PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Izmir rallisi buluşma...

EMK
06/04/2012, 16:40
Arkadaşlar yarın ralli alanının başlangıcına gidecekler varsa saat kaçta ve kaç kişi geliyor söylerseniz ona göre gelelim,boşuna gitmeyelim..bilgilendirirseniz sevinirim....

egzo-evo
06/04/2012, 17:53
ufuk arkadaşım ralliyle ilgili açılan diğer konuyu biliyorsun. orada bir liste oluşturmaya çalıştık ama pek ilgi gösteren olmadı biliyorsun. bülent ve ben geleceğiz gibi gözüküyor. henüz saat ve yer konusunu tam olarak kararlaştırmadık. cepten ulaşmak istersen 0.544.710 69 98 numaram. gelirsen veya programda değişiklik olursa yine haberleşiriz.

egzo-evo
08/04/2012, 13:26
foruma yeni üye olan ufuk kardeşimin de gelmesiyle forum.grandepuntotr ailesini iki kişide olsak temsil ettik :) ufuk kardeşim burdan birkez daha söyleyeyim tek kapı gp nin maşallahı var. umarım konuştuğumuz nazar boncuğunu bulabilmişsindir :)

dün talihsiz bir kazada yaşandı :S aslında yarış süresi içerisinde olmayan seremoni amaçlı çıkılan stand grande punto s2000 ler start verdikten sonra mitsubishi evo nun çok gereksiz bir şekilde stand üzerindeyken patiyle kalkmak istemesi sonucu üç parçadan oluşan standı motor gücü ve tekerleklerin dönmesiyle fırlattı attı. tabi stand üzerinde görevli olan bayan ve standın aşağısındaki bir görevli yaralandı. tam ufuk kardeşimle merhalabaşıp tanışırken oldu bu olay ve ister istemez keyfimizi
kaçırdı. karşıyaka da slalom yarışında ambulans hazır bekletilirken böylesi ulusal bir organizasyonda ambulansın olmaması sonradan gelmesi organizasyon işinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. sonradan öğrendiğim kadarıyla yaralıların sağlık durumu iyiymiş ayakta tedavileri yapılmış.

ulusal ve mahalli katılımcılarla birlikte toplam 60 aracı bir arada görmek yinede güzeldi.

"Ben sporcunun zeki,çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. M.Kemal Atatürk"

egzo-evo
08/04/2012, 13:33
diğer fotolar.

egzo-evo
08/04/2012, 13:40
diğerleri.

egzo-evo
08/04/2012, 13:48
diğerleri.

egzo-evo
08/04/2012, 13:50
punto s1600 ve diğerleri.

egzo-evo
08/04/2012, 13:59
bu da senin için bülent kardeşim. senin safetycar ı arattılar açıkçası ;)

arizona forumdanmıydı bilemedim. sticker yok ama hiç yabancı gelmedi.

bayan sürücü sayısı baya fazlaydı.

egzo-evo
08/04/2012, 14:00
videolarıda akşama yükleyeceğim. özellikle punto s2000 lerin motor ve egzos sesini merak edenler takipte kalsın.

takres
08/04/2012, 14:18
yaşanan ufak kazayı tv den seyrettim :(...platformu neden sabitlememişler acaba...evo ya dayanmadı tabi...

evoefe
08/04/2012, 14:26
resımler ıcın cok tesekkurler abı cok guzel cekımler yapmıssın .buyuk bır konvoy yaparsak security carı cok farklı goreceksınız :D

JASMINE
08/04/2012, 17:13
Keyifli bir buluşma olduğu fotolardan belli. Elinize sağlık.

Daha önce etaba kadar girmiştik puntom ile ancak bu sene maalesef katılamadım. 2 gündür devam eden başağrısı nedeniyle haftasonum OFF geçti :( :(

Bu arada Bülent'cim, senin evo için konvoy dışında yüz görümlüğü de hazır edelim mi? Değişimleri görmek için sabırsızlanıyorum.

fiery_hunter
08/04/2012, 21:22
arizona punto suanda önümde duruyo Atabay abinin aracı.

egzo-evo
08/04/2012, 21:53
arizona punto suanda önümde duruyo Atabay abinin aracı.

atabay la karşıyaka daki slalom yarışında da tanışma fırsatını kaçırmıştık. aslında bu sefede birbirimizi gördük ama plakayı filan bilmeyince birde sticker olmayınca nasip olmadı yine. neyse bir dahaki sefere inşallah. benden kendisine selamlar.

Ziyaretci046
08/04/2012, 22:34
kendisinle tanışmaya gerek yok her yerde forumuza hakaret eden bir şahıstır fiat türkiyenin facebook sitesinde kendi aracnın resimlerini altına yazmış forumumuza hakeret içeren sözlerini o yüzden bu kişi olmuş olmamış çok farketmez zamanında forumda bizlere hakaret etmiş foruma girmicem demiş değişik nicklerle foruma üye olmuştu sevmiyon niye geliyon üye oluyon devam etsin ...

bu da resmi
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150575670099107&set=o.172830033772&type=3&theater

aykut_1914
08/04/2012, 22:36
niye öle birşey yapıyor ki?
siteden biri asfaltını mı aglattı naptı? bülent abi? :D

Ziyaretci046
08/04/2012, 22:39
niye öle birşey yapıyor ki?
siteden biri asfaltını mı aglattı naptı? bülent abi? :D

arkadaş o konuda çok iddialı chipten arabası en son turboyu yedi atar gider yaptı görmezden gelmek lazım ve mütevazi olmak lazım multijet experimiş hahaha :)

egzo-evo
08/04/2012, 22:46
yaşanan ufak kazayı tv den seyrettim :(...platformu neden sabitlememişler acaba...evo ya dayanmadı tabi...

cevaplanması gereken bir sürü soru var. bunlardan bir taneside senin sorduğun soru platformu neden sabitlememişler. bir diğeri böyle bir organizasyonda neden ambulans veya hazır bir sağlık ekibi yok. bir diğeride kurallar gereği böyle patinajla kalkılması yasak değilmi. polisin olay yeri inceleme ekibini getirecek kadar Allah tan sadece yaralamalı böylesi bir olaydan organizatörler ve oto spor dünyası gereken dersi ve daha önceden alması gereken önlemleri bu acı olaydan sonra alır umarım.

resımler ıcın cok tesekkurler abı cok guzel cekımler yapmıssın .buyuk bır konvoy yaparsak security carı cok farklı goreceksınız :D

rica ederim bülent kardeşim. birazdan videolarada göz at bence oradada güzel enstanteneler var. security car la ilgili bir şeyler çeviriyorsun sen ama yakında öğreneceğiz zaten dur bakalım :D

Keyifli bir buluşma olduğu fotolardan belli. Elinize sağlık.

Daha önce etaba kadar girmiştik puntom ile ancak bu sene maalesef katılamadım. 2 gündür devam eden başağrısı nedeniyle haftasonum OFF geçti :( :(

Bu arada Bülent'cim, senin evo için konvoy dışında yüz görümlüğü de hazır edelim mi? Değişimleri görmek için sabırsızlanıyorum.

punto s 1600 ün pilotlarıda bu özel araçların gerçek maharetlerini görmek için etaplara katılmamı tavsiye ettiler ama cümbür cemaat evcek orada olduğumuz için imkan bulamadım. bir dahaki sefere kesin gözüyle bakıyorum.

egzo-evo
08/04/2012, 22:51
arkadaş o konuda çok iddialı chipten arabası en son turboyu yedi atar gider yaptı görmezden gelmek lazım ve mütevazi olmak lazım multijet experimiş hahaha :)

ufuk arkadaşımız bu araç drag birincisi filan dedi ama ben bu konulara fazla girmek istemiyorum çok fazla bildiğim şeyler olmadığı için kardeşim.

mert35
08/04/2012, 22:56
bunlardan benden yarıstan once cevreyolunda:D:D:D

egzo-evo
08/04/2012, 23:01
bunlardan benden yarıstan once cevreyolunda:D:D:D

güzel kareler mert kardeşim cumartesi günümü yakaladın bu görüntüleri takılıp geleydin peşlerinden :D

mert35
08/04/2012, 23:04
güzel kareler mert kardeşim cumartesi günümü yakaladın bu görüntüleri takılıp geleydin peşlerinden :D

evet cumartsı gunu kız arkdasımı aldım sınav cıkısı balcovadan selwayın orda gordum cekeyım dedım fotolarını sınavlar olmasa gelıcektım zaten ama kısmet degılmıs:(

egzo-evo
08/04/2012, 23:38
evet cumartsı gunu kız arkdasımı aldım sınav cıkısı balcovadan selwayın orda gordum cekeyım dedım fotolarını sınavlar olmasa gelıcektım zaten ama kısmet degılmıs:(

sağlık olsun ne diyelim bir dahaki sefere o zaman mert kardeşim.

bu arada videolar hazır gibi birazdan yüklüyorum arkadaşlar.

egzo-evo
08/04/2012, 23:44
ve işte ege rallisi punto s 2000 videoları :Ç umarım beğenirsiniz ve hoşunuza gider :)

EGE RALLİSİ PUNTO S 2000 MVI_0027 - Dailymotion videosu (https://www.dailymotion.com/video/xpzt28_ege-rallysy-punto-s-2000-mvi-0027_auto)
EGE RALLİSİ PUNTO S 2000 MVI_0029 - Dailymotion videosu (https://www.dailymotion.com/video/xpztzo_ege-rallysy-punto-s-2000-mvi-0029_auto)
EGE RALLİSİ PUNTO S 2000 MVI_0032 - Dailymotion videosu (https://www.dailymotion.com/video/xpzu3g_ege-rallysy-punto-s-2000-mvi-0032_auto)
EGE RALLİSİ PUNTO S 2000 MVI_0079 - Dailymotion videosu (https://www.dailymotion.com/video/xpzuf9_ege-rallysy-punto-s-2000-mvi-0079_auto)
EGE RALLİSİ PUNTO S 2000 MVI_0083 - Dailymotion videosu (https://www.dailymotion.com/video/xpzuki_ege-rallysy-punto-s-2000-mvi-0083_auto)

JASMINE
09/04/2012, 08:39
kendisinle tanışmaya gerek yok her yerde forumuza hakaret eden bir şahıstır fiat türkiyenin facebook sitesinde kendi aracnın resimlerini altına yazmış forumumuza hakeret içeren sözlerini o yüzden bu kişi olmuş olmamış çok farketmez zamanında forumda bizlere hakaret etmiş foruma girmicem demiş değişik nicklerle foruma üye olmuştu sevmiyon niye geliyon üye oluyon devam etsin ...

bu da resmi
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al (https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150575670099107&set=o.172830033772&type=3&theater)

'a sonuna kadar katılıyorum. Kendi kibir ve terbiyesizliği ön safhada olan birinin bizim aramızda yeri yok zaten. O kadar hakaretinden sonra o arkadaşla halen daha diyaloğa giren varsa da o onların kendi seçimleridir ancak ben bir selamını dahi almam.

punto s 1600 ün pilotlarıda bu özel araçların gerçek maharetlerini görmek için etaplara katılmamı tavsiye ettiler ama cümbür cemaat evcek orada olduğumuz için imkan bulamadım. bir dahaki sefere kesin gözüyle bakıyorum.

Yarışı etap içinde izlemek ayrı bir keyif. Çünkü o muhteşem araçlar 3-5 metre önünden geçiyor ve daha onlar gelmeden motorun o muhteşem sesini duyuyorsun. İnanılmaz ötesi bir şey :)

EMK
09/04/2012, 13:27
foruma yeni üye olan ufuk kardeşimin de gelmesiyle forum.grandepuntotr ailesini iki kişide olsak temsil ettik :) ufuk kardeşim burdan birkez daha söyleyeyim tek kapı gp nin maşallahı var. umarım konuştuğumuz nazar boncuğunu bulabilmişsindir :)

dün talihsiz bir kazada yaşandı :S aslında yarış süresi içerisinde olmayan seremoni amaçlı çıkılan stand grande punto s2000 ler start verdikten sonra mitsubishi evo nun çok gereksiz bir şekilde stand üzerindeyken patiyle kalkmak istemesi sonucu üç parçadan oluşan standı motor gücü ve tekerleklerin dönmesiyle fırlattı attı. tabi stand üzerinde görevli olan bayan ve standın aşağısındaki bir görevli yaralandı. tam ufuk kardeşimle merhalabaşıp tanışırken oldu bu olay ve ister istemez keyfimizi
kaçırdı. karşıyaka da slalom yarışında ambulans hazır bekletilirken böylesi ulusal bir organizasyonda ambulansın olmaması sonradan gelmesi organizasyon işinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. sonradan öğrendiğim kadarıyla yaralıların sağlık durumu iyiymiş ayakta tedavileri yapılmış.

ulusal ve mahalli katılımcılarla birlikte toplam 60 aracı bir arada görmek yinede güzeldi.

"Ben sporcunun zeki,çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. M.Kemal Atatürk"

Öncelikle söylemeliyimki okadar üyemiz olmasına karşın orada 2 kişi olmamız gerçekten çok ilginçti,fakat herkesin kendi görüşü tabii ama genede topluluk olmak isterdik..Bu arada seninle tanıştığımada çok memnun oldum abim çok teşekkür ederim hoş sohbetin ve aracım hakkında söylediklerin için,nazar boncuğunu da buldum tşk ederim :)))) senin aracında maşşallahı var bebek gibi çil çil parlıyo..inşallah diğer arkadaşlarımızlada ilerleyen zamanlarda tanışma fırsatımız olur,herkese saygılar..

macsea
09/04/2012, 20:04
araçlar resmen evrim geçirmiş yav.

cihankardes
10/04/2012, 01:15
haberim olmadı nasıl böyle bir şeyi kaçırırım :(

sfkbrtn
10/04/2012, 01:27
ahh vizeler ah... üzüldüm kaçırdığıma!!!

never
10/04/2012, 08:53
Tesadüfen oradaydım arkadaşların orada olduğunu bilsem katılırdım :(
Gerçekten kaza anına kadar her şey çok güzeldi, fakat böyle bir organizasyonda bu kadar amatörlük canımı sıktı, platformun yıkılmasına ek olarak aynı aracın ana yola çıkarken (yaya geçidinde) insanların üzerine son sürat araba sürmesi benim tüm keyfimi kaçırdı. Daha büyük kaza olmaması (cumartesi kalabalığında) tamamen şans idi. Neyse ki organizasyon çok keyifli başladı, tüm pilotlar samimi idi :) Volkan Işık ve birkaç pilot ile sohbet bile ettim.

fiery_hunter
10/04/2012, 17:39
açıköğretim sınav zamanına denk gelmeseydi orada olucaktım

egzo-evo
10/04/2012, 23:14
gelemeyen kaçıran arkadaşlar için bir kaç foto daha ekliyorum. benim tadı damağımda kaldı açıkçası. bir dahaki sefere etaplara da katılacak şekilde bir organizasyon yaparız hep birlikte oluruz inşallah.

egzo-evo
10/04/2012, 23:19
diğer fotolar. umarım beğenirsiniz.

erdiyilmaz
10/04/2012, 23:43
cok guzel kareler

egzo-evo
11/04/2012, 00:02
cok guzel kareler

teşekkür ederim. elimde çok profesyonel bir makine yok fakat burada fotoğraftan anlayan arkadaşlardan öğrendiklerimle beraber beğeneceğinizi düşündüğüm kareleri paylaşmaya çalışıyorum. eğer az çok beğeniliyorsa ne mutlu bana :)

luleburgazli
13/04/2012, 18:02
çok güzel kareler gerçekten... Benim aradığım böyle bir spoyler 8 numaralı abart s2000 deki gibi nerden bulurz acaba bu tür bişey...