PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İŞ / STAJ Yardımlaşma Başlığı!!

shoparr_
29/06/2007, 11:52
Arkadaşlar iş arayan, staj yapmak isteyen ve bunun karşısında eleman arayan kişiler varsa ya da tanıdığınız, bildiğiniz, duyduğunuz şeyler varsa burada paylaşalım..Bu sayede belki takımımızdan birilerine yardımcı olma şansımız olur..

İlk ben başlıyorum Ankara da reklam ve halkla ilişkiler alanında STAJ yapmak istiyorum..Kalbur üstü bir ajans ya da şirkette işi öğrenmek ortamı yaşamak istiyorum..Bu işin kalbi istanbul ancak konaklayacak yerim yok:( Yardımcı olabilirseniz özel msj ya da msn den ulaşabilirsiniz..

BANU
29/06/2007, 11:56
süper bir fikir

woyzeck
29/06/2007, 12:02
bu başlık çok iyi olmuş Emre..tebrik ederim..Manisa ya da İzmir olsaydı sana yardımcı olabilirdim staj için.

Gkhan
29/06/2007, 12:03
İş arıyorum :)

femoli
29/06/2007, 12:06
çok güzel bende okulu yeni bitirmiş veya manisi olmayan yaşı fazla büyük olmayan eleman arıyorum ....:):):):)

gokhan_genc
29/06/2007, 14:58
Bu bölüm çok güzel olmuş arkadaşlar.Foruma üye olup da özel sektörde çalışan bir çok abimiz var.İnşallah bizim gibi üniversite öğrencilerine yardım edebilirler.

yucelakar
21/07/2007, 01:14
bursa da varsa ben de staj için bakıyorum

misafir3
04/08/2007, 12:07
işallah dıledıgınız gıbı bulursunuz işinizii...

oguzhan ozcan
14/08/2007, 15:52
....

mavipunto
26/08/2007, 12:46
ARKADAŞLAR VAKIFLARBANKASI İŞTİRAKİ OLAN GÜNEŞ SİGORTA A.Ş de se SAĞLIK SİGORTASI yapıyorum sitemizdeki üyelere yardım olmak amacıyla bu topiyi açıyorumm 50 yılı devrmiş bu dev sektör ve arkasında devlet güvencesi olan bu firmadan sitemizdeki herkezin yararlanmasını istedim ayrıntılı bilgi almak isteyen özelden yaza bilir isterseniz burdan da cevaplarım arkadaşlar sağlık önemli sizleride GÜNEŞ SİGORTA ailesinden biri olarak görmek beni mutlu edecekdir saygılar

hera
18/09/2007, 13:46
Arkadaşlar,

Ulaştırma veya Lojistik Yönetimi alanında yüksek lisans yapan var mı aramızda?

Umarım birileri vardır ve yardımcı olablir:unsure00:

bahcelili_ali
18/09/2007, 13:57
çok güzel bende okulu yeni bitirmiş veya manisi olmayan yaşı fazla büyük olmayan eleman arıyorum ....:):):):)

abi part time alırsan ben geliom

femoli
18/09/2007, 16:24
Aha ben koç gibi elemanımı buldum :D:D:D:D:D tamam ali haen yarın başla okulu bırakıyon yani en nihayetinde tabi canım ne yapcan okuyupta :D:D

Şaka Şaka aman sonra yanlış anlaşılmayayım :D:D

misafir3
18/09/2007, 19:31
bende özellıkle istanbul avcılar tarafında tel erozyon tezgahlarında 2 senelık tecrube ve bunun yanı sıra pvc kapı sıstemleri sıcak soguk kalıplarında cocukluktan berı dneyımın vardırr otarafta calsımak nıye ıstıyorum butun sevdıgım saydıgım arkadaslarım orda ve ben her zman burdan oralara gıdıyorum onlar ıcın orda ısım olursa onların yanında daha mutlu olurum bılgınızıeee varsa oralarda hemn baslaya bılrım ..

ACTOROFTHEROAD
18/02/2008, 08:53
seLam herkese benim de staj yapmam gerek ve yardımcı olacak arkadaşlar Lütfen gercekten ihtiyacım var. ben seLcuk üni. turizm rehberliği bölümündeyim ve yazın staj için bi turizm acentası bulmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz cok sevinirim teşekkürler.

BrK_20
09/03/2008, 00:54
Atılla abı her derde deva ya sıteye olana ılgınden ve yaptıkların ıcın cok tesekkur ederız ınsallah işine yarayan arkadaslar olur sana donerler (çimden geldi yazdım ole) :)

ADvocate
02/05/2008, 11:42
Bende GP. almaya çalışan,şu an Alfa Romeo 156 kullanıcısı , 2 günlük bir üye olarak,
Fİkri ve Sınai Mülkiyet,ayrıca Ticaret Hukuku alanında avukatlık yapmaktayım,MArka,patent,telif hakkı, haksız rekabet ve benzeri konularda danışmanlık yada vekillik ihtiyaçlarınıza cevap verebilirim.
"nuscem@yahoo.com.tr"

ms777
17/06/2008, 13:48
Makina mühendisi arayan var mı? Türkiyenin her bölgesinde çalışabilirim, yenilikçi, azimli, otomotiv yedek parça sanayiyinde deneyimli, elektronik alanında da eğitim almış yüksek lisans yapmayı düşünen biriyle çalışmak isteyen olursa görüşmek isterim