PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orijinal bijon anahtarı..

burhankutlu
19/03/2012, 12:02
Başa gelmeden bilinmiyor aman deyim arabanın üzerindeki bijon anahtarına güvenip benim arabada var deyip yola çıkmayın olur ya bin defada bi kez lastik patlar bizim gibi rezil olursunuz aynı anahtardan iki tane kırdık bu kadar dandik anahtar olmaz siz siz olun iyisinden bir tane arabada bulundurun..Çünkü lastik takan arkadaşlar havalı makine ile sıkıyorlar aç açabilirsen küçük bi uyarı arkadaşlar..

takres
19/03/2012, 12:12
anında yarılıyor maalesef...çok dandik...

operatormurat
19/03/2012, 12:13
müdür dediğin gibi 2mm sacdan bijon anahtarı yapmışlar ben şimdiye kadar güvenip hiç kullanmadım yanımda lokma ve t kol hep durur. bidahakine sende lastikçi arkadaşlarına dikkat et ve havalı tabancayla söküp takmalarına izin verme,onların kolayına geliyor ama bijonlar diş sıyırabiliyor veya alet gereğinden fazla sıkıyor.sökerkende bijon kopabiliyor bazen. bende sökerken kopardım bizaman tornacı matkasp kılavuz falan bayağı uğraşmıştı...

OzzY
19/03/2012, 16:22
ben geçen gün sorunsuz söktüm taktım. hatta açmak ve sıkmak için anahtarın üzerine çıkarak :)

Erdem Bozdağ
19/03/2012, 17:35
ben geçen gün sorunsuz söktüm taktım. hatta açmak ve sıkmak için anahtarın üzerine çıkarak :)

+1000

geçenlerde ben de değiştirdim hiç bir sorun yaşamadım.benim de üstüne çıkmışlıgım var :)

Tayfun-E30
19/03/2012, 20:04
bijonlar araba giderken kendini sıkar çok abanmanın bir espirisi yok benimde orjnal anahtarım çatladı attım döküm olduğu için çok dandik t kol iş yapıyor keşke yerine oturan orjinali kaliteli olsa..

burhankutlu
19/03/2012, 20:11

ya işte diyorum bin defada bi kez denk gelir ondada gecenin 11inde rezil olup anahtar aramaya çıkarsınız illaki hepsinde olacak değil ama genelde yarısında oluyor çok hassas bastırmaya gelmiyor zaten :)