PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "biri bizi gözetliyor" sitemiz takipte :)

tayfux
19/03/2012, 18:46
arkadaşlar aracım opel olduğu için opel forumuna üyeyim gördüm ki bizim forum oradan da takip ediliyor :) söylediklerimize biraz dikkat edelim :D
ne demek istediğimi linke tıklayınca anlayacaksınız :)

https://www.opelx.com/sohbet-alani/27301-bu-yuzden-opelx.html

takres
19/03/2012, 18:50
uyarı için sağolun hocam...o yorumu yazan kişiyi az çok tahmin ediyorum...

tayfux
19/03/2012, 18:52
zaten nicki falan herşeyi var :)

takres
19/03/2012, 18:54
zaten nicki falan herşeyi var :)

fake hesap olabilir hocam...

Ziyaretçi034
19/03/2012, 19:08
kamuran o deseydin konu anlaşılırdı :D

must
19/03/2012, 19:10
kamuran o deseydin konu anlaşılırdı :D

=D=D

WiSTaRiA
19/03/2012, 19:11
Evet şimdi okudum tayfun hocam... Opelin forumunda engüzel noktayı son mesaj koymuş, "bizim forumda olsa o arkadaş uyarı alırdı..." bende bu forumun üyesi olarak bizim forumumuzu böyle polemiklere sokan kişi hakkında uyarı cezası verilmesini talep ediyorum... Yönetim bu konuyla ilgilenecektir sanırım...

excoupe
19/03/2012, 19:13
şahsi fikrim...
arkadaşın dediğine katılıyorum fiatın son zamları, belli belirsz model değişikliği ister istemez başka modellere kafa yormaya zorluyor...ama şunuda belirtmek isterim... ilk aracım 2004 palio ydu sattıkdan sonra 2004 opel vectra aldım bir dahada fiat almam dedim :) büyük lokma ye büyük söz konuşma demişler... haklıymışlar... eşime şuan ki aracını aldıkdan sonra "vay anasını fiat neler neler yapmış" dedim :) şuda bir gerçek ki bundan önceki aracı kia picantoydu. Yakıtı ona göre bariz fazla ancak halen piyada satılan sıfır benzinli araçlar arasında donanım ve yakıt konusunda kia picantodan sonra en az yakan araç punto :) forum seviyesine yorum yapmayacağım ancak satılık ilanlar konusunda tutturan tutturabildiğine...es kaza yaşamamış, görmemi olsak direk ittiricekler...

Yagmuradam
19/03/2012, 20:34
Fiyatına göre en mantıklı araçları fiat markasının ürettiği belli birşey. Yeni yeni chevrolet de fiyat performans aracı üretmeye başladı.

Benim kişisel olarak araç soranlara tavsiyem o yönde.. Paran değerliyse ve paranın alabileceği en uygun aracı arıyorsan fiat diyorum..

uraaal
19/03/2012, 20:47
eğer genel yorumlama seviyesi bu sınırlardaysa açıkçası opel'in forumunada benden + 1 oldukça beğendiğimi itiraf etmeliyim .

since1453
19/03/2012, 22:07

tayfux
19/03/2012, 22:14
Evet şimdi okudum tayfun hocam... Opelin forumunda engüzel noktayı son mesaj koymuş, "bizim forumda olsa o arkadaş uyarı alırdı..." bende bu forumun üyesi olarak bizim forumumuzu böyle polemiklere sokan kişi hakkında uyarı cezası verilmesini talep ediyorum... Yönetim bu konuyla ilgilenecektir sanırım...
oradaki arkadaş kötü birşey söylememiş gerçi böyle düşünüyorsa çeksin gitsin falan demiş ama niye ki yani forumlarda karşı düşünce de olabilir onları da dinlemek lazım..

since1453
19/03/2012, 22:31

orçun bey o yazıyı yazan bendim.

punto formunda punto almayın fiatta yaklaşmayın diye başlık açmiş abuk sabuk yazılar yazmişti.belki fevri belki gereğinden fazla sert bir tepkiydi ama gerekli bir tepkiydi

Yorum: MehmetCoruh´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
28 bin gibi bütçeniz varsa hiç fiata bulaşmayın derim. leon golf polo ibiza corolla civic astra vs. seçenek çok

Cevap: Ben bu insanları çözemiyorsum.Madem fiatı sevmiyorsun,aracını sat forumdanda defol git.nedr bu yahu

cevabı sadece opel formunda alınan kısım için vermedim bu mesajından önce ve sonra en az 3 tane daha mesajı vardı arkadaşın opel formuna 1 tanesini almişlar

3 aydır bu forumdayım sürekli 2. el fiyatlarımız niye düşük niye sıkıntılı diyip duruyor arkadaşlar.kendi formumuzda sakın punto almayın diye başlık olursa google da ilk punto nasıl diye arıyan "sakın punto almayın başlığını görüyor"kendi formumuzda kendimizi baltalamaya hakkımız yok.Ayrıca yazışmanın tamamını okumadan 1 satır alıntıyla yorum yapan arkadşlara da çok teşekkür ediyorum

CEZA MESELESİNE GELİNCE;

3 aydır sadece 1 kişi ile sorun yaşadım arkadaş saygısızcaa yaklaştı bende gereğinden fazla yüklendim sözle saygısızlık etmediysemde uzatarak saygısızlık ettim o haricinde kimseyle bir sorunum olmadı eğer forum yöneticileri ve arkadaşlar benden rahatsızsa lütfen üyeliğimi silin
KİMSEYİ RAHATSIZ ETMEK İSTEMEM

GP COSKUN
19/03/2012, 22:53

orçun

dün akşam itibariyle bahsi ve nicki geçen şahıs başka bir konudaki yine tartışmaya ve huzursuzluk çıkartıcı mesajları yüzünden
tarafımdan süresiz uzaklaştırma cezası alarak forumdan atılmıştır

GP COSKUN
19/03/2012, 22:56
orçun

dün akşam itibariyle bahsi ve nicki geçen şahıs yani başka bir konudaki yine tartışmaya ve huzursuzluk çıkartıcı mesajları yüzünden
tarafımdan süresiz uzaklaştırma cezası alarak forumdan atılmıştır

burada kıvança bir ceza vermeyi düşünmedim çünki konudaki mesajları ve başka konu içinde tahrik mesajları karşısında kendisi dayanamayarak bu tavrı sergilemiş ve kendisi bunun farkında özel mesaj yoluylada uayrıda bulundum zaten
atılan şahıs kaşımayı ve kaşınmayı seviyordu

since1453
19/03/2012, 23:17
tayfun bey açtiğiniz bu başlık direk beni hedef alan ve hatta küçük düşüren bir başlıktı.çoskun beyin bahsettiği gibi benim o mesajı attiğim kişi benzer birçok konuda benzer durumları sergileyip hizipçilik yapan biriydi ve benim onun mesajlarına bir patlamamdı.

Bu mesajım bu forumda sonkez biriyle ikili sohbete girişim artık bilgi ve güncel konular hariç msj atmiycam.

Sizi de kınıyorum tayfun bey başka bir forumda gördüğünüz bir satır yazıyla aslını astarını bilmeden beni bu duruma düşürdüğünüz için

GP COSKUN
19/03/2012, 23:22
kıvanç bence kafana takılacak bir durum yok kardeş
biz herşeyin farkındaydık
senin tek hatan biraz uslubunu yumuşak kullanman gerekiyordu
herkes hata yapar
üstüne üstük ortada tahrik ve taciz varken mahkemelerde hakimler bile ceza indirimine gidiyor
burası ne mahkeme ne adliye önemli olan gerçekten paylaşımcı olan arkadaşlarımızın aramızda kalması
bozuk ve çürük elmaları zaten sistem kendi içinde barındırmıyor zamanla buharlaşıyorlar

puntor
19/03/2012, 23:29
Gaza geliyoruz kimse sütten çıkma akkaşık değil ancak bakıyosunuz marka kötüleniyo işin tadı kaçıyo silin abi yazdıklarınızı Yazmak kadar silmek de gayet doğal. Ancakkkk bide benim gibi sildikten sonra ceza yerseniz............... Kötü oluyo....

tayfux
19/03/2012, 23:34
tayfun bey açtiğiniz bu başlık direk beni hedef alan ve hatta küçük düşüren bir başlıktı.çoskun beyin bahsettiği gibi benim o mesajı attiğim kişi benzer birçok konuda benzer durumları sergileyip hizipçilik yapan biriydi ve benim onun mesajlarına bir patlamamdı.

Bu mesajım bu forumda sonkez biriyle ikili sohbete girişim artık bilgi ve güncel konular hariç msj atmiycam.

Sizi de kınıyorum tayfun bey başka bir forumda gördüğünüz bir satır yazıyla aslını astarını bilmeden beni bu duruma düşürdüğünüz için
Kıvanç bey ben herhangi bir yorum yapmış mıyım? sadece başka sitelerde bizim sitemizin adı geçiyor dikkatli konuşalım demişim başka herhangi sizi küçük düşüren birşey yaptığımı düşünmüyorum ne alakası var şimdi anlamadım ben??? beni neden kınadınız onu da anlamadım??? neden küçük düştün onu hiç anlamadım??? eğer ki böyle düşünüyorsanız çok rahatsız olduysanız silinsin konu bitsin ama benim kesinlikle sizin şahsınıza yönelik bir girişimim olmamıştır..beni bu forumda bütün arkadaşlarım bilir ben kimsenin şahsını küçük düşürücü bir hakarette bulunmadım yazı yazmadım. ayrıca o forumda sizi koruyan taraf oldum dikkatli okursanız...

tayfux
19/03/2012, 23:40
Kıvanç niye bu kadar alınganlık yaptın sen şimdi gerçekten anlamadım..ben söylediklerimize dikkat edelim takip ediliyoruz derken seni kastetmedim ki bakın takip ediliyoruz kanıtı da bu demek istedim o kadar yoksa ordaki konu benim hiç ama hiç umrumda değil ki zaten hatırlamıyorum bile amacım diğer forumlardan takip edildiğimizi bildirmekti o kadar..moderatör Coşkun hocam ben kimseyi kırmak istemem arkadaş sanırım yanlış anladı ben ne demek istediğimi biliyorum ama o beni bilmediği için böyle düşünüyor onun için Kıvanç çok rahatsız olduysa kilitleyelim isterseniz..

Ziyaretci037
20/03/2012, 00:42
Vay arkadaş ne kamuranmış,dillere düşmüş forum onun yüzünden..

Bozok
20/03/2012, 04:09
Kamuranı merak ettim bak şimdi :D

since1453
20/03/2012, 08:00
Kıvanç niye bu kadar alınganlık yaptın sen şimdi gerçekten anlamadım..ben söylediklerimize dikkat edelim takip ediliyoruz derken seni kastetmedim ki bakın takip ediliyoruz kanıtı da bu demek istedim o kadar yoksa ordaki konu benim hiç ama hiç umrumda değil ki zaten hatırlamıyorum bile amacım diğer forumlardan takip edildiğimizi bildirmekti o kadar..moderatör Coşkun hocam ben kimseyi kırmak istemem arkadaş sanırım yanlış anladı ben ne demek istediğimi biliyorum ama o beni bilmediği için böyle düşünüyor onun için Kıvanç çok rahatsız olduysa kilitleyelim isterseniz..

Amacınız iyi olabilir ama aslını bilmeden 1 satır alıntıyı yapıştırıp konu mankenine çevirdiniz amacınız iyi olabilir ama amacınız art niyetli olmadiği halde direkt beni hedef aldı açtığınız başlık.Opel formundaki insanlarda art niyetli değildi ama 2 sayfa yazışmanın sadece 1 parçasını alarak yorum yaptılar.Konuyu bilmiyenler için anlatayım

bir arkadaş punto alıcak bilgi istiyor.benim defol git dediğim adamın aklımda kalan yazdığı meajlar

-uzak dur kendi yakma
-ne işin olur fiatla
-....... markaları al daha iyi parana yazık etme
ayrıca kişi benzer bütün konularda benzer cvplar yazak defalarca ben ve diğer arkadaşlar taarfından onlarca kez uyarıldı
işin ilginci bu yazıları yazan adamın GP si bile yok.

since1453
20/03/2012, 08:01
kıvanç bence kafana takılacak bir durum yok kardeş
biz herşeyin farkındaydık
senin tek hatan biraz uslubunu yumuşak kullanman gerekiyordu
herkes hata yapar
üstüne üstük ortada tahrik ve taciz varken mahkemelerde hakimler bile ceza indirimine gidiyor
burası ne mahkeme ne adliye önemli olan gerçekten paylaşımcı olan arkadaşlarımızın aramızda kalması
bozuk ve çürük elmaları zaten sistem kendi içinde barındırmıyor zamanla buharlaşıyorlar

abi en ağir geleni kamuran sananlar çıktı bukadar aşşağialdım :)

fatihhhh
20/03/2012, 08:23
2. el kaygımız yüzünden fikir ve düşüncelerimizi kısıtlamamalıyız.
hele hele bir problem varsa araçlarımızda, bunu gizlemek alenen günahtır.
burası problem, bilgi ve tecrübe paylaşım bölümü.
tabi çok ölçüsüz yada dengesiz (hatta art niyetli) arkadaşlarımız olabilir.
bunlara karşı sert olmak yerine, hiç muhattab olmayarak daha uygun cevap vermiş oluruz. forumu veya fiat ı istediği kadar kötülesin, muhattab bulamazsa, kendikendine konuşmuş, söylenmiş (ve haksız çıkmış) olur diye düşünüyorum.

since1453
20/03/2012, 08:27
bunlara karşı sert olmak yerine, hiç muhattab olmayarak daha uygun cevap vermiş oluruz. forumu veya fiat ı istediği kadar kötülesin, muhattab bulamazsa, kendikendine konuşmuş, söylenmiş (ve haksız çıkmış) olur diye düşünüyorum.

haklısınız gereğinden fazla sert bir tepkiydi ama abartıldığı gibi kişilk haklarını zedeliyici bir söz yada hakaret yoktu defol git kelimesi ağirdi

fotobelit
20/03/2012, 09:55

Kesinlikle katılıyorum..Ben Gp mi aldıktan sonra bazı problemlerimi araştırırken bu siteyi buldum.İyikide bulmuşum.Çok yararlı bilgiler edindim ve ediniyorumda.AMa bu aralar bazı konularda atışmalar bu siteye yakışmıycak seviyelere taşındı.Artık konu başlıklarında yararı dokunacak pek bilgi edinemiyorum açıkçası..Bu benim nacizane düşüncem..Saygılar..

since1453
20/03/2012, 13:18

Sayın tayfun bey ;

28 bin gibi bütçeniz varsa hiç fiata bulaşmayın derim. leon golf polo ibiza corolla civic astra vs. seçenek çok

Cevap: Ben bu insanları çözemiyorum.Madem fiatı sevmiyorsun,aracını sat forumdanda defol git.nedr bu ya

bu alıntıda arkadaş bir başkasına başka markayı tavsiye ettiği için defol git dediğim anlaşiliyor.Ama aslında defol git dediğim kişi puntoyu soran herkese sakın bulaşmayın şeklinde cvp atan birisi ve aynı şeyi belki kaçıncı yapışı olduğu ve hatta o kişinin GP s bile olmadiği halde bu yorumları yaptığından dolayı geçmişte yaşadiğimiz bazı diayogların gerginliğiyle yaptım.Zaten bu kişi uygunsuz seviyesiz diyaloglarından dolayı forumdann uzaklaştırılmış.(FİAT ı kötülediğinden değil seviyesiz yazışmalardan dolayı)

Forum yetkilileri varken ne ben nede başkası , yetkililer hariç kimse kimseyi kovamaz yazdığım yazıyı doğru bulmuyorum ama haddinden fazla büyütldü.FOTOBELİT nickli arkadaşın yaptığı yorum belki şahsıma belki benle alakasız genel bir yorumdu ama sonuçta sizin benimle ilgili açtığınız konun cevabı olarak yazıldı

tayfux
20/03/2012, 14:05
Sayın tayfun bey ;

Cevap: Ben bu insanları çözemiyorum.Madem fiatı sevmiyorsun,aracını sat forumdanda defol git.nedr bu ya

bu alıntıda arkadaş bir başkasına başka markayı tavsiye ettiği için defol git dediğim anlaşiliyor.Ama aslında defol git dediğim kişi puntoyu soran herkese sakın bulaşmayın şeklinde cvp atan birisi ve aynı şeyi belki kaçıncı yapışı olduğu ve hatta o kişinin GP s bile olmadiği halde bu yorumları yaptığından dolayı geçmişte yaşadiğimiz bazı diayogların gerginliğiyle yaptım.Zaten bu kişi uygunsuz seviyesiz diyaloglarından dolayı forumdann uzaklaştırılmış.(FİAT ı kötülediğinden değil seviyesiz yazışmalardan dolayı)

Forum yetkilileri varken ne ben nede başkası , yetkililer hariç kimse kimseyi kovamaz yazdığım yazıyı doğru bulmuyorum ama haddinden fazla büyütldü.FOTOBELİT nickli arkadaşın yaptığı yorum belki şahsıma belki benle alakasız genel bir yorumdu ama sonuçta sizin benimle ilgili açtığınız konun cevabı olarak yazıldı
Kıvanç ben seni kırdığımı düşünmüyorum hala ve kişilerin gözünde küçük düştüğünü de düşünmüyorum bir sinirle defol diyebilirsin hangi birimiz demiyoruz??? benim amacım sen değilsin insanların sadece onu görüp yorum yapması tabikide saçma ve tabikide olmamalıydı fakat gerçekten senin bu kadar kırılacağın alınacağın bir ortam oladuğunu düşünmüyorum he şu da var amenna tamam belki sen hassas bir insan olabilirsin bu konuda o zaman da dün de dediğim gibi coşkun hocamdan konuyu silmesini isteriz bu kadar basit..bana sanki ordakilerin yaptığı hatayı ve opelx de açılan konuyu benim üstüme yıkıyormuşsun yani acısını benden çıkarıyormuşsun gibi geliyor kusura bakma o zaman da sen ayıp etmiş oluyorsun..ben bu forumda o kadar mesajımda hepsini inceleyebilirsin kimseye kırıcı bir laf söylemedim söylemem de klavye delikanlılarından değilim Allaha çok şükür yerim yurdum belli söylediklerimin arkasındayım onun için burda yazdıklarım neyse içim de o Kıvanç benden sana zarar gelmez bence sen rahat ol kimsenin gözünde kötü konumda falan değil aksine herkes senin lafı kime söylediğini iyi biliyor ve eminim ki söyledikleri tek şey var Ağzına Sağlık!!

since1453
20/03/2012, 14:09
Kıvanç ben seni kırdığımı düşünmüyorum hala ve kişilerin gözünde küçük düştüğünü de düşünmüyorum bir sinirle defol diyebilirsin hangi birimiz demiyoruz??? benim amacım sen değilsin insanların sadece onu görüp yorum yapması tabikide saçma ve tabikide olmamalıydı fakat gerçekten senin bu kadar kırılacağın alınacağın bir ortam oladuğunu düşünmüyorum he şu da var amenna tamam belki sen hassas bir insan olabilirsin bu konuda o zaman da dün de dediğim gibi coşkun hocamdan konuyu silmesini isteriz bu kadar basit..bana sanki ordakilerin yaptığı hatayı ve opelx de açılan konuyu benim üstüme yıkıyormuşsun yani acısını benden çıkarıyormuşsun gibi geliyor kusura bakma o zaman da sen ayıp etmiş oluyorsun..ben bu forumda o kadar mesajımda hepsini inceleyebilirsin kimseye kırıcı bir laf söylemedim söylemem de klavye delikanlılarından değilim Allaha çok şükür yerim yurdum belli söylediklerimin arkasındayım onun için burda yazdıklarım neyse içim de o Kıvanç benden sana zarar gelmez bence sen rahat ol kimsenin gözünde kötü konumda falan değil aksine herkes senin lafı kime söylediğini iyi biliyor ve eminim ki söyledikleri tek şey var Ağzına Sağlık!!

Tayfun bey değerli bir arkadaş olduğun için sitem ettim.büyütülecek birşeyde yok opel formuna üye oldum.durumu anlattım arkadaşlar özür diledi hatta iyide bir sohbet ortamı oldu :)

tayfux
20/03/2012, 14:15
Tayfun bey değerli bir arkadaş olduğun için sitem ettim.büyütülecek birşeyde yok opel formuna üye oldum.durumu anlattım arkadaşlar özür diledi hatta iyide bir sohbet ortamı oldu :)
eyvallah kardeşim fani hayatta en çok korktuğum şeylerden biri yanlış anlaşılmaktır..foruma devam et :)

fortune
20/03/2012, 20:16
Bu taşın altındandamı kamuran çıktı :D

Ziyaretçi034
20/03/2012, 20:23
Bu taşın altındandamı kamuran çıktı :D

psikolojimiz bozuldu, her yeni gelen üyeye kamuran gözüyle bakıyoruz :D.

fortune
20/03/2012, 20:44
Valla doğru söylüyorsun :laugh000: ama ama ama ya kamuran hala aramızdaysa :D

tayfux
20/03/2012, 21:12
bence hala buralarda biryerde kamuran :)

Bozok
21/03/2012, 03:12
Mod ip sinden anlar :) gerçi bu seferde artık değişik değişik internet cafelerden giriyormuş ankesörlü telefonlar gibi :D

since1453
21/03/2012, 07:48
kamuran aracını satmış opel almiş artık bizim değil opel formunun korkulu rüyası :)

diesel32
21/03/2012, 07:54
kamuran aracını satmış opel almiş artık bizim değil opel formunun korkulu rüyası :)

sorunu kökünden halletmek için komple interneti kesilmeli :dilcikartma:

since1453
21/03/2012, 08:06
sorunu kökünden halletmek için komple interneti kesilmeli :dilcikartma:

durumu duyan opel marka kalitesini korumak için kamurana opel satışını yasaklamiş :)

diesel32
21/03/2012, 08:10
durumu duyan opel marka kalitesini korumak için kamurana opel satışını yasaklamiş :)

ferrariye tüp taktırmak gibi bişi :dilcikartma:

since1453
21/03/2012, 08:15
ferrariye tüp taktırmak gibi bişi :dilcikartma:

daha kötü :)

şaka biryana burda olmayan birinin hakkında konuşmayalım dedikodu gibi oluyor.

motor delisi
21/03/2012, 08:16
Opelmi alsak napsak :D

ayaman
21/03/2012, 08:26
arkadaşlar işin aslına bakarsanız her markanın geleneksel kronik proplemleri var piyasada sıfır hatalı araç neredeyse yok. onun için hangi marka olursa olsun hiçbirini karalamaya kimsenin hakkı yok.
bizim araçlara gelirsek fiyatına göre çok sağlam ve lüks diye düşünüyorum. fazlası var eksiği yok o insanın karaladığı aracın motoru (multijet) avrupanın en iyi motoru seçildi daha var mı ötesi. en lere sahip bir marka için kalkıpta bir daha almam felan çok ayıp eee böyle olunca karşı tarafta gayrı ihtiyarı cevap vermiş bu da gayet normal ama üslup ağır olmuş insan beşerdir olsun o kadar da

gurik
22/03/2012, 18:57
Gereği yapılmış.Ben herşeyden önce paylaşım ve dostluk temelli bu forumun yaşaması ve yaşatılması için gayret gösteren, katılım ve paylaşımlarıyla sitemize ortak değer katan tüm dostlarımı seviyor, saygı duyuyor ve önemsiyorum ortak paydamız olan sevgili punto ve bravolarımızı kazasız belasız ve cezasız günlerde mutlulukla kullanmamızı diliyorum.
Art niyetli, yada kişisel yaşanmış problemlerini Fiat düşmanlığı'na çeviren kişileri de çok açık bir şekilde uyarmak ve yaptırım uygulamak gerektiğini düşünüyorum.

GP COSKUN
22/03/2012, 23:26
bence hala buralarda biryerde kamuran :)

daha gözüme çarpmadı daha ayıkamadım
bakalım muhakkak çevirmeye yakalanacak :D

since1453
23/03/2012, 13:44

1-2 güne başlık açılır

"debriyaja basmadan 5. vitese takmaya çalışırken vites kolu elimde kaldı şimdi o kolu napıyım" fiata iade mi ediyim yerine geri mi takmaya çalişiyim"

işte ozamn yakalarsın çoskun bey :)

GP COSKUN
23/03/2012, 13:49
yok be kıvanç dün akşama yaklaşık olarak okuduğun mesajımı yazdıktan 1 saat sonra yeniden üye olmuş ve bir hayli ortalığı karıştırmış
yine banladık

since1453
23/03/2012, 13:51
yok be kıvanç dün akşama yaklaşık olarak okuduğun mesajımı yazdıktan 1 saat sonra yeniden üye olmuş ve bir hayli ortalığı karıştırmış
yine banladık
her sefereinde değişik ıp numarası ile foruma nasıl girmeyi başarabiliyor
bunu çözmeye çalışıyoruz

şaka yapıyorsun dimi :)

yazışmalara da denk gelmedim ama tahmin ediyorum
sorması ayıp hangi nickle üye olmuş tu :)

GP COSKUN
23/03/2012, 13:55
üye olup bir konu açmış ve konuya 1 saatte 115 mesaj yazılmış
milleti uçurmuş sinir etmiş
gerçi bizim çocuklarda stres atmış baya bir makaraya sarmışlar
yeni nicki dadaloğlu
bilerek geç saatte üye olmuşki hemen farkedilmesin modlar tarafından

since1453
23/03/2012, 13:57
üye olup bir konu açmış ve konuya 1 saatte 115 mesaj yazılmış
milleti uçurmuş sinir etmiş
gerçi bizim çocuklarda stres atmış baya bir makaraya sarmışlar
yeni nicki dadaloğlu
bilerek geç saatte üye olmuşki hemen farkedilmesin modlar tarafından

Bu formun yarattığı en büyük efsane oydu.Aslında haftada 1 gün 2-3 saat banını kaldırsanız 2-3 saatte 1000 mesaj atsak süper olur :)

aykut_1914
23/03/2012, 17:10
gergin di en son :D

Gokdeniz34
23/03/2012, 17:32
Puntosunu satmadigi sürece buradan uzaklaşmaz
En sonunda arabasını forum olarak biz satın alalım kendisinede Opel forum uyeligiyle birlikte Opel verelim gitsin :)

Sent from my iPhone using

Ziyaretci036
23/03/2012, 17:41
az kaldı ben alacaktım kamuranın yada gergin erginin puntosunu :D

acRep
23/03/2012, 18:19
1-2 güne başlık açılır

"debriyaja basmadan 5. vitese takmaya çalışırken vites kolu elimde kaldı şimdi o kolu napıyım" fiata iade mi ediyim yerine geri mi takmaya çalişiyim"

işte ozamn yakalarsın çoskun bey :)

Bizde onaa kızlarla ortamda hesabı öderken kullanırsın derr
Basarızz kahkahayıı :D :D :thumbup1:

since1453
23/03/2012, 19:04
bizde onaa kızlarla ortamda hesabı öderken kullanırsın derr
basarızz kahkahayıı :d :d :thumbup1:

+100000

:)

tayfux
23/03/2012, 20:57
Coşkun hocam tek ümidimiz sensin sana sığınıyoruz Allah yar ve yardımcın olsun :)

GP COSKUN
23/03/2012, 21:21
Coşkun hocam tek ümidimiz sensin sana sığınıyoruz Allah yar ve yardımcın olsun :)

tek başıma hayatta başa çıkamam
bütün forumun yardım etmesi lazım
herif bir gece face te buldu beni yarım saat yalvardı lan git diyorum anlamıyoda
yüzüne tükürsen yağmur zannediyo
aslında ağzını bozmasa moral bozukluğuna bire bir açtığı konular
sitkom sanki herif
akşam ertuğu baya bir sinir etmiş
yalnız ertuğ yakalarsa vurucak benden sölemesi