkanlarıyla böyle bir site kurup, gönüllü olarak bilgi paylaşımı sağlıyor. arkadaşımızın sık sık kullandığı gibi punto kardeşliği kavramı oluştu.
Kısacası takdir edicek bir organizasyon. Ben Fiat yetkilisi olsam sonuna kadar desteklerim :D

Gkhan
11/01/2007, 17:53
Punto KardeŞlİĞİ

breakerman
11/01/2007, 17:56
Arkadaşlar şunuda göz ardı etmeyelim bu site markanın ve modelin reklamını yapmak konusunda çok ciddi adımlarla ilerliyor..

Misafır
11/01/2007, 17:57
Yürü be notorious .
kim tutar seni.

abi ağzından bal damlıyor vallahi.

sen çok yaşa emi.

yaşasın gp kardeşliği.
viva gp. :D

Gkhan
11/01/2007, 17:58
farkettim breakerman

:D:D

Notorious
11/01/2007, 17:59
Arkadaşlar şunuda göz ardı etmeyelim bu site markanın ve modelin reklamını yapmak konusunda çok ciddi adımlarla ilerliyor..

Kesinlikleee

Notorious
11/01/2007, 18:00
Yürü be notorious .
kim tutar seni.

abi ağzından bal damlıyor vallahi.

sen çok yaşa emi.

yaşasın gp kardeşliği.
viva gp. :D

Mühim olan kardeşlik gerisi hikayeee. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için

woyzeck
11/01/2007, 18:01
işte bu hoş oldu...:)

Gkhan
11/01/2007, 18:01
Mühim olan kardeşlik gerisi hikayeee. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için

:D::D:D:D:D

Misafır
11/01/2007, 18:04
abi orta çağ şövalyeleri gibi oldu vallahi.

bir de yuvarlak gp masamız olursa oldu bitti o zaman :D:D:D:D:D

Gkhan
11/01/2007, 18:05
hahahaha

OzzY
11/01/2007, 18:06
buarada okyzan akşam tasarımla ilgilencek...

breakerman
11/01/2007, 18:06
Yaw şeytan tüyü var bu arabada şikayet konusunda orası tıkırdıyo burası zırıldıyo diye ağlarız,ama onsuzda yapamayız..
Seviyorum arabamı ya.. Güzel dostuklara da vesile oldu ve çok daha fazlasına da vesile olur İnşallah..
, abi lafını çalıcam ama izninle :D

viva gp 8O

woyzeck
11/01/2007, 18:12
evet yaaa.ben bu arabayı aldım ama öyle aşırı da memnun değilim aslında ama bu anlamda çok memnunum.çok iyi arkadaşlıklar kazandırdı.bu yüzden arabamı çooookkk seviyorum :)

Notorious
11/01/2007, 18:19
Ben daha arabamı bile teslim almadım.aracım bugun Edirne den gelecekti.yarın akşam bakımı ve bıya koruma ve motor koruma işlemleri yapıldıktan sonra alacağım inşallah.Arabayı almadan hatta koltuk kılıfı bile sipariş verdik 8M
Neticede bu seviyeli saygılı bilgi paylaşımın sağlandığı forumda olmaktan çok mutluyum.(Bilgi paylaşıldıkça çoğalır)
Bu sitenin kurumunda emeği geçen tüm dostlarıma bir daha teşekkür ederim.

woyzeck
11/01/2007, 18:29
şimdiden hayırlı olsun...kazasız belasız inşallah ;)

emre
11/01/2007, 18:52
:D ben konuya sonradan dahil oluyorum ama bu kart işi SÜPERRRRR 8O 8O 8O
bencede fiat amblemindense "p" harfi güzel. Sitenin logosunu sölemeye gerek yok zaten o olmazsa olmaz

ne diosunuz VİVA GP 8M 8M 8M

pdr42
11/01/2007, 18:54
arkadaslar oyle biraz aceleden yaptım soyle bişey ustune fotoda ekleyecektim biraz denedim guzle olmadı zaten buda guzel deil ama fikir olsun diye gonderiyorum bakın bakalım
https://img186.imageshack.us/img186/96/ggxp7.jpg (https://imageshack.us)

dejavu
11/01/2007, 20:45
ewet çok güzel olmuş... ama üzerinde biraz daha çalışılmalı bence logo var onuda göz ardı etmemek lazım derim.. onuda halletmek belkide kaldırmak gerekecek..

microab
11/01/2007, 20:58
1 dakika boş durduğunuz yok Maşallah Maşallah 8O

Gkhan
11/01/2007, 23:11
microab :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:

Linos
11/01/2007, 23:38
Arkadaşlar; kart işi gerçekten çok iyi fikir!
Ancak ben bunun için daha erken olduğunu düşünüyorum! Bayiilerden yahut başka bir takım firmalardan indirimler alabilmemiz için sayımızın artmasını beklemeliyiz! Bakacak olursanız, son bir kaç günde 30'a yakın yeni üyemiz oldu! Şöyle 1 ay kadar sayımızı arttırmak için çaba harcayalım derim! "Birlikten güç doğar"! Adamların karşısına ne kadar fazla üyeyle gidebilirsek, o kadar fazla şey talep edebiliriz!
Nacizane fikirlerim bunlardır...;)
8O

Gkhan
11/01/2007, 23:40
Linos haklısın ben en yakın zamanda gp lerin sileceklerine web adresimizi koymaya başlıyacam :)

Mısafır
11/01/2007, 23:41
Bayilerle konuşulabilir. ama güzel bi olusum ıcerısındeyız. oncelık grande punto kardeşliği ve aramızdaki paylasım ınsanların bılıclendırılmesı ve fayda saglamak.
tabıkı bize ozel kampanyalar ve cozumler ıcın gırısımlerımız olucak...

Gkhan
11/01/2007, 23:43
Bayilerle konuşulabilir. ama güzel bi olusum ıcerısındeyız. oncelık grande punto kardeşliği ve aramızdaki paylasım ınsanların bılıclendırılmesı ve fayda saglamak.
tabıkı bize ozel kampanyalar ve cozumler ıcın gırısımlerımız olucak...

Mutlaka

Misafır
12/01/2007, 09:22
vadiye tamamen katılıyorum.

pdr arkadaşıma da bir tavsiyem var.
bence grande punto kulübü yazısının fontunu değiştirmeli.
yazı çok büyük ve de tüm kartı kaplıyor.

ayrıca ön çaprazdan , arabanın ortasına kadar olan bir resim daha iyi durur kanaatimce.

bir de böyle denersen belki de daha çok hoşuna gider.

Misafir2
12/01/2007, 10:46
olmalı zaten hocam farkımız ve avantajlarımız