PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barış Akarsu Kaza Geçirdi

Gkhan
30/06/2007, 14:58
Muğla'nın Bodrum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü. Kazada, sanatçı Barış Akarsu ağır yaralandı.

Bodrum-Torba karayolu kavşağında meydana gelen trafik kazasında, televizyon dizisi çekimleri için Bodrum'da bulunan pop müziği sanatçısı Barış Akarsu ve 2 arkadaşının bulunduğu 48 UK 556 plakalı otomobil, Halil İbrahim Çetin yönetimindeki 34 AT 9921 plakalı kamyonla çarpıştı.

Kazada, otomobilde bulunan Zeynep Koçak ve Nalan Kahraman olay yerinde hayatını kaybetti.

Ağır yaralanan Barış Akarsu, Bodrum'da tedavi altına alındı.

Sanatçının tedavisini yapan doktor Abdullah Servet, gazetecilere yaptığı açıklamada, Akarsu'nun solunum cihazına bağlı olarak yoğun bakımda tutulduğunu ve kafatasında çok sayıda kırık olduğunu kaydetti.

Yalancı Yarim dizisinden tanıyorsunuz.

albedo
30/06/2007, 15:07
sabah haberi duyunca çok üzüldüm inş. bi an önce yoğun bakımdan çıkar ve sağlığına kavuşur durumu hakkında sevindirici haberleri bekliyoruz allah şifa versin :(

microab
30/06/2007, 15:15
https://img25.yukle.tc/images/92152.jpg (https://www.yukle.tc)

Kimmiş yahu bu çocuk diyenler için fotosu bu...

Kendi büyük hatası sonucu şu anda ölümle pençeleşiyor,yanındaki 2 bayan ölmüş.Kavşağa kontrolsüz bir şekilde dalmış ve kamyon altında yaklaşık 30m sürüklenmiş,sanki intihar etmiş...

zeynepc
30/06/2007, 15:44
çok yazıık.insanın içi parçalanıyor

BGRAYS
30/06/2007, 16:35
cok üzüldüm ölen insanlara barışın yaşama şansı cok azmış inş. bari o kurtulur ..

zeynepc
30/06/2007, 16:40
BİR YILDIZ KAYIYOR YANİİİ....belki çok zor parladı çok uğraştı biz onu tanıyalım diye..herşeyi bırakıp gitmek ne acı ...

zeynepc
30/06/2007, 16:40
:(((

shoparr_
30/06/2007, 16:42
BARIŞ AKARSU İÇİN KAN KAMPANYASIDoğumgününde kaza geçiren Barış, hala komada

https://www.haberturk.com/kuturesim/bar%C4%B1sakarsuuuu5.jpgBodrum'da kaza yapan Barış Akarsu için hayranları kan bağışı kampanyası başlattı.

Star TV'nin sevilen dizisi Yalancı Yarim'in internetteki forum sitesinde okurlar arka arkaya üzüntülerini dile getiren mesajlar gönderiyor. Sitenin açılışında Barış Akarsu için B RH (+) kana ihtiyaç olduğu uyarısı yer alıyor. Özel Bodrum Hastanesi'nde yatan Akarsu için hayranları seferber oldu.

alıntı:HABERTÜRK

BANU
30/06/2007, 18:35
Bizlerde dualarımızı esirgemeyelim Allah onu bizlere bağışlasın

MEHMET
30/06/2007, 18:56
;(allah acıl şifa versın... inşallah eskı halıne gerı doner.

alperylm
30/06/2007, 19:09
birden nedense Kerim Tekin geldi aklıma. çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum:(

kutlay
30/06/2007, 19:34
insan olarak üzücü
ama fazla magazinsel!!

dua edilecek o kadar çok olay varken.. !!

Gkhan
30/06/2007, 19:37
Kamyon sürücüsü hapise girmiş.
Arabayı kullananında bayanlardan birisinin olduğunu söylediler.Görgü tanıkları öyle söylemiş.

GaladrieL
30/06/2007, 19:55
insan olarak üzücü
ama fazla magazinsel!!

+2589000000

kutlay
30/06/2007, 20:01
+2589000000

tşk

ABNEW
30/06/2007, 20:13
Sanırım araçta bulunanlar ölmüş.Barış ın durumu ise kritikmiş.Ölenlere Allah rahmet eylesin, Barışa da acil şifalar...

shoparr_
30/06/2007, 22:09
bazı arkadaşların sözlerine anlam veremedim ne magazinselliğini gördünüz adamın ayrıca gencecik bir müzisyen koma da bunun magazinle vs ile ne ilgisi var 2 de genç kız hayatını kaybetti..inanın şaşırdım ve üzüldüm özellikle de tanıdığım bildiğim gizem arkadaşıma inanamadım.neyse herkesin kendi görüşü tabi.tekrar allahtan rahmet diliyorum ve acil şifalar umarım döner hayata..

zeynettin
30/06/2007, 22:17
valla çok önemli değil ama geçmiş olsun ne diyem

ceyms_cem
30/06/2007, 22:27
Allah acıl sıfalar versın gercekten taktır edılecek bır ınsan meslegını ii icra eden bır sanatcı olen arkadaslara allahtan rahmet dılıyorum.Allah kımsenın basına vermesın

BANU
30/06/2007, 22:50
insan olarak üzücü
ama fazla magazinsel!!

sabredim dedim ama söylemeden duramayacağım size hiç mi hiç katılmıyorum ve anlam veremiyorum tabi bu benim şahsi düşüncemdir ne magazininden bahsediyorsunuz herşeyden önce karışınızdaki kişi gencecik bir insan ve şuan hastanede yaşam mücadelesi veriyor aynı zamanda bir evlat annesi babası yakınları ve sevenleri var Allah 'tan acil şifalar diliyorum Allah onu sevenlerine bağışlasın inşallah

zeynettin
30/06/2007, 22:57
valla çok önemli değil şehit düşenleri yazın buraya barış akarsuyu değil bugün yine şehit verdik bunlar nie yazılmıyo barış akarsu yazılıyo ötekiler insan değilmi ?

shoparr_
30/06/2007, 23:19
olayı başka boyuta taşıma zeynettin..anlamsız bir tartışma çıkmasın..herkes biliyor ama sen yeni olduğun için bilemeyebilirsin bu site de şehitlerimiz çok konuşuldu ve konuşulacak popilizm yapmaya gerek yok konumuz genç bir müzisyen!

Dikici
30/06/2007, 23:48
Benim Adaşim Olarak Akedemi Türkiyeden Beri En Yakin Takipçilerinden Birisiyimdir...kazayi Duyuunca şok Oldum...bariş Abinin Rock Müzikte çok önemli Bir Yerdeydi...bu Konudada Magazinsel Diyenleride Kiniyorum Emre Abinin Dedği Her şeye Katiliyorum...!!

BGRAYS
30/06/2007, 23:53
beyler bayanlar birbirinize sert çıkmanın bi anlamı yok sakinleşelim biraz gerek yok gerginliğe böyle bi konuda tartışmak çok anlamsız .. lütfen ..

Honor COOPER
01/07/2007, 00:30
allah acil şifalar ihsan eylesin.ülkemizdeki trafik terörünün acı yüzü!

fox41
01/07/2007, 00:57
ölenlere Allahtan rahmet diler Barışada Allah acil şifalar versın.ister tanıdık olsun veya olmasın trafık te bır anlık hatayla ne masum canlar yanıyor üzulmemek elde degil.Allah sabır versın.

kutlay
01/07/2007, 00:58
sessiz kalma hakkımı kullanacaktım ama bende duramadım..
herkesin önceliği farklıdır
sadece bugün 3 vatan evladı şehit oldu, umarız bu insanların "ismine" de konu açılır banu hanım! onların hayatı da umuttu!!
kendi gündemimi kendim belirlerim, basın benim gündemimi oluşturamaz..
herkese saygı duyuyorum..

shoparr_
01/07/2007, 01:11
kimse sizin gündeminizi belirlemiyor. eğer umrunuzda değilse yazmazsınız bukadar basit. ama burada; dileklerini dile getiren insanların mesajlarının olduğu yere, bu magazinsel bişi benim önceliğim başka derseniz ozaman tepki alırsınız yoksa kimsenin gündemi, kimsenin önceliği kimseyi bağlamaz, ilgilendirmez.Ben de açmadım bu topiği ama okudum üzüldüm ve birkaç cümle birşey yazdım.sorun yaa bırakın bu işleri başka neler oluyor tavrı..başka olanları dile getirdinizde konuşmadık mı sustuk mu ya da ne biliyim ne şimdi bu muahlif tavır.tabi ki vatan için canını veren 3 şehit çok daha can acıtıcı tabi bahse çok daha layık ama 3 gencin yaşamlarının trafik illetiyle mahvolması da konuşulmayacak, magazin diyip azımsanacak birşey değil..Sizi anlıyorum ama keşke düşüncelerinizi bu şekilde ifade etmeseydiniz..Kimse size neden acil şifalar demedin neden üzülmedin dua etmiyosun demiyor zaten.

ekleme:ayrıca ben bu topiğin böyle bir tartışmaya çevrilmesini istemiyorum.Ucunun nereye gittiği belli ve anlamsız olucak.Lütfen.

kutlay
01/07/2007, 01:22
keşke barış (soyismini bilmiyorum)' a verdiğimiz değer kadar diğer vatandaşlarımıza da verebilseydik! tepkim buna! Anlayana!

ben susuyorum.

shoparr_
01/07/2007, 01:27
ben gayet anlıyorumda sizin benim yazdıklarımdan anlamak istemedikleriniz hala var! tepkinizin yeri bura değildi..anlatmak istediğim bu..bırakalım artık bunu.tepkiliyseniz, hayata,insanlara, anlayışa üzgünseniz olanlara ser kürsü de açın bi topic orada konuşalım paylaşalım belki de aynı fikirdeyiz kim bilir anlamak isterseniz beni..çünkü ben biliyorum ki aynı fikirdeyiz ama sorun sizin buraya yazdıklarınız değil..yazdıklarınızı BURAYA yazmanız..iyi geceler

ekleme:buarada o anlayana lafıyla anlatmak istediğinizi de anladım ama gece gece boş bir tartışmanın içine girmenin manası yok, ben kırıcı olmak istemiyorum siz beni krıdınız..beni tanıyan da bilir zaten neyi anlayıp neyi anlamadığımı!

stotinka
01/07/2007, 01:36
öncelikle insanız ve insansınız hayata bir kere geliyoruz ve burada yani hayatta geçirdiğimiz zaman bence çok kısa yaşamımıza aslında birçok şeyi sığdırmamız gerekiyor iyi anlamda ve istekleri doğrultusunda istediğine ve amacına ulaşan dünyanın nüfusuna göre sayılı kişiler onlar amaçlarının ve hayallerinin arkasından sürüklenen ve onları birgün gerçleştirebilenlerden biride bence Barış Akarsu sevsenizde sevmesenizde önce birazcık SAYGI hem kendinize hem de karşınızdakine SAYGILAR.

zeynepc
01/07/2007, 12:24
herşeyden önce komada bir insan 2 de vefat etmiş gencecik insan var bence Tepkilerimizde biraz daha kendimizi tutmalıyız diye düşünüyorum kUTlaycım..haklısın anlıyorum seni hergün şehitlerimiz ölüyo içimiz kan ağlıyo,bizde onlarla birşeylerimizi kaybediyoruz.ama bunu forumda elimizden geldiğince dile getiridiğimizi düşünüyorum en azından kendi adıma..terörün amacı bu deil mi zaten bizi bize düşürmek,içmizi kin,nefret ve mutsuzlukla karartmak.evet terörün amacı bu..barış akarsu fanatiği deilim...ama oda bir insan bir anne evladı.hergün onlarca insan trafik kazasında ölüyo belki ama o ünlü ve burda onları temsil ediyor belki..üstelik adı da BARIŞ...
UMUDU VE SEVGİYİ YÜREĞİMİZDEN EKSİK ETMEYELİM..EN SEVMEDİĞİMİZE BİLE..

BANU
01/07/2007, 12:32
sessiz kalma hakkımı kullanacaktım ama bende duramadım..
herkesin önceliği farklıdır
sadece bugün 3 vatan evladı şehit oldu, umarız bu insanların "ismine" de konu açılır banu hanım! onların hayatı da umuttu!!
kendi gündemimi kendim belirlerim, basın benim gündemimi oluşturamaz..
herkese saygı duyuyorum..

beyfendi biz sizin öncelikleriniz konusunda birşey yazmadık , sanıyorum bu kadar yazılan açıklamaya rağmen bir takım konulara o kadar şartlanmışsınız ki hala aynı konuda size açıklama yapıyoruz bizler şanslı insanlarız ki çok güzel bir sitede kaliteli insanlarla her konuda forumlar açabiliyoruz ve yorumlar yapabiliyoruz bu forumların içinde her konu gibi şehitlerde var konuları farklı boyutlara çektiğinizi hepinimiz anlıyoruz ama siz anlamamak için çaba harcıyorsunuz her zaman her konuda yazı yazabilirim şehitlerle ilgili yaptığınız ziyaret yazılarını okurken ve fotoğraflarına bakarken gözlerim yaşlarla doldu ve zaten yorumlarımıda yazdım bizler ne zaman ne yapmamız gerektiğini bilen insanlarız her konuyu beğenmek zorunda değilsiniz okumazsınız geçer gider bizde size beğendirmek zorunda değiliz ama herşeyden önce kendimize saygı sonra da başkalarına saygı göstermeliyiz

Gkhan
01/07/2007, 12:37
Kutlay bey sizde kaza geçirirseniz sizinde topiğinizi açıp geçmiş olsun dileklerinde bulunuruz.

Ve yazmış olduğunuz yazılar ben şahsım adına çok alındım.Sanki şehitlerimizi önemsemiyormuşum gibi onları takmıyormuşum edasında beni lanse etmiş bulunuyorsunuz.

Lütfen beni sorgulamayınız !

ceyms_cem
01/07/2007, 12:48
Arkadaslar tartısmanın mantıgı yok olen arkadaslara rahmet hastanedekı barısa da acıl sıfalar gercekten cok zor ailesi için sevenlerı ıcın zor gunler çok kotu bır piskolojı allah yardım etsın benım basıma geldı gecen yıl aralık ayında bende cok buyuk bı kaza gecırdım bu araba benım 2. arabam benım eşim 2 ay hastanede yattı ınanın 29 yasındayım ama 20 yıl daha yaslandım o 2 ay ıcersınde o yuzden kotu solemenın tartısmanın anlamı yok herkezın basına gelebılır ınanın 10 sanıye surdu allah kımsenın kımsenın basına vermesın

Kutlay arkadasımada kızmıyor onuda cok iyi anlıyorum aynı zamanlarda tuncelıde 3 sehıt daha verdık içimiz yıne yandı offf offff

BGRAYS
01/07/2007, 17:50
şu anda star'da dizinin bölümünü gösteriyolar sağ üstte resmi var dualarımız senle yazıyo

Dikici
01/07/2007, 19:25
ewet şimdide ana haberde bodruma canlı olrak bağlandılar pek anlamadım ama anlayan doktor büyüklerim wardır.nerolojik olarak hiçbir grlişme yokmuş...yaşaması mücize imiş...

baycep
01/07/2007, 20:22
arkadaşlar Bodrumda yattığı hasta nede tanıdığım hemşire var beyin ölümü gerçekleşti milletten saklıyorlar diyor...

BGRAYS
01/07/2007, 20:24
offf yapma ya :(

shoparr_
01/07/2007, 20:25
kurtulmasının mucize olduğu söyleniyordu zaten.

Gkhan
01/07/2007, 20:27
Mustafa abi yapma be :(

BANU
01/07/2007, 20:53
çok üzüldümmm yaaa

Dikici
01/07/2007, 22:16
yapmayın yawww.ölesine üzüldümki ......barış abi farklıydı...ama umut kesilmez diyelim...mustafa abi eminmisin öldüğünden??

baycep
01/07/2007, 23:28
inşallah mucize gerçekleşirde kurtulur ama çok umutlu konuşamayacağım. kalbi yolda durmuş beyine bayagı süre oksijen gitmemiş böyle durumlarda yaşasa bile beyin hasarı çok olur..

HKNZHR
01/07/2007, 23:51
Herkeze gecmiş olsun benimde pek umudum yok.. insallah igleşir allahtan umut kesilmez.. allah ailesine ve ölenlerin ailesine sabır versin..

kimseye sitemim yok ama kerim tekin gibi barışmanco gibi ünlüleri severek dinleriz ve izleriz.. böle şahısların ölümlerini ve hastalıklarını haftalarca burnumuza sokarız ve sanki kendi annemiz babamız gibi üzülürüz.. ( Kendi ailem icinde gecerli) buda bana yanlıs geliyor..

Şehitlerimiz herzaman kalbimizde ve onlar için hergun daha fazla üzülüyoruz ve üzülmemiz lazım.. bu konudada kimse kimseye birşeyler söylemesin lütfen..

VE SON OLARAK HABERLERDE DUYDUGUMA GORE ÖLÜM KAVŞAGI DENİLEN BİR YER VARMIŞ VE ORDA KAZA OLMUŞ.. HEPİMİŞ ŞÖFÖRÜZ VE HEPİMİZ YOLLARDAYIZ.. O KAVŞAKTA "Torba" BİRCOK İNSAN HAYATINI KAYBETMİŞ BİLMİYORUM AMA O GUZEL BİR ORGANİZASYONLA EYLEM YAPILABİLİR VE BİRİLERİNİN DİKKATİNİ CEKEBİLİRİZ... YADA BİZLERİN VEYA SEVDİKLERİMİZİN BU TÜR YERLERDE HAYATLARINI KAYBETMELERİNE GÖZ YUMABİLİRİZ..

Dikici
01/07/2007, 23:51
bence kurtulacak ...içime doğuyo çünkü opnu sewn çok kişi war...kendi fan siteleri şuan kapatılmış bi süreliğine 15 dakka sonra tekrar deneyin yazıo ama olmuo....yalanciyarimciler.com da bütün gelişmeler yazılıo ama orda baya umutlu konuşuolar.ödem mi ne olmuş kalbi artık kendi çalışıomuş...

Dikici
01/07/2007, 23:54
VE SON OLARAK HABERLERDE DUYDUGUMA GORE ÖLÜM KAVŞAGI DENİLEN BİR YER VARMIŞ VE ORDA KAZA OLMUŞ.. HEPİMİŞ ŞÖFÖRÜZ VE HEPİMİZ YOLLARDAYIZ.. O KAVŞAKTA "Torba" BİRCOK İNSAN HAYATINI KAYBETMİŞ BİLMİYORUM AMA O GUZEL BİR ORGANİZASYONLA EYLEM YAPILABİLİR VE BİRİLERİNİN DİKKATİNİ CEKEBİLİRİZ... YADA BİZLERİN VEYA SEVDİKLERİMİZİN BU TÜR YERLERDE HAYATLARINI KAYBETMELERİNE GÖZ YUMABİLİRİZ..

ewet hakan abi olabilirde zaten o kawşakta sinyalizasyon di ebişey yokmuş...ondan olmuş...

ufuk61
02/07/2007, 08:09
ben kendisini ve müzik calışmalarını cok severek ve beğenerek dinliyorum inşallah tez zamanda iyileşir ve ayaga kalkar

femoli
02/07/2007, 09:50
umarım iyileşir ve geri döner .....

Er-NnN
02/07/2007, 15:09
inş. iileşir ve geri döner trafikte her gün bir çok can kaybı oluyo bir çok kişi yaralanıyo kimisi kontrolsüz kavşaklar yüzünden kimisi insan hataları yüzünden ama yoldayken dikkatli yol alsak sanki çok daha düşürürüz bu tür olayları gibime geliyo...

BGRAYS
03/07/2007, 21:13
bu konuda bi gelişme var mı ?

BANU
03/07/2007, 21:25
Akarsu'nun yoğun bakımda tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesi'ne gelen Prof. Dr. İdrisoğlu, sanatçının sağlık durumuyla ilgili doktorlarından bilgi aldı.
Prof. Dr. İdrisoğlu, hastaneden ayrılırken yaptığı açıklamada, Akarsu'nun sağlık durumunda bir değişiklik göremediğini kaydetti.
Prof. Dr. İdrisoğlu, şöyle dedi:
“Hasta, ventilatöre bağlı olarak uyutuluyor. Uyuyan bir insandaki genel tablo. Ama ciddi bir travma geçirmiş. Bu durumun çok benzer örnekleri var, ama beklemek dışında başka bir şey söyleyemeyeceğim. Hastanın genç olması her şeyi değiştirebilir ya da... Burada sadece beyni düşünmemek lazım, tüm vücudu düşünmek lazım. Beyin iyiye gidebilir, ama başka bir organ bize problem çıkarabilir. Onun için bütün vücudu kontrol altına almak önemli. Yoğun bakım ünitesindeki doktor arkadaşlar bu konuyla ilgileniyorlar.”
Bir gazetecinin hastaneye gelmesini kimin istediği sorusuna Prof. Dr. İdrisoğlu, “Ailenin isteği üzerine geldim” yanıtını verdi.
Özel Bodrum Hastanesi yetkilisi Opr. Dr. Abdullah Servet de Akarsu'nun başka bir hastaneye sevk edilmesine gerek olmadığını, gerekli tedaviyi yaptıklarını anlattı.
Servet, “Destek tedavisine devam ediyoruz. Buna rağmen organlarda belirli aksaklıklar var. Onun için iyileşme yok. Bu, daha da kötüleşme biçimine dönüşebilir” dedi.

misafir3
03/07/2007, 22:18
dımı kerım tekınde cok super bı ınsandı hala sarkıalrı dılımdedırr karbeyazdır ölüm fılan ey gıdı rahmetlı cok ıyı ısandıı allah gunahalrını afettsın bılıyosun ıckılı olmustuu sonu kotu oldu adamcagızın ...

Daywalker
06/07/2007, 14:26
Biraz daha etkili olabilir ve araçları biraz daha dikkatli kullanmamıza yardımı olabilir düşüncesi ile bu haberin devamına birkaç resim eklemek istedim..

Dikkatli ve kazasız yolculuklar dilerimm.

https://www.strangedangers.com/images/content/104888.jpg

https://www.mshp.dps.missouri.gov/MSHPWeb/PatrolDivisions/TFD/Images/DSC00542.JPG

https://screwtyping.com/photos/car_crash.jpg

https://www.sanmateodailynews.com/pics/padn/400xN/smdn/2006-11-18-sv-car-crash