PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler Müslüm Usta teşekkürler Kavaklıdere Oto

comanchee
11/04/2012, 00:03
okuyanlar hatırlayacaktır.aracımın entersan bir arzası vardı.izin alıp akraba ziyareti için ankaraya gitmişken bu sorun içinde Müslüm beye uğrayayım dedim.gerçekten çok memnun kaldım.bizi Yasin bey ile ağırlamaları sorunumu tesbit etmeleri, benim Ankarada geçirecek fazla vaktim olmadığından tesbit edilen sorunu gidermek adına istanbuldaki arkadaşlarına yönlendirmeleri açıkçası beni çok memnun etti.buradan teşekkür ediyorum eğer iznim kısa olmasa idi aracımı onların ehil ve emin ellerine teslim edecektim.kısmet değilmiş ama en azından sorun ne imiş öğrendim.artık çözülecek.arkadaşlar beni sorunu ve çözümünü bildirdikleri arma servise yönlendirdiler.ellerine sağlık. buradan kavaklıdere müslüm bey ve teknik danışman yasin beye tekrar tekrar teşekkür ediyorum herkese iyi forumlar...

alpimmm
11/04/2012, 00:09
king :)

OzzY
11/04/2012, 00:12
hocam sorun neymiş çok merak ettim :)

comanchee
11/04/2012, 00:18
hocam sorun neymiş çok merak ettim :)
@Ozan üstad, ecude flash hatası varmış.bu nedenle ilk çalışmada enjektöre ve s&s sensöre giden elektiriği kesiyormuş.arma servisede söylemişler.ilgilenecekler.

OzzY
11/04/2012, 00:22
benzer birşeyi tahmin etmiştim, işi bilmeyen birine denk gelse enjektöre elektrik gelmiyor diyip ordan başlayabilirdi. sizin adınıza sevindim, müslüm abi kalitesini konuşturmuş :)

ahmetsinav
23/11/2012, 10:39
okuyanlar hatırlayacaktır.aracımın entersan bir arzası vardı.izin alıp akraba ziyareti için ankaraya gitmişken bu sorun içinde Müslüm beye uğrayayım dedim.gerçekten çok memnun kaldım.bizi Yasin bey ile ağırlamaları sorunumu tesbit etmeleri, benim Ankarada geçirecek fazla vaktim olmadığından tesbit edilen sorunu gidermek adına istanbuldaki arkadaşlarına yönlendirmeleri açıkçası beni çok memnun etti.buradan teşekkür ediyorum eğer iznim kısa olmasa idi aracımı onların ehil ve emin ellerine teslim edecektim.kısmet değilmiş ama en azından sorun ne imiş öğrendim.artık çözülecek.arkadaşlar beni sorunu ve çözümünü bildirdikleri arma servise yönlendirdiler.ellerine sağlık. buradan kavaklıdere müslüm bey ve teknik danışman yasin beye tekrar tekrar teşekkür ediyorum herkese iyi forumlar...

Müslüm bey'in tam olarak yeri nerdedir acaba ? benimde sanırım öyle bir usta (https://www.ustaiste.com)ya görünmem gerekecek :)

OzzY
23/11/2012, 12:08
Kuğulu parkın yukarısında karum avmnin karşısında. Yoldan aşağıda kalıyor yol üzerinde tabela var.

comanchee
29/11/2012, 19:03
Kuğulu parkın yukarısında karum avmnin karşısında. Yoldan aşağıda kalıyor yol üzerinde tabela var.

Karumu iran kosnlsolosluğunu sor herkese gösterir.

ilkrin
30/11/2012, 21:25
O kadar ilgili ve yardımseverler ki; yakın zamanda gidemedim ama bu başlığı görünce TEŞEKKÜR etmeyi görev bildim