PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BeN TÜRK ÜM

microab
30/06/2007, 03:29
Ben Bir TÜRKÜM !...

Ben;

Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa Içlerine Yürüyen TÜRK'üm !

Ben;

Daglarda Gemi Gezdiren, Taslara Destanlar Kazdiran, Tarihi Bastan Yazdiran, TÜRK'üm !

Ben;

Adalete, Ben Mertlige Örnekler Veren, Ölüm - Kalim Savasina Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm !

Ben;

Sancaklara, Tuglara Bas Egdiren, Beylere, Pasalara Hil'at Giydiren, Kilicini Üç Kit'ada Gezdiren TÜRK'üm !

Ben;

Atilla'yi, Yavuz'u, Fatih'i Var Eden, Krallari, Imparatorlari Kendisine Yar Eden, DüsmanIna DünyasInI Dar Eden TÜRK'üm !

Ben;

Sahlari, Sultanlari Kul Edinen, Altinlari, Elmaslari Pul Edinen, Incili Kaftanlari Çul Edinen TÜRK'üm !

Ben;

Zafer Rüyasini Görenlere Saç Yolduran, Hezimete Ugratip, Ümitleri Solduran, Müzelerde Bas köseleri Dolduran TÜRK'üm !

Ben;

Damarlarinda Asil Kanin Aktigi Irkim, Benden Bahseder Destanim, Agitim, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa Iliklerime Kadar

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'üm !..

Ya Siz Kimsiniz ?

DERT SOFRASINDAN BAL YEDIK, CAN VERDIK ASLA BOYUN EGMEDIK
YÜCE TÜRK MILLETI ADINA BU SITE TÜRK TOPRAKLARINA KATILMISTIR
AZIZ SEHITLERIMIZE ve ONLARI BÜYÜTÜP BU VATAN UGRUNA SEHIT VEREN ANNE'LERIMIZE

ARMAGAN OLSUN

--ALINTIDIR--

Sözde "Kürdistan" Parlemento sitesini hack leyen Türk ün site açılışına yazdığı mısralar...

Uzun zamandır böyle güzel satırlara denk gelmemiştim...

zeynepc
30/06/2007, 09:44
payalşıma teşekkürler ali abi...ne güzel yazmışlar...NE MUTLU TÜRKÜM diyebilmek ne güzel...

Er-NnN
30/06/2007, 14:26
okurken yine tüylerim diken diken oldu...

Gkhan
30/06/2007, 14:32
Evet hackleyip bu satırları yazmışlar.Çokta güzel yazmışlar

GaladrieL
30/06/2007, 20:04
Bu güzel haberi Hera' dan duymuştuk, sayende ikinci defa onur duydum bu mevzudan.. teşekkürler paylaşım için...