PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ERO Servis'e Teşekkürler

dedekind
22/03/2012, 09:44
Merhaba,

Dün ben de forum sayesinde ERO servis, Erhan ve Güngör usta ile tanışma fırsatı buldum.

Aracımla ve bizimle çok güzel ilgilendiler sağ olsunlar, tüm acemi sorularımıza da içtenlikle cevap verdiler.

Kesinlikle tavsiye ediyorum, aracın 80.000 bakımında da ve sonrasında tek gideceğim yerdir artık.

Yapılan İşlemler

Yağ + Hava + Polen ve Mazot Filtresi Değişti
Yağ Değişti
Ön Fren Balataları Değişti
4 adet Kızdırma Bujisi Değişti.

Yagmuradam
22/03/2012, 10:31
Hayırlı olsun. Bir de parça ve işcilik fiyatlarını belirtebilir misiniz? Genel bilgi açısından iyi olacaktır.

Ziyaretci036
22/03/2012, 11:16
Erhan ve Güngör usta candır.

dedekind
22/03/2012, 12:22
Hayırlı olsun. Bir de parça ve işcilik fiyatlarını belirtebilir misiniz? Genel bilgi açısından iyi olacaktır.

Tabii ki,

Yapılan İşlemler

Yağ (10TL) + Hava (10TL) + Polen (10TL)ve Mazot Filtresi Değişti (60TL)
Yağ Değişti (55TL - 4 Litre Mobil1 5w 40 3000 X1)
Ön Fren Balataları Değişti (45TL)
4 adet Kızdırma Bujisi Değişti. (4 x 15TL)

İşçilik: Foruma özel 50TL

Yagmuradam
22/03/2012, 13:56
Sağolasın.. Bana yakın istanbul'da işten anlayan servis bakıyordum. Güzel oldu. İlk fırsatta uğrayayım yanlarına..

Bir de yedek parça malzemelerini onlar mı temin etti sen mi aldın? Var mı güvenilir orjinal parça satan oralarda?

celenlee
22/03/2012, 15:35
Sağolasın.. Bana yakın istanbul'da işten anlayan servis bakıyordum. Güzel oldu. İlk fırsatta uğrayayım yanlarına..

Bir de yedek parça malzemelerini onlar mı temin etti sen mi aldın? Var mı güvenilir orjinal parça satan oralarda?

Ben de arayıp konuşmuştum amortisör takozları değişimi için, sağolsunlar güzel fiyat verdiler. Ama 2 ay geçti ben daha gidemedim :)

En kısa zamanda ben de gideceğim amortisör takozlarını, hava ve polen filtrelerini değiştirip, buji ve fren kontrolü yaptırmam lazım.

Araçta balans ta var. Şeytan diyo 4 tane de jant lastik al!!

dedekind
22/03/2012, 22:15

Yedek parçaları OPAR bayisinden aldım fakat servisin hemen yanında parça satan 2 dükkan var, oradan orjinal parça tedarik edebilirsin. OPAR, Bosch, Valeo, TRW sanırım iyi olanlar.

Ben de arayıp konuşmuştum amortisör takozları değişimi için, sağolsunlar güzel fiyat verdiler. Ama 2 ay geçti ben daha gidemedim :)

En kısa zamanda ben de gideceğim amortisör takozlarını, hava ve polen filtrelerini değiştirip, buji ve fren kontrolü yaptırmam lazım.

Araçta balans ta var. Şeytan diyo 4 tane de jant lastik al!!

Erhan abinin lastik için beni yönlendirdiği bir yer var aynı sanayi içinde, sorarsınız oradan da güzel fiyata güzel hizmet alırsınız.

Yagmuradam
29/04/2012, 19:52
Ben de Ero servise gidip tanışma fırsatım oldu. Tavsiye edilir.

sercanpolat
30/04/2012, 20:10
Bugün Erhan Abinin yanına gittimzaten komşuyuz ben vatan bilgisayarda çalışıyorumcevizlibağdakinde buradaki herkese selamları var .Çarşamba yanına uğrayacağım gelmek isteyen arkadaşlar da gelebilir.Hem sizlerlede tanışırız.

skystar37
30/04/2012, 23:23
İşleri normal olursa saat 4 gibi bende uğrama planları içindeyim ama daha Erhan ustanın haberi yok şu egryi yarım bırakmıştık benden kaynaklı onu aradan çıkartmak istiyorum kısmet olursa karşılaşırız hep nescafe ısmarlıyor bu sefer gazoz ısmarlasın...

emtue
02/05/2012, 23:39
benimde tavsiyemdir, forum dışından giden arkadaşlarıma da ilgi alaka göstermiş sağolsun.

Yagmuradam
03/05/2012, 10:09
Birşey farkettim geçen gün yazmasam olmaz.

Çalışanlardan birisi sigara içerek iş yapıyor. Aracın içerisinde izmarit buldum. Ayrıca motorun birçok yerinde sigara külü vardı. Çok önemli değil ama biryeri yaksa uğraş dur..