PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bravo vs punto evo!!!

engincantan33
10/03/2012, 23:45
Arkadaşlar bir mersin buluşmasında tanıstıgım dostum alı rıza bozpınarla bugun bı arabaları denıyelım dedık...tabı alı nın soforluk plotajı benden cok daha ıyıdır bunuda soylemem lazım...kalkısta roll da kesınlıkle bravo ezıyor kı arabaları degısıtık kımse yanlıs anlamasın benımde eskı aracım punto evo ıdı ve turbo yok sandım:) hanı bravo aldıgıma punto evo dan kopmam gercekten cok zor oldu ama hıc pısman degılım aksıne arabama hergun daha cok asık oluyorum..bunları zaten bılıyoruz 16.120 beygır ve 1.3 75 beygırlık arac performans olarak kıyaslanamaz ama arada gercekten sadece motor olarak degıl her anlamda cok fark hıssettım demem o kı bravo almayı dusunenler bıran once alsın ve bu zehıre sonuna kadar kanında hıssetsın derım kı alı arkadasım bravo ya cok sıcak bakmayan bırsıydı sımdı onun bıle kanına ısledı dıye dusunuyorum...

alibozpinar
10/03/2012, 23:59
Enginim kanıma girmek ne kelime , işledi işledi :) okadar araştırdın , gittin geldin bravo için ama buna değmiş.

valla arkadaşlar nediyim o 1. ve 2. vitesteki benzinli gibi kalkışı beni bitirdi . :)
GErçi biraz Enginimin içi gitti ama olsun.

Bravoyu ve evoyu karşılaştıralım dedik yola çıktık basıyorum basıyorum yok sadece plaka okuyorum :D ışıklar olmasa sadece plaka ile kalırdım zaten. 2 de denedik yine araba sardı. 3 de denedik yine sardı. 4 de denedik yine sardı :) ah o motor benim evomda olacaktı ozaman işte evom EVO olurdu. motor komfor katkat iyi. Eh parasıda tabiki ole :) şu turbo meselesi de ona kezaa :D

Enginim hayırlı uğurlu olsun kardeş.

engincantan33
11/03/2012, 00:17
Enginim kanıma girmek ne kelime , işledi işledi :) okadar araştırdın , gittin geldin bravo için ama buna değmiş.

valla arkadaşlar nediyim o 1. ve 2. vitesteki benzinli gibi kalkışı beni bitirdi . :)
GErçi biraz Enginimin içi gitti ama olsun.

Bravoyu ve evoyu karşılaştıralım dedik yola çıktık basıyorum basıyorum yok sadece plaka okuyorum :D ışıklar olmasa sadece plaka ile kalırdım zaten. 2 de denedik yine araba sardı. 3 de denedik yine sardı. 4 de denedik yine sardı :) ah o motor benim evomda olacaktı ozaman işte evom EVO olurdu. motor komfor katkat iyi. Eh parasıda tabiki ole :) şu turbo meselesi de ona kezaa :D

Enginim hayırlı uğurlu olsun kardeş.

kardesım ayıp edıyorsun al canına oku ıcım falan gıtmez ayrısın yerın farklı bılıyorsun ::))

ufuk_punto
11/03/2012, 00:18
bravonun konsolu yeter:d içi çok geniş..oturaklı bi araç..motora zaten laf yok..keşke fiyatı güzel olsa da punto yerine onu tercih edebilsek:)

dexter
11/03/2012, 00:59
benim de evodan juke'ye terfi edesim var... jipler güzel arabalar yaw...

engincantan33
11/03/2012, 14:26
benim de evodan juke'ye terfi edesim var... jipler güzel arabalar yaw...

dedıgınız suv ve juke cok hosuma gıtmedı benım ıcı cok ıyı degıl onun yerınde quasqaı daha ıyı olur

byspayn
11/03/2012, 14:55
Abicim böyle ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz arabamdan soğuyorum :D Zaten aşığım bravoya hele bi de beyaz cam tavan oldu mu yolda görünce saygı duruşuna geçiyorum :D

engincantan33
11/03/2012, 15:02
Abicim böyle ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz arabamdan soğuyorum :D Zaten aşığım bravoya hele bi de beyaz cam tavan oldu mu yolda görünce saygı duruşuna geçiyorum :D

umarım bıgun alırsın :D sakın test surusu falan yapma ama ınemezsın!!

byspayn
11/03/2012, 15:10
Valla şu anki indirim de çok güzel ama... Allah büyük bakalım Engin Abi :D

alibozpinar
12/03/2012, 00:08
Valla şu anki indirim de çok güzel ama... Allah büyük bakalım Engin Abi :D

Ben denedim hemen indim çünkü 5 dakka daha binsem inmez kaçardım. zaten evoylada Engin yakalayamazdı:D

alibozpinar
12/03/2012, 00:10
bravonun konsolu yeter:d içi çok geniş..oturaklı bi araç..motora zaten laf yok..keşke fiyatı güzel olsa da punto yerine onu tercih edebilsek:)
Selam Ufuk ;
Aslında şuan fiyatı gayet iyi 2. el dede uygun fiyat bence :)
BU arada bugün senin arabayı forumda gördüm 9 civarı. ?? başkası kullanıyordu aracı :) selektör yaktım ama tanımadı beni doğal olarak :D

engincantan33
12/03/2012, 03:15
Selam Ufuk ;
Aslında şuan fiyatı gayet iyi 2. el dede uygun fiyat bence :)
BU arada bugün senin arabayı forumda gördüm 9 civarı. ?? başkası kullanıyordu aracı :) selektör yaktım ama tanımadı beni doğal olarak :D

sanırım abısı ben gunde en az 10 kez goruyorum cok gezıyorrr cokkk:D

motor delisi
12/03/2012, 09:34
bravoda makyaj eksik motoru süper fakat trafikte standart B sınıfı araç gibi duruyor bi A3 Golf vs gibi şeklini trafikte koyamıyor şuanda punto evo kullanıyorum memnunum fakat, bravo alacak kadar param olsa alsa bravo almam. ( tabiki bu benim görüşüm :) )

fortune
12/03/2012, 13:26
bravoda makyaj eksik motoru süper fakat trafikte standart B sınıfı araç gibi duruyor bi A3 Golf vs gibi şeklini trafikte koyamıyor şuanda punto evo kullanıyorum memnunum fakat, bravo alacak kadar param olsa alsa bravo almam. ( tabiki bu benim görüşüm :) )

Motoru yeter be hacı :) şaka bir yanada güzel bi makyaj çaksalar iyi olur belki kasa değişikliğide olabilir 2013 te.

engincantan33
12/03/2012, 16:07

tabıkı saygı duyarım sıze ama bence golf eger dıkkat cekıyorsa trafıkte ben hıcbırsey demıyorum...bravo lav kırmızı sportstyle cam tavan arac nasıl dıkkat cekmez???tabıkı zevkler tartısılmaz ve golf dedıgınız arac ıkıncı elde bravo ya gore 10 bın tl pahalı!!! a3 zaten ust segment bana gore...

dedıgım gıbı cok mantıksız gelsede golf un dıkkat cekmesı saygı duyarım...

uzuncocuk
12/03/2012, 16:07
style sport bravo ıle dynamıc plus yada actıve plus yanyana gelınce sankı style sport baska bır kasaymıs gıbı duruyor:)

motor delisi
12/03/2012, 16:31
Motoru yeter be hacı :) şaka bir yanada güzel bi makyaj çaksalar iyi olur belki kasa değişikliğide olabilir 2013 te.

tabıkı saygı duyarım sıze ama bence golf eger dıkkat cekıyorsa trafıkte ben hıcbırsey demıyorum...bravo lav kırmızı sportstyle cam tavan arac nasıl dıkkat cekmez???tabıkı zevkler tartısılmaz ve golf dedıgınız arac ıkıncı elde bravo ya gore 10 bın tl pahalı!!! a3 zaten ust segment bana gore...

dedıgım gıbı cok mantıksız gelsede golf un dıkkat cekmesı saygı duyarım...
Yok abiler yanlış analdınız beni :) Bravo emin olun a3 dende golf dende hem donanım hem motor olarak eksiği yok tam tersi fazlası var sadece marka takıntısı işte yoldaki şeklinden kastım misal a3 farları ve golf farları led tasarımlı muhteşem farlar var kaliteymiş gibi duruyor ama aslında hem mjet motorun sağlamlığı hem iç tasarımı kesinlile bravo ülkemizde yolda tek tuk görünen bir araç piyasası düşük b sınıf gibi davranılıyor benim kastım buydu yoksa golf bravodan daha güzel demiyorum bravo ikisindende güzel bravoyu makyajlasalar içine multımedıa ekranı kasayı biraz daha şişirseler led farlar taksalar muhteşem olur :) Fakat bu ara volvoları çok sevmeye başladım ve pejo 508 leri:) Pejodaki olayda tam komedi bravoda skydome var mühteşem bir cam tavan 508 de parada versen tek camlı sunroff bile takmıyorlar :hotornot:

icngz
12/03/2012, 17:12
Engin kardeşim senin arabanın plaka sonu 33 mü? gecen metropolün orda yan yana durduk içindeki bana baktı ben ona baktım.

alibozpinar
12/03/2012, 18:25
İlker abim selam ;

Sanırım mersinlisiniz . hiç bir buluşmadada görüşemedik. bir dahaki buluşmamıza bekleriz.

icngz
12/03/2012, 19:12
Selam Ali kardeş inşallah buluşalım tabi.Mersinliyim evet. havalar düzelsin bir gün muhakkak buluşalım...

engincantan33
12/03/2012, 19:12
style sport bravo ıle dynamıc plus yada actıve plus yanyana gelınce sankı style sport baska bır kasaymıs gıbı duruyor:)

kesınlıkle bence sport stlye almısken kesınlıkle skydome olmalı baska bı arac gıbı duruyor ama para dedıgımız olay cok cok farklı bı olgu :)

Engin kardeşim senin arabanın plaka sonu 33 mü? gecen metropolün orda yan yana durduk içindeki bana baktı ben ona baktım.

ben her onume gelen punto bravolara selektor yakıyorum ıcıne bakıyorum:)) ama ben degılım sanırım o benım plaka 33 BAN 65