PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaraya kar yağdı böyle oldu

ZAK1980
11/02/2012, 20:10
Kar yagdıgında aracla trafıge cıkmanız ıcın bırılerı kafanıza sılahmı dadıyor

LİNK:
Ankaraya kar yağdı böyle oldu- oda ajans GOP - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=C0hzcWi4UDk)

Ayberk0616
11/02/2012, 20:14
Hyundai'ci dayı komedi kapı açık bekliyor ayakla arabayı durdurmayı deniyor kapat kapını be adam :D düştü allahtan arabanın altında kalmadı bu kadar zeki yurdum insanımız işte

ZAK1980
11/02/2012, 20:18
Millette resmen gore gore lades dıyor,araclar genelde luks araclar ve jeep sanıyorlarkı jeep kaymaz

krm1983
11/02/2012, 20:20
Beyin bedava

Ayberk0616
11/02/2012, 20:24
jeepler 4 çeker diye çok atarlanıyorlar ama hepsi tırt uludağa çıktım 1 hafta önce bütün jeeplerde zincir takılı zincirsiz hiç biri yerinden kımıldamıyor

abulbul08
11/02/2012, 20:34
ABS nin arabaları buzda ne kadar durdurabildiğini görüyoruz:D:D:D:D

Ayberk0616
11/02/2012, 20:40
ABS nin arabaları buzda ne kadar durdurabildiğini görüyoruz:D:D:D:D

ABS daha kısa mesafede durmayı yada buzda durmayı sağlamazki :)
Ani frende araca yön verebilmenizi sağlar.Hatta ve hatta absli araçlarda abs sigortasını çıkartın araç daha kısa mesafede durur

mehmetvyz
11/02/2012, 21:02
Takoz kullanmak şart, kaymaya başlayınca başka bir şekilde durdurulamaz

SchweppeS
11/02/2012, 21:12
2.05 dk da gelen jipin arabayı sürüklemesi komiğime gitti sürüklenen adamda garibim frene basıyo :D şarkıda güzel gitmiş yugutgut sinlan vinlan salala villin yu gutgutgut :D

izoci
11/02/2012, 21:18
Ankarada hep böyle mi yaa :D

takres
11/02/2012, 21:35
kapıyı açıp sonra düşen kişiye helal olsun :D :D

caner_ege
12/02/2012, 08:05
ya zeynelabicim hemşerim benim ben yıldır ist. dayım ankaradan geldim burda neler çekiyorum bir bilsen bunlar neyse de istanbullular kar yağdığında aracı yolun ortasında bırakıp taksiye binip gidiyolar yaa neler var burda... insan lar hayatında karda araç sürmemiş sanki bir görsen trafikte çıldırmamak elde değil geçen gün benim çıktığım rampayı x4 çıkamadı valla gülme kirizine girdim :) sadece aracımda kar tipi lastik var başka bişey yok... :) yokuş aşağı inerken karlı yolda inen arabaların hepsi kaldırımlara sürterken sırf mahellemde onları izledikten sonra aynı rampayı ben indim hiç firene dokunmadan 1. vitesde el fireni 2 çıt çekili şekilde sırf onlara ınat olsun diye denedim bi problem yok aslında sorun şöförlükte...

ZAK1980
12/02/2012, 10:43
ya zeynelabicim hemşerim benim ben yıldır ist. dayım ankaradan geldim burda neler çekiyorum bir bilsen bunlar neyse de istanbullular kar yağdığında aracı yolun ortasında bırakıp taksiye binip gidiyolar yaa neler var burda... insan lar hayatında karda araç sürmemiş sanki bir görsen trafikte çıldırmamak elde değil geçen gün benim çıktığım rampayı x4 çıkamadı valla gülme kirizine girdim :) sadece aracımda kar tipi lastik var başka bişey yok... :) yokuş aşağı inerken karlı yolda inen arabaların hepsi kaldırımlara sürterken sırf mahellemde onları izledikten sonra aynı rampayı ben indim hiç firene dokunmadan 1. vitesde el fireni 2 çıt çekili şekilde sırf onlara ınat olsun diye denedim bi problem yok aslında sorun şöförlükte...
Aynen sorun soforlukte kardesım adam benım arac jeep dıyor kendını bırsey sanıyor yola cıkıyor kac defa buzlu,karlı yol tecrubesı olmustur kı ve lastıklerıde yazlık lastıktır buyuk ihtimal herzaman dedıgım gıbı rısklerı onceden tahmın edıp ona gore davranmak lazım.Benım lastıkler yazlık arac 3 haftadır garajda ısın gercegı karlı yol tecrubem yok ana yollar acık ama ara yolalarda kar var ve aracımdakı lastık kar ıle temasa gecınce ya oldugu yerde doner yada buyuk ıhtımal kayar bundan dolayı aracı kullanmıyorum toplu tasımayı kullanıyorum boylece kaza rıskınıde sıfırlamıs oluyorum.Dun aksam Balgatta apacının tekınde eskı kasa bmw var ara yol karlı araba bır saga bır sola kayıyor dıger park halındekı araclara carptı carpacak neredeyse

srvtmstk
14/02/2012, 14:27
hahaa :D çalıştığım ofisin üst katından çekmişler. İyi ki de işe gitmemişim o gün, yoksa benim puntocukda aralarında olabilirdi :)

abulbul08
14/02/2012, 14:34
ABS daha kısa mesafede durmayı yada buzda durmayı sağlamazki :)
Ani frende araca yön verebilmenizi sağlar.Hatta ve hatta absli araçlarda abs sigortasını çıkartın araç daha kısa mesafede durur
Ben yorumu onun için yazmadım. Bazılarının frene bastım araç kaydı bu araçta ABS yokmu tarzı yorumları vardı onun için geyik olsun diye yazdım