PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL-SGK Ankara İl Müdürlüğü

OzzY
22/02/2012, 01:22
Değişen sağlık sigortası kapsamında benimde öğrenci belgesi vermem gerekiyormuş ama bu il müdürlüğü nerede çözemedim.

SGKnın sitesinde ki adres :
Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Atatürk Bulvarı Yenen İşhanı No:225 Kavaklıdere/Ankara

Ancak navigasyon(igo iphone) bu kapı numarasını bulamıyor 227yi buluyor :) şimdi bu yer kuğulunun oradamı? orayamı gitmem gerekiyor.

timurgoksel
22/02/2012, 01:28
kardeş akün sahnesinin yanında bir bina var yanılmıyorsam orası olmalı ama en garanti telefonla öğrenmen olur.ama bildiğim kadarıyla kuğuluda kızılaya gelirken sgk ile alakalı tek bina orası..onun dışında mithatpaşada ulusta ve balgat girişinde yerleri var

oknadr
22/02/2012, 01:38
aynı durum bende de vardı, mithatpaşadaki sgkya gittim kısa sürede hallettim sorunu

must
22/02/2012, 02:50
Mithatpasada beyaz bi bina, her sene yeniletmek gerekiyo ogrenci olunca. Sihhiyedeki cok katli otoparkin oralara parket sor birine. Hemen halloluyo zaten

OzzY
22/02/2012, 03:13
Mithatpasada beyaz bi bina, her sene yeniletmek gerekiyo ogrenci olunca. Sihhiyedeki cok katli otoparkin oralara parket sor birine. Hemen halloluyo zaten

teşekkür ederim, servisle gitmem daha rahat olucak ozaman :) yüksek lisansta babamdan faydalanabiliyormuyum biginiz varmı? mayısta lisans bitiyor ekimde yüksek lisansa başvurucam bu 4 aylık süre için birşey yapmama gerek varmı acaba.

Bilkent eskiden acıbadem sağlık sigortası yapıyordu yüksek lisansta ama şimdi ne olucak bilmiyorum.

Erdem Bozdağ
22/02/2012, 05:59
Ozan ben yüksek lisans yaparken babamın emekli sandıgından yararlanmıştım ama 25 yaş sınırı vardı geçen sene.Öğrenciliğim devam ettiği ve 25 yaşı aşmadıgım sürece yapılır denmişti bana ve yaptırmıştım ama emekli sandıgından sanırım sgk da mantık aynı çercevededir çünkü yeşil pasaportu da 25 yaşına kadar uzatmışlardı.

asker dönüşü yeni yasa için sgk ya da başvurdum.isteğe bağlı emekli zımbırtısı için.ben çankayada turan güneşin hemen bi arka paralel caddesinde (4.cadde) halettim işlerimi oraya açmışlar yeni bi yer sanırım ordan da halledebilirsin sen de.tabii sana daha yakın yerler vardır belki

OzzY
22/02/2012, 18:28
evet bugun sordum bende kapsıyormuş :) yalnız haziran sonuna kadar aktivasyon yapıldı temmuzdan ekime kadar ücret ödemem gerekicek sanırım :(