PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diğer Markalarda Durum Ne?

delkan
14/03/2012, 17:49
foruma şöyle bir göz atarken aklıma acaba diğer markaların aynı segment arabalarında durum ne gibi bir soru girdi google a sordum opel corsa ilk gelen forumun ilk sayfasından prin screen aldım ekte koydum sizde baktığınızda göreceksinizki bizde olan bir çok hata onlardada sonuç olarak kullandığımız araçlar belli bir sınıf ve kalite içeriyor, ve aynı sınıftaki araçlarada benzer sorunlarla çokça karşılaşılabiliyor..

takres
14/03/2012, 18:22
sorunsuz marka yoktur...

Ayberk0616
14/03/2012, 18:38
Bütün araçlarda problem olur sorunsuz marka yoktur.O herkesin beğenerek baktığı bmw mercedeslerde bile ne problemler çıkıyor araştırın görün :D
Sorunsuz araba yoktur az sorunlu araba vardır :)

effect1903
14/03/2012, 18:39
Sorunsuz araba yoktur, en az sorun çıkaran araba vardır...

ykaya1983
14/03/2012, 19:14
Vw nin sitesi de bayağı dolu.2011 model jetta daki paslanma sorunu favorimdi.:DGerçi görmesinler diye siteden konuyu silmişler galiba.

tayfux
14/03/2012, 19:27
o gösterdiğin siteye bende üyeyim Can...gösterdiğin kısım teknik destek kısmı yani teknik sorun yaşayanların konu açtığı kısım..gerçekten sorunsuz marka yoktur en iyi markalarda bile sorun var önemli olan bu sorunları kabul edip müşteriyi üzmeden halletmektir yani ADAM GİBİ SERVİS...

byspayn
14/03/2012, 19:43
Benim gördüğüm kadarıyla da sorunsuz marka yoktur önemli olan sorunlara verilen tepkiler...

sehzadeamasya
14/03/2012, 19:53
arkadaşlar sonuçta bütün araçlar kul yapısı böyle problemler olur Allah büyüklerinden korusun

fiery_hunter
14/03/2012, 23:10
aynen sorunsuz araç yoktur marka önemli deil

sarich
15/03/2012, 00:29
mercedes-ford-vw ve fiat bu 4 markayıda kullanıyorum

en sorunsuzu ford diyebilirim bakım dışında servise uğramadık en ufak şikayetimiz olmadı şuan 130 bin oldu araç ne tıkırtı ne arıza ışıgı vs ..servisede 10 üzerinden 8 verebilirim

mercedes ve vw benzer karakterde anlamsız anlamsız sensör hataları arıza ışıkları ve cok pahalı ana parça sorunlarıyla karşılaştık mesala mercedesin direksiyon kutusu bozuldu 7000 tl... ikisininde kmleri 200 bin civarı... üstüne üstlük cok umursamaz ve parça sıkıntısı olan servis onada 10 üzerinden 1-2 diyorum.

fiat da hiç büyük sorun olmadı ama ufak tefekte bitmiyor sorun özellikle kalitesiz plastikten dolayı trim sesleri...ama araç kabul dışında cok güzel bir servis.bi arıza için servise gittim aracı teslim alana kadar ve aldıktan sonra rahat 5 kere arandım herkez birbirini denetliyor sanki ve en ufak bi sorunda merkez müşteri hizmetleri arandığında jet hızıyla herşey hallediliyor. diğer markalara göre 10 üzerinden 10 diyorum.

since1453
15/03/2012, 08:29
Daha önce evo-fiesta kıyaslaamsı diye bir başlık açmiştim ordada paylaşmiştim.Şuana kadar duyduğum en komik sorun fiestadaydı.

" Araçlar içine su alıyor ve paspas göl içinde kalıyoruş"
Bu sorun ilk nesil yeni fiestalarda varmiş :)

reddragon
15/03/2012, 09:44
Arkadaşım sıfır opel astra classic aldı. Donanım sorunu yaşadı(mekanikle ilgili tam hatırlamıyorum) ve garantiden hallettiler. Benim sıfır aldığım Punto birbuçuk yıldır en ufak bir sorun çıkarmadı. Araba tamamen şans işi bütün markalarda sorun çıkabilir. Ayrıca hor kullanırsanız daha erken tanışırsınız sorunla...