PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabamdan sıkıldım biraz değişiklik şart :)

motor delisi
24/04/2012, 15:23
Arkadaşlar aracım evo beyaz renk ve tamamen orjinaldir,

Aracıma sırası ile şunları yapmak istiyorum.

- Ön plaka nova plaka ( Yani kare plaka )
- Ön amblemin bulunduğu nikelaj çıtası siyah kaplama.
- Far karartma.
- Amerıkan park :ressam:
- Ve en önemlisi aracımı birazcık daha basmak istiyorum Yay taktırmak istiyorum.

Aklım yay olayına takıldı aracımın dengesinde bir bozulma + ları - leri nelerdir. Birde bu şıklardan garantiyi bozacak birşey varmıdır ? Garantiden çıksın istemiyorum.

Not: Evim mahalle arasında malum tumsekler kaldırımlar vs bulunuyor sizce en uygun yay hangisidir nasıl bir yay takmalıyım.

tiner
24/04/2012, 16:34
beyaz arabanın çıtasını neden siyah yapıyorsun? Anadoluda vbir laf vardır, eşek ...ne kelebek konmuş gibi olmasın:)

bilmec
24/04/2012, 17:16
beyaz arabanın çıtasını neden siyah yapıyorsun?

Siyah kaplandığında daha güzel durduğu için olabilirmi acaba...
daha önceden yapanlar vardı, arkadaş beğendiğine göre sorgulamaya gerek yok ;)

izoci
24/04/2012, 17:25
Eibach 5'lik yay öneririm plakayı birlikte yaptırırsak indirim yaparlarmı acaba bende düşünüyorum bu konuyu bi görüşelim :)

motor delisi
24/04/2012, 20:08
Eibach 5'lik yay öneririm plakayı birlikte yaptırırsak indirim yaparlarmı acaba bende düşünüyorum bu konuyu bi görüşelim :)
plaka konusunda tanıdık buldum.

Bu arada yukarıda neden siyah diyen arkadaş abarth ında siyah ona neden siyah yapmışlar acaba :))

segin
24/04/2012, 22:21
garanti dışı kalmaz. fakat mesela far karartma olayından sonra farda bi aksilik olursa garantiden değiştiremzsin, yani araç garanti dışı kalmaz ama uygulama yaptığın parça da sıkıntı olursa garanti den faydalanmazsın.

segin
24/04/2012, 22:23
bu arada siyah çıtayı bende düşünüyorum çok güzel duruyor:)

emrgnc
24/04/2012, 22:30
konfor ve basıklıkta eibach derim, aracınız evo sonuçta tam kararında düşürür. ön çıtaya siyah yerine siyah karbonda düşünebilirsiniz. hatta ayna kapaklarınıda siyah karbon yaparak farklı bi bütünlük oluşturulabilinir

Gorky
24/04/2012, 22:31
eibach 5 cm + arkalara 20 mm spacer + tamponlardaki boyasız plastik yerlere piano black boya/kaplama :)

segin
24/04/2012, 23:26
abarth spoiler :D

motor delisi
25/04/2012, 08:06
Arkadaşlar çokta insin istemiyorum araba 5cm dediğiniz olay çok fazla basarmı :) Malum zaten leylek gibi bi araba değil :D spoiler i düşünüyorumda o sonra o kolay iş :D