PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Farlara film yaptırmak..

punt0
03/03/2012, 10:31
arkadaslar xenon far var bende 8000 farlara film yaptırsam nasıl olur sizce?
ısıgı kesermi ?

ufuk_punto
03/03/2012, 10:41
yaptıranlar gece ışığı kestiğini söylüyor..bence görüntü olarak da kötü oluyor tavsiye etmem..kesinlikle far karartma yaptırın derim..çok daha şık bir görüntü katar

punt0
03/03/2012, 10:45
hımm dogrudur yaaa söyle birsey aslında ileride mercekli far alıcam o zaman sıkıntı olmayacakta simdi insanları cok rahatsız etmemek adına söyledim.. :)

ufuk_punto
03/03/2012, 10:47
mercekli far alacaksanız eğer hiç bulaşmayın..en temizinden daylight alın..gri araca çok güzel olacaktır

punt0
03/03/2012, 10:51
bakıcam artık.. vallahi alıcam ama bi kac ay var acıkcası maddi yönden ondan dolayı dedim hani filmle biraz ısıgı keseyim insanları rahatsız etmesin fazla..
xenon takarsam mercekli takarım falan diyordum ben ama bu xenonlar cok düses geldi bir arkadasım arabasını satıyordu muayenesi gelmisti en azından senin arabaya takalım sendeki orginalleride benim arabaya takalım dedik öyle oldu :)

ufuk_punto
03/03/2012, 10:53
güzel olmuş:) ben cok da rahatsız ettğini düşünmüyorum xenonların..elbette mercekli gibi olmuyor ama yine de karşıya sıkntı yarattğını düşünmüyorum..dobloda taktık.büyük sıkıntı:) aracın yuksek olmasından dolayı öndekilerin dikiz aynasına naklen yayın yapıorm.

punt0
03/03/2012, 10:55
:D evet yüksek degil ama psikoloji olarak rahatsızlık duymamak adına aklıma öyle birsey geldi :) evet yüksek araclarda öndeki direk olarak kör oluyor ya :)

ufuk_punto
03/03/2012, 11:05
size bir örnek gösterim film çekilmiş hali..bnce çok basit bi olay.aracıma asla yaptırmam:) bırakn böyle kalsn derm..rahatsz olmasn kmse:)
https://d1203.hizliresim.com/v/3/36299.jpg (https://bit.ly/c25MCx)

punt0
03/03/2012, 11:20
evet kötü duruyor gercekten.. bende yaptırmıcam :) tesekkür ederim kardes sagolasın :)

cihankardes
03/03/2012, 11:25
Çok kötü durmamış aslında. Ben yaptırmam ama modifiyeci arkadaşlar değerlendirebilir hoş duruyor.

krm1983
03/03/2012, 11:29
görüşü düşüren hiçbir uygulamayı yaptırmam ben de şahsen

ufuk_punto
03/03/2012, 11:32
bende gerek yok boyle bişeye zaten

M@GIC
03/03/2012, 12:43
gece görüşünüzün kalitesi ii ce düşer. hiç bulaşmayın derim.

Ayberk0616
03/03/2012, 13:04
Hiç bulaşmayın görüntüsüde kötü oluyor aydınlatmayıda kesiyor.Far karartama yapın öyle kullanın

punt0
03/03/2012, 14:19
evet bencede kötü duruyor.. yaptırmıcam bende ileride mercekli bir far alıcam kısmetse bakalım.. görüsleriniz ve yorumlarınız icin cok tesekkürler arkadaslar..
kazasız belasız günlere...

SchweppeS
03/03/2012, 14:32
size bir örnek gösterim film çekilmiş hali..bnce çok basit bi olay.aracıma asla yaptırmam:) bırakn böyle kalsn derm..rahatsz olmasn kmse:)
https://d1203.hizliresim.com/v/3/36299.jpg (https://bit.ly/c25MCx)

Bu araç benim tabi zevk renk meselesi kimi beğenmeyebilir. Ama bu olay far karartmadan daha güzel. Far karartma araca asi görünüm katmıyor ama film katıyor asi gösteriyor daha spor gösteriyor. Far karartmadan içi kara olduğu için üstü yine beyaz kalıyo farların tırt duruyo bence bu daha şekil ;)

Ayrıca fotoya aldanmayın bide yakından görün. Herkes hasta oluyo yolda dönüp bakıyo millet ışığıda bende kesmedi farketmedim en azından. Xenon varsa hiç sorun olmaz.

Birde far karartma 100 tl bu işlem 15 tl. Far karartma geri dönüşü olmayan bi işlem bunun geri dönüşü var sök at 10 saniyeni almaz. Ayrıca far karartınca buğu alıp su alınca ağlayanlarıda çok görüyoz forumda ;)

Karar senin konuyu açan arkadaş. Ben filmi öneriririm 15 tl zaten yaptır dene beğenceğine eminim ki beğenmezsen sök at 15 tl seni fakir yapmaz.

Tayfun-E30
03/03/2012, 14:53
Sise cektim bir ara ama farda tam apaci isi far karartma guzel bir far bakimi isil isil orjinal farlar kadar guzel durmaz hicbirsey =)

makeles
03/03/2012, 18:11
bir orası kalmıştı.. :)

saygin54
03/03/2012, 18:17
Bu araç benim tabi zevk renk meselesi kimi beğenmeyebilir. Ama bu olay far karartmadan daha güzel. Far karartma araca asi görünüm katmıyor ama film katıyor asi gösteriyor daha spor gösteriyor. Far karartmadan içi kara olduğu için üstü yine beyaz kalıyo farların tırt duruyo bence bu daha şekil ;)

Ayrıca fotoya aldanmayın bide yakından görün. Herkes hasta oluyo yolda dönüp bakıyo millet ışığıda bende kesmedi farketmedim en azından. Xenon varsa hiç sorun olmaz.

Birde far karartma 100 tl bu işlem 15 tl. Far karartma geri dönüşü olmayan bi işlem bunun geri dönüşü var sök at 10 saniyeni almaz. Ayrıca far karartınca buğu alıp su alınca ağlayanlarıda çok görüyoz forumda ;)

Karar senin konuyu açan arkadaş. Ben filmi öneriririm 15 tl zaten yaptır dene beğenceğine eminim ki beğenmezsen sök at 15 tl seni fakir yapmaz.

benimde hoşuma gitti geçen birtane adapazarında cruze da görmüştüm ve göze çok hoş gliyodu kamuran peki yağmurdan filan herhangi bir kalkma gibi bir sorun yaşadınmı ?

SchweppeS
03/03/2012, 18:47
benimde hoşuma gitti geçen birtane adapazarında cruze da görmüştüm ve göze çok hoş gliyodu kamuran peki yağmurdan filan herhangi bir kalkma gibi bir sorun yaşadınmı ?

Yok hiç bir sorun yok hatta yağmur değil kar bile geçirdi farlar hiç bi sıkıntı yok :D inan karartmadan 10 kat daha şekil daha güzel daha sportif ve daha asi duruyor farlar. Fotoda değil gerçekte görmek lazım.