PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkay mı, Küçükyalı Birmot mu?

kelevra
18/04/2012, 14:05
Merhaba,

Park halindeyken başka bir araç aracımın tamponunu baya bir elden geçirmiş. Bu hasarın tamiri için müşteri memnuniyeti açısından Erkay'ı mı yoksa Küçükyalı Birmot'u mu önerirsiniz?

Teşekkürler.

umit
18/04/2012, 15:02
erkay bir türlü inşaattan kurtulamadı, birmotu bilmem ama erkay a girer girmez soğuk bir hava, darmadağın müşteri kabul, kim kime dum duma bir hava var, en son aracımı baskı balataya değişimine soktuğumda volanı tornayla kurtarırız demişlerdi sıfır değiştirdiler somadılar bile değiştirelimmi diye 700 kağıt geçirdiler, volana baktım sapa sağlam ufak tefek karartı vardı o kadar, boşverin erkay ı basın birmota gidin...

Infortion
18/04/2012, 20:38
Medos'da iyidir aklınızda olsun. Küçükyalı'dan 1-2 şikayet duymuştum. Medosa toplamda 4-5 kere gittim hep memnun ayrıldım.

tayfux
18/04/2012, 20:51
en erken neresi çıkaracaksa oraya git bence..

Ziyaretci037
19/04/2012, 11:14
Medos'u tavsiye ederim her seferinde memnun ayrılıyorum ayrıca Forum üyelerine %10 indirimi oluyo..

hakandurak
19/04/2012, 13:32
Göztepe otoyuda tavsiye ederim uzak değilse senin için tam bir aile ortamı var yetkili servis ama sanki özel servis havası var.

kelevra
19/04/2012, 15:03
Göztepe otoyuda tavsiye ederim uzak değilse senin için tam bir aile ortamı var yetkili servis ama sanki özel servis havası var.

Göztepe Oto bana çok yakın. Erkay'ı da iş yerime yakın diye sormuştum. Göztepe Oto'nun da yetkili servis olduğunu bilmiyordum dediğin gibi özel servis havası var. Memnunsan ben de oraya götüreyim?

hakandurak
19/04/2012, 15:24
göztepe oto bana çok yakın. Erkay'ı da iş yerime yakın diye sormuştum. Göztepe oto'nun da yetkili servis olduğunu bilmiyordum dediğin gibi özel servis havası var. Memnunsan ben de oraya götüreyim?

evet evet yetkili servis ben arabamı 0 aldım birmot'dan ama servis ilk bakımı dahil hep göztepe otoda yaptırdım servisten 1 hafta sonra ararlar var mı sıkıntı memnunmusunuz falan diye arkadaşlar çok iyi ben şahsen tavsiye ederim ufak bir kaporta sorunumda olmuştu onuda yaptılar yani ben memnunum:ç

aaaccc
23/03/2013, 20:39
ilk servis deneyimimi bugün küçükyalı birmot a giderek yaptım, ilgilenmeleri, fiyat konusundaki açıklamaları değişimi gelen parçanın ne durumda olduğu hatta değişimi yapılmasını öngördükleri parçanın çalışma mantığına kadar çıkma parça örneklemesi ile birlikte anlattılar lastik seçimi için bu işle ilgilenen kişi çok güzel anlattı hangisi hangisinden ne gibi üstün kaç km daha fazla gider eksileri artıları herşeyiyle özetledi ve de fiyatlarını tek tek söyledi. 2 adet çayda bugünkü soğuk hava için vazgeçilmezdi. Dediğimi gibi tavsiye veremem şuanda çünkü ilk fiat servis deneyimim yazdıklarımdan fikir edinebilirsiniz.