PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenere hayret!!!!

Misafir047
12/04/2012, 09:35
aylardır fenerin maçlarını izlemem çünkü bu kadar kötü oynayan takım görmedim dün akşam dayanamadım maçı seyrettim yine aynı fener rezalet içler acısı sinirden
krize giriyordum maç açıkça kayserisporun hakkıydı.Fenerbahçe o yine türkiye kupasını alamaz bu kadar beceriksiz takım görmedim allahım neden ben fenerl doğdum diyorum bazen:thumbdown:

GP51
12/04/2012, 09:45
bu kadar yapılanlara rağmen bu takım buralara gelip bunları yapıyorsa ve diğer bıranşlardaki zaferlerimize bakarak iyiki fenerliyim... helal olsun... emeğe saygı lütfen...

Misafir047
12/04/2012, 09:55
biraz objektif ol diğer branşlara bir lafım yokki futboldan bahsediyorum ne yapılmış fenere yani bahanemi boyle kötü futbol oynaması. Şike vb olaylardan yönetim etkilenir futbolcular çıkıp profesyonel şekilde oyununu oynar

F3000
12/04/2012, 10:42
Gündem de bu kadar olay varken sürekli medyadan baskı varken bundan yönetim de etkilenir futbolcular da şuan 2. sırada olmamız bile çok iyi bir sonuç ve hala daha şampiyon olma ve türkiye kupasını alma şansımız da varken böyle konuşmanız bence haksızlık, diğer spor dallarında da sonuçlara baktığınız da ne kadar büyük bir klüp olduğunu anlayabiliyorsunuz. Eğer fenerbahçe bir spor klübü ise sportif anlamda ki bütün başarılar fenerbahçenin başarısıdır.

since1453
12/04/2012, 11:32
biraz objektif ol diğer branşlara bir lafım yokki futboldan bahsediyorum ne yapılmış fenere yani bahanemi boyle kötü futbol oynaması. Şike vb olaylardan yönetim etkilenir futbolcular çıkıp profesyonel şekilde oyununu oynar

FENER e hiçbirşey yapılmadı

-başkAnı içerde
-yöneticileri içerde
-Emenike gibi bir topçusu tutuklanma korkusuna yurt dışına kaçtı.
-Lugano gibi bir oyuncusu küme düşme korkusuna gitti
-Niang gibi bir topçusunu kaybetti
-2-3 tane kaliteli topçu alıcakken belirsizlikten dolayı transfer yapamadı
-İlk devre Neredeyse her maç öncesi küme düşücek belirsizliğini ve korkusunu yaşadı
-Toroğlu gibi insanlar her maç sonrası işi başka konulara çekti
-şampiyonlar liginden men edildi çok ciddi maddi kayıp yaşadı

DEDİĞİNİZ GİBİ HİÇBİRŞEY YAPILMADI FENERE

F3000
12/04/2012, 11:36
Nolacak ki ya bunlarda bişeymi eften püften şeyler işte çıksınlar toplarını oynasınlar adam gibi... :D

GP COSKUN
12/04/2012, 11:42
FENER e hiçbirşey yapılmadı

-başkAnı içerde
-yöneticileri içerde
-Emenike gibi bir topçusu tutuklanma korkusuna yurt dışına kaçtı.
-Lugano gibi bir oyuncusu küme düşme korkusuna gitti
-Niang gibi bir topçusunu kaybetti
-2-3 tane kaliteli topçu alıcakken belirsizlikten dolayı transfer yapamadı
-İlk devre Neredeyse her maç öncesi küme düşücek belirsizliğini ve korkusunu yaşadı
-Toroğlu gibi insanlar her maç sonrası işi başka konulara çekti
-şampiyonlar liginden men edildi çok ciddi maddi kayıp yaşadı

DEDİĞİNİZ GİBİ HİÇBİRŞEY YAPILMADI FENERE

allahtan bir şey yapılmadı ya yapılsaydı diye düşünüyorum bazen
ama her ne yapılırsa yapılsın her ne sonuç alınırsa alınsın fenerbahçeliliğimden
her zaman gurur duyuyorum
konu açan arkadaşımada
fenerbahçenin büyülüğü ne kupa büyükklüğü ne şampiyonluk büyüklüğüdür diyorum

cihankardes
12/04/2012, 12:01
Şafak abi haklısın çok kötü oynuyoruz çoğu zaman ve hasta oluyoruz resmen.
Şampiyonlar liginde yarı final görebilecek bir takımı paramparça ettiler süreci hepimiz iyi biliyoruz. Onların yerine gelen ziegler, bienvenü gibi oyuncuların hali ortada ve iyi olmasına rağmen serdar ve sow, lugano ve niang'ın yerini tam olarak dolduramadı.
Bu senenin günahı yok artık. Bence takımca buralara kadar gelerek bile geçen seneki başarıyı nasıl elde ettiklerini kanıtlamış oldular.

tayfux
12/04/2012, 15:06
herşey tamam da Fenerbahçe gibi saygın bir kulübün başkanının o insanların adı ile yanyana geçmesi neden ve başkanın o adamlarla ne işi var? bu soruya birtürlü cevap veremiyorlar..

GP51
12/04/2012, 15:17
herşey tamam da Fenerbahçe gibi saygın bir kulübün başkanının o insanların adı ile yanyana geçmesi neden ve başkanın o adamlarla ne işi var? bu soruya birtürlü cevap veremiyorlar..
bütün soruların cevaplarını başkan sözlü ve yazılı verdi... ama görüş açısı herkezin farklı olduğu için... forma olan poşette bile para var dediler daha neler v.s. şike bile olsa o yapanların ayıbıdır. sahada en ufak bir şike var mı? bunu kanıtlasınlar... bu sene bazı takımlar kimle maç yapacaksa o takımdan futbolcu aldı...
Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır. Herkeze nasip olmaz...

tayfux
12/04/2012, 15:36
bütün soruların cevaplarını başkan sözlü ve yazılı verdi... ama görüş açısı herkezin farklı olduğu için... forma olan poşette bile para var dediler daha neler v.s. şike bile olsa o yapanların ayıbıdır. sahada en ufak bir şike var mı? bunu kanıtlasınlar... bu sene bazı takımlar kimle maç yapacaksa o takımdan futbolcu aldı...
Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır. Herkeze nasip olmaz...
hocam o torbanın içini açıp baktın mı? o torbanın içine formayı sen mi koydun? futbolcuya o poşet verilirken başında mıydın? o verilen sözlü ve yazılı ifade de sorduğum sorunun cevabı yok hususi dinledim çünkü oradan biliyorum..bizim halkımızın klasik özelliği birşeye bağlandıklarında nedense o en iyisi oluyor yahu insanlar babasına bile güvenmez iken hayatlarında belkide hiç görmedikleri bir adama nasıl bu kadar güvenirler..ben galatasaraylıyım ama hiçbir yönetici şike yapmamıştır yada böyle bir olay olduğunda kesinlikle olmadı demem çünkü nerden bileyim babamın oğlu değil sonuçta herkesin iç dünyası farklı adam dışarıdan melek olabilir ama içinde kimbilir neler var..mahkeme heyeti Aziz başkana soruyor aylık gelirin ne kadar? Aziz başkan 30 bin TL. diyor sana soruyorum sence Aziz başkanın aylık geliri 30 bin TL. mi? bu söylediği yalan mı doğru mu?ayrıca her takım kendi içinde ayrıcalıklıdır ama aynı zamanda her takım eşittir..fenerbahçe galatasaray beşiktaş ı tutmanın hiçbir ayrıcalığı yok çünkü 3 ü de kalbur üstü takımlar genelde herkes o takımları tutar bunun neresi ayrıcalık? benim için İBB Kayseri göztepe altay hacettepe gibi takımları tutma ve sonuna kadar tutmak ayrıcalıktır eğer bu takımların her maçına gidiyor destekliyor malzemelerini satın alıyor ve kulübe maddi - manevi destek de bulunuyorsan o zaman ayrıcalıklısındır çünkü Türkiyede çok az olan kişilerin içine girmişsin demektir..

GP51
12/04/2012, 15:45
hocam o torbanın içini açıp baktın mı? o torbanın içine formayı sen mi koydun? futbolcuya o poşet verilirken başında mıydın? o verilen sözlü ve yazılı ifade de sorduğum sorunun cevabı yok hususi dinledim çünkü oradan biliyorum..bizim halkımızın klasik özelliği birşeye bağlandıklarında nedense o en iyisi oluyor yahu insanlar babasına bile güvenmez iken hayatlarında belkide hiç görmedikleri bir adama nasıl bu kadar güvenirler..ben galatasaraylıyım ama hiçbir yönetici şike yapmamıştır yada böyle bir olay olduğunda kesinlikle olmadı demem çünkü nerden bileyim babamın oğlu değil sonuçta herkesin iç dünyası farklı adam dışarıdan melek olabilir ama içinde kimbilir neler var..mahkeme heyeti Aziz başkana soruyor aylık gelirin ne kadar? Aziz başkan 30 bin TL. diyor sana soruyorum sence Aziz başkanın aylık geliri 30 bin TL. mi? bu söylediği yalan mı doğru mu?ayrıca her takım kendi içinde ayrıcalıklıdır ama aynı zamanda her takım eşittir..fenerbahçe galatasaray beşiktaş ı tutmanın hiçbir ayrıcalığı yok çünkü 3 ü de kalbur üstü takımlar genelde herkes o takımları tutar bunun neresi ayrıcalık? benim için İBB Kayseri göztepe altay hacettepe gibi takımları tutma ve sonuna kadar tutmak ayrıcalıktır eğer bu takımların her maçına gidiyor destekliyor malzemelerini satın alıyor ve kulübe maddi - manevi destek de bulunuyorsan o zaman ayrıcalıklısındır çünkü Türkiyede çok az olan kişilerin içine girmişsin demektir..
sen baktın mı? ben koymadım sen mi koydun? cevapları iyi dinle oku... ayrıca ben şike yapılmışsa bile yapanın ayıbıdır diyorum. biraz takip edersen Cas hakime ismet erkiner ne dedi? cevabı sana bırakıyorum...

tayfux
12/04/2012, 16:03
sen baktın mı? ben koymadım sen mi koydun? cevapları iyi dinle oku... ayrıca ben şike yapılmışsa bile yapanın ayıbıdır diyorum. biraz takip edersen Cas hakime ismet erkiner ne dedi? cevabı sana bırakıyorum...
sayın Mesut hocam ben koydum demiyorum ama senin gibi kesin de konuşmuyorum farkındaysan ben şike var yada yok demiyorum ama sen kesin yok diyorsun bunu nerden biliyorsun onu soruyorum? Cas hakimine İsmer Erkinerin dediği hiç ama hiç önemli değil ben olaya bakarım onun bunun dediğine değil halen daha bana şu bunu dedi bu bunu dedi diyorsun o poşette forma olduğunu da birileri diyor bırak başkalarını sen kendin düşün..ben yukarıdaki yorumuma baktığında fenerbahçeye herhangi bir suçlamada bulunmadım ama siz bu kadar net konuştuğunuza göre heralde sorayım dedim siz mi koydunuz o poşete formayı...bu tip olaylarda herkes üstündeki formayı çıkarıp objektif olarak bakmalı olaylara ne fb ne gs ne ts kim yaptıysa bunun sorumluluğunu sonuna kadar çekmeli ve ödemeli isim önemli değil dışarıdaki TÜRKİYE nin itibarı önemlidir..

GP51
12/04/2012, 16:16
tayfun bey ben yapılmadı demedi ve yapıldıda demiyorum. yapan varsa yapanın ayıbıdır sözümü 3. kere yazıyorum. ayrıca bu şekilde Türkiye nin itibarı falan kalmadı. Bazı kuluplerde nedense kendini kurtarma peşinde. vay biz avrupaya gidemez isek ne olacakmış v.s. bize 8 yıl ceza verilirse...

"UEFA'NIN BLÖFÜNÜ GÖREMEDİLER"
"UEFA, TFF'nin Fenerbahçe'yi Avrupa'dan erken men ettiğini düşünüyor" şeklinde bomba bir açıklama yapan Kısmet Erkiner, ayrıca "Türkiye'nin Avrupa Kupaları'ndan 8 yıl men cezası alması söz konusu değil. TFF, UEFA'nın bu blöfünü göremedi" dedi.
"TFF, DAMAT FERİT HÜKÜMETİ GİBİ"
"UEFA'ya yaranmak mecburiyetinde değiliz" diyen Erkiner "Ben bu TFF yönetimini 1. Dünya Savaşı'ndaki Damat Ferit hükümetine benzetiyorum" ifadesini kullandı.

"herşey tamam da Fenerbahçe gibi saygın bir kulübün başkanının o insanların adı ile yanyana geçmesi neden ve başkanın o adamlarla ne işi var? bu soruya birtürlü cevap veremiyorlar.. "
sözünle sen kesin hüküm veriyorsun... biraz objektif olalım olamıyorsak bırakın herkez işine baksın...

"Ünlü hukukçu, mahkemenin aldığı ‘şüpheli maçları izleme kararını’ ise en can alıcı nokta olarak gördü. Erkiner “Olması gereken buydu. Biz en başından beri ‘Şike sahada yapılır’ diyorduk. Şikeye, sahaya bakılarak karar verilir.Hakem ve gözlemci raporları da incelenebilir” diye konuştu. Bilirkişi oluşturulabileceğini ifade etti. "

tayfux
12/04/2012, 16:36
tayfun bey ben yapılmadı demedi ve yapıldıda demiyorum. yapan varsa yapanın ayıbıdır sözümü 3. kere yazıyorum. ayrıca bu şekilde Türkiye nin itibarı falan kalmadı. Bazı kuluplerde nedense kendini kurtarma peşinde. vay biz avrupaya gidemez isek ne olacakmış v.s. bize 8 yıl ceza verilirse...

"UEFA'NIN BLÖFÜNÜ GÖREMEDİLER"
"UEFA, TFF'nin Fenerbahçe'yi Avrupa'dan erken men ettiğini düşünüyor" şeklinde bomba bir açıklama yapan Kısmet Erkiner, ayrıca "Türkiye'nin Avrupa Kupaları'ndan 8 yıl men cezası alması söz konusu değil. TFF, UEFA'nın bu blöfünü göremedi" dedi.
"TFF, DAMAT FERİT HÜKÜMETİ GİBİ"
"UEFA'ya yaranmak mecburiyetinde değiliz" diyen Erkiner "Ben bu TFF yönetimini 1. Dünya Savaşı'ndaki Damat Ferit hükümetine benzetiyorum" ifadesini kullandı.

"herşey tamam da Fenerbahçe gibi saygın bir kulübün başkanının o insanların adı ile yanyana geçmesi neden ve başkanın o adamlarla ne işi var? bu soruya birtürlü cevap veremiyorlar.. "
sözünle sen kesin hüküm veriyorsun... biraz objektif olalım olamıyorsak bırakın herkez işine baksın...

"Ünlü hukukçu, mahkemenin aldığı ‘şüpheli maçları izleme kararını’ ise en can alıcı nokta olarak gördü. Erkiner “Olması gereken buydu. Biz en başından beri ‘Şike sahada yapılır’ diyorduk. Şikeye, sahaya bakılarak karar verilir.Hakem ve gözlemci raporları da incelenebilir” diye konuştu. Bilirkişi oluşturulabileceğini ifade etti. "
ben kesin hükme varmıyorum bu soruların cevabı neden verilmiyor diyorum ayrıca bence bizim futbolumuz avrupaya yaranmak zorunda neden biliyor musun? takımların aldığı bütün oyunculara nasıl oluyorda milyon dolarlar veriliyor zannediyorsun öle trübüne gelen seyircinin parası ile olmuyor bu işler..ben kesinlikle objektif gözle bakıyorum ve bunları sorguluyorum ama sen halen daha bana başkalarının söyledikleri ile cevap veriyorsun bunu 3. kez de ben söylüyorum..bazı kulüplerin kendini kurtarma telaşında olması çok normal çünkü onlar da kulüplerini düşünmek zorundalar..sizin son dediğinizden şunu anlıyorum yani adam öldürmeye teşebbüs suç değil ancak öldürülürse suçtur..tekrar ve 3.kez söylüyorum şike var yok orasını kesinlikle hukuk belirleyecek ama kimse bu kadar kesin konuşmamalı herkes durup düşünmeli neden 3 temmuz da bu olaylar oldu? neden bu olay fenerbahçenin başına geldi? neden Türk futbolu bu duruma düştü? bütün bunların cevabını kimse net bir şekilde veremezken siz bu soruların cevabını biliyorsanız lütfen bunları yetkililere iletin de bunca insan boşuna hapiste yatmasın boşuna yetkililer uğraşmasın..

dexter
12/04/2012, 16:52
takım genel anlamda kötü oynuyor,halbuki türkiyenin en iyi kadrolarından birine sahip ama kötü oynuyor...iki gs maçında hele çok ezik oynadık bence...bu kadar kötü oynadığı halde 2. olmak bir başarıdır ancak devekuşu gibi başımızı kuma gömemeyiz...bu takıma acilen şöyle az güleç,oyunculara güven aşılayacak,babacan ve taktik becerisi yüksek ve transfer yapmaktan topçudan anlayan guardiola gibi hoca lazım...daha sonra bilica,baroni,özer,henry,dia,sezer,serdar ile yollar ayrılamalı... yerine afrikadan,amerika kıtasından genç,hızlı,teknik ve ucuz topçular alınmalı... arasan bulursun ama bizimkiler beceremiyorlar...

GP51
12/04/2012, 16:59
Dünkü türkiye kupası maçında kayserispor kalecisi GÖKHAN CRİSTİAN'ın golünde şike yaptı,,,sezon başından beri Terbiye sınırlarını aşan yazarlar yorumcular bunu da iddianameye koydursunlar...

BerkeDora
12/04/2012, 17:22
Hee fener şikeyi yapsın herşeyi yapsın sonra bişey yapılınca ağlayın ohh ne ala. Hiç düşündünüzmü fenerlileri fenerlilerden başka niye seven yok diye ? fenere yapılanlar az bile bu federesyonun eski gevşek başkanı fenerli olduğu için düşüremedi sizi istifa etti. fenerin yaptıklarını yani şikeyi galatasaray yapsa çoktan düşmüştü. oturup şikayet etceğinize dua edin düşmediniz daha.

GP COSKUN
12/04/2012, 17:58
Hee fener şikeyi yapsın herşeyi yapsın sonra bişey yapılınca ağlayın ohh ne ala. Hiç düşündünüzmü fenerlileri fenerlilerden başka niye seven yok diye ? fenere yapılanlar az bile bu federesyonun eski gevşek başkanı fenerli olduğu için düşüremedi sizi istifa etti. fenerin yaptıklarını yani şikeyi galatasaray yapsa çoktan düşmüştü. oturup şikayet etceğinize dua edin düşmediniz daha.

böyle ukalaca kendini sütten çıkmış ak kaşık sananlarada acayip uyuz oluyorum :pokey000:

GP51
13/04/2012, 08:40

çoşkun bey bu tür insanlara ne desen boş en iyisi kendi haline bırakmak...:ban?:

F3000
13/04/2012, 09:10

Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon ve diğerleri çok temizmi zannediyorsun ? Eğer bu şikeyi yapan tek takım Fenerbahçe olsaydı bu takımlar ortalığı karıştırmazmıydı ? Eğer şike olayları olmasaydı lig kupası Trabzonun olacaktı neden hiç sesleri çıkmıyor neden çıkıpta isyan edemiyorlar hiç düşündünmü.. ? Galatasaray neden sessiz kalıyor ezeli rakibinin yaptıkları karşısında..? Nedense hiç sesleri çıkmadığı gibi bir de Fenerbahçe' nin yanında oluyorlar..

since1453
16/04/2012, 08:28

feneri fenerden başkası sevmez çünkü;

-kimseden 5 kuruş almadan kendi stadını yaptı
-avrupa kluplerine kafa tutacak bir ekonomik gücü var.
tesisleşme konusunda 1 numara
-amotör branşlarda tartışılmaz

:)

GP51
16/04/2012, 09:59
feneri fenerden başkası sevmez çünkü;

-kimseden 5 kuruş almadan kendi stadını yaptı
-avrupa kluplerine kafa tutacak bir ekonomik gücü var.
Tesisleşme konusunda 1 numara
-amotör branşlarda tartışılmaz

:)
+1000

sinanuzun
16/04/2012, 11:02
Arkadaşlar Bu tür yazılar sadece ayrıştırıyor site yöneticileri bu konuyu çoktan kitlemeliydi. Gereksiz açıklamalar yapılmaya başlanmış kimsenin kimseyi ikna etmeye ihtiyacı yok herkes kendi doğrularına inanabilir. Konu yargıda değil mi ? Ortamı germek sadece zarar verir. Bazen arkadaşlar arasında bile öyle kavgalar oluyor ki inanması çok zor. Sanki aynı ülkenin suyundan içip aynı ülke için sınırda nöbet beklemedik. Yarın bir kardeşimizin canı yansa bizimde canımız yanar ne Feneri ne Cimbomu ne Kartalı ne Trabzonu hepimiz aynı ülkenin çocuklarıyız.

GP COSKUN
16/04/2012, 17:00
sinan karşılıklı tartışma forumun genel amacı
ama seviye ve uslüp bozulmadığı sürece müdahale etmek istemiyoruz
yönetim bölümünde mümkün olduğu kadar konu kilitlemeyi son çare olarak düşünüyoruz
dikta yönetiminden çok biraz daha herkesin rahat etmesini istiyoruz tabiki sevgi ve saygı çerçevesi içinde